Εμενα μου αρεσει να ασχολουμαι με ο,τιδηποτε χειροποιητο...απο ο,τι υλικο μπορειτε να φανταστειτε.Περισσοτερο απο ολα μου αρεσει το κοσμημα φτιαγμενο απο τα παντα- νημα,κορδονια,υγρογυαλι,ξυλο,χαρτι,δερμα,πλαστικο,υφασμα,μεταλλο,συρμα,ανακυκλουμενα υλικα...τα παντα και ΚΥΡΙΩΣ χαντρες.

Φτιαχνω κοσμηματα για μενα, τα χαριζω στη μαμα μου,στη νυφη μου,σε φιλες,κλπ

Τον λιγο ελευθερο χρονο που εχω τον αφιερωνω εκει.Μερικα απο τα παρα πολλα πραγματα που εχω κανει (η ποιοτητα των φωτογραφιων στην αρχη ηταν χαλια)

1.σκουλαρικια απο χαρτι

2.κολιε με επαργυρο συρμα

3.με χαντρες

ελπιζω να υπαρχουν και αλλοι ομοιοπαθεις,να μπορουμε να ανταλλαξουμε...εμπειριες

Προβολές: 173

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γειά σου Κατερίνα. Μου αρέσουν τα έργα σου όλα! Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στις κατασκευές μελών>> να δεις και δικά μου και τα ξαναλέμε. Καλό βράδυ.
Πολύ ωραία τα κοσμήματά σου Κατερίνα! Έχω και εγώ στο πρόγραμμα να καταπιαστώ κάποια στιγμή με κοσμήματα. Το πότε... άγνωστο!

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ συζητήσεων

βιτρώ

Ξεκίνησε από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ Οκτ 17, 2012. 0 Απαντήσεις

Κατασκευή σαπουνιών

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα Μάι 8, 2012. 21 Απαντήσεις

Κατασκευές μελών

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Φεβ 27, 2012. 11 Απαντήσεις

Κατασκευή μπούστων

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Κούλα Κου Οκτ 13, 2011. 5 Απαντήσεις

χειροποιητο κοσμημα

Ξεκίνησε από τον/την katerina. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 12, 2011. 2 Απαντήσεις

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης