ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 33 μέρες πριν 
ActivityRank: 802
ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ  ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩΣΑΝ ΧΟΜΠΥ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Α ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩΔΩΡΑ..ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΖΟΥΝ  ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΜΠΥ  ΜΟΥ ΒΓΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕς ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕς..ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ SITΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΕΡΓΑ ΤΟΥς...ΜΗΠΩςΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑς ΒΟΗΘΗΣΟΝΟΝ ΛΕΓΟΝΤΑς ΜΑΣ ΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ  ΝΑ ΠΑΜΕ ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ..Η ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΥΛΙΚΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΗ...
xara 33 μέρες πριν 
ActivityRank: 8
Βασιλικη και εγω το ιδιο προβλημα με εσενα,δεν ξερω πως να ξεκινησω, ισως και τα πολλα δωρα να ειναι κακο απο την αποψη οτι εχουμε μαθει τους φιλους και γνωστους να τα εχουν τζαμπα και σε πολλες περιπτωσεις νομιζω δεν το εκτιμουν κιολας.
Βικτωρία 25 μέρες πριν 
ActivityRank: 1144
Εγώ κορίτσια προαπαθώ στο φιλικό περιβάλλον,απο στόμα σε στόμα μήπως πάρω κάποια παραγγελία για κάποιο δωράκι και επίσης με βοηθά το επάγγελμα μου και πουλάω κάποια μικροπράγματα!Πιστεύω ότι όλες έχουμε το ίδιο πρόβλημα αλλά (εγώ βέβαια δεν μπορώ να το τηρήσω)το μόνο που μας σώζει είναι η εγκράτεια όσον αφορά την πληθώρα υλικών..........και όσον αφορά την δημιουργία αναπαλαιωση στο σπιτι μας,δωράκια και ποτέ δεν ξέρεις απο στόμα σε στόμα...........και τέλος συμμετοχές σε εκθέσεις ,bazaar κ.τ.λ.
Αυτά......ξέρω ότι δεν βοήθησα απλά και εγώ βιώνω την καθημερινότητα και την εξέφρασα  με τον δικό μου τρόπο!!
ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 μέρες πριν 
ActivityRank: 802
εγκρατεια......ειναι ενα  μεγαλο  θεμα με τα υλικα..εγω παντωσ δεν εχω ...αυτο ειναι και το βασικο  προβλημα...και οταν ντρεπεσε..δεν πουλασ ..ενω εχω αρκετα εργα...ντρεομουν  να παρω μεροσ στο μπαζαρ..ελπιζω σιγα-σιγα να βρω μια λυση...γιατιθελω ν α  συνεχισω να κανω εργα...(οτι και να εναι για μενα  ειναι πλεον τροποσ εκρασησ  και καταθεση ψυχης)...

Προβολές: 2555

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

μέχρι στιγμής κορίτσια ίσα που βγάζω κάποια έξοδα όχι όλα ο κόπος δεν πληρώνεται δεν το συζητώ καθόλου δουλεύω για το κέφι μου...και για να περνάω τα βράδια μου δημιουργικά μιας και δεν μπορώ να κάθομαι χωρίς να κάνω τίποτα ( με πιάνουν νεύρα). τώρα με τον τουρισμό στο νησί (κερκυρα) ίσως κάνω κάτι περισσότερο το καλό με την περιοχή μου ειναι ότι τα βλέπουν πρώτη φορά. Τον Αυγουστο κανουμε μια σειρα πολιτιστικων εκδηλοσεων και εχω σκοπο να κλεισω μπαγκο πωλησης

Kορίτσια    η διαθεση   ειναι ενα Θεμα,  που απασχολεί όλους μας.Ομως   ας εχουμε το νού  μας   μη μας βγεί ξυνο...............Ο   κάθε Δήμος κατα καιρους   διοργανώνει   εκθέσεις χειροτεχνίας  ,που μπορούμε να λάβουμε μέρος , με ενα συμβολικό  ποσό.........Υπάρχουν όμως και καταστήματα   που μπορούν  να αφομιώσουν   τα έργα μας, κι αυτοί     τα πουλανε..............................ομως ..........   όμως   καλον   είναι   να  κόβουμε αποδείξεις,  μη τυχων    μας κλεισουν μέσα   χωρις να το πάρουμε   είδηση.....................Ρωτήστε την εφορία    αυτη   ξέρει.....Εκτος βέβαια   κι αν τα διαθετουμε   σε  φίλους   χερι   με   χέρι...............................ομως   απο φίλους  καμια φορά  σε βαζουνε   στο   χέρι....................

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης