Χαιρετώ και γω ως νέο μέλος της ομάδας. Πριν από λίγο έφτιαξα το πρώτο μου κρακελέ σε μπουκάλι και νιώθω περήφανη, η Σοφία ξέρει πόσο πολύ με έχει παιδεψει το κρακελέ ενός συστατικού ειδικά πάνω σε γυαλί.

Θέλω να ρωτήσω λοιπόν εσείς που δημιουργείτε μπουκάλια καιρό τώρα, αν θέλω να διακοσμήσω το τελείωμά τους με φελλό ή καπάκι, αλλά τα δικά τους ή τα έχω πετάξει ή είναι ''λερωμένα'', που μπορώ να βρω στην αγορά καινούργια έτσι ώστε να τα διακοσμήσω κίολας ανάλογα μει την εποχή?

Για όποια δεν κατάλαβε,

π.χ. τώρα τα χριστούγεννα είναι πολύ ωραία ως διακοσμητικά, αλλά με έναν ωραίο φελλό διακοσμημένο με μικρά γκι, γκλίτερ κ λοιπά χριστουγεννιάτικα ψιλολοειδάκια που βρίσκουμε παντού, δεν θα ήταν ακόμη καλύτερα??

Ευχαριστώ και ελπίζω να έδωσα και μια παραπάνω ιδέα.Θα χαρώ πολύ αν κάποια γνωρίζει να με βοηθήσει.

Προβολές: 241

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Στην οδό Αθηνάς στην Αθήνα μετα τον Τσακανίκα" μαγαζί με είδη γάμου, υπάρχει ένα άλλο μαγαζί που πουλάει μπουκάλια και διάφορους φελλούς και καπάκια

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ συζητήσεων

Φελλοί και καπάκια

Ξεκίνησε από τον/την ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΡΑΒΟΥ. Τελευταία απάντηση από τον/την Κουράκλη Κωνσταντίνα Φεβ 10, 2016. 1 Απάντηση

Φινίρισμα Μπουκαλιών

Ξεκίνησε από τον/την Κυριακή Μαλέτσικα. Τελευταία απάντηση από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ Δεκ 19, 2012. 5 Απαντήσεις

sos

Ξεκίνησε από τον/την ΤΡΑΠΑΛΗ ΓΙΟΥΛΗ. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Ιουν 7, 2012. 4 Απαντήσεις

ΚΕΡΑΣΙΑ

Ξεκίνησε από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα Μάι 20, 2012. 0 Απαντήσεις

Με τι θα τα γεμίσουμε???

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την sigewrgh valandw Απρ 29, 2012. 8 Απαντήσεις

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης