Καλημέρα σε όλους....Οσο μπορεί να είναι για κάποιους απο εμάς... Σήμερα ας ενωθούμε όλες οι παλιες και όλες οι καινούριες φίλες σε αυτή την παρέα να πουμε μια προσευχή για τη δικιά μας ΒΙΡΓΙΝΙΑ που πάλεψε και έφυγε με το κεφάλι ψηλά! ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΙΚΗΜΕΝΗ!!! Μια προσευχή για έναν άνθρωπο σπάνιο, γεμάτο καλοσύνη, καταπληκτική μάνα, αγαπημένη φίλη, εξαιρετική καλλιτέχνή, σπάνιο ταλέντο!

Για όλους εμάς τους φίλους της θα μείνει αξέχαστη μέσα απο την υπέροχη οικογένειά της, τις στιγμές που ζήσαμε μαζί, τα έργα της! Καλό σου ταξίδι Βιργινίτσα μου ! Είμαι σίγουρη πώς πάντα θα μας βλέπεις και θα έχεις για εμάς ένα χαμόγελο στα χείλη!

Γιατί αυτή είναι η ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΑΣ.....

Κωνσταντίνα Κοσμοπούλου.

Προβολές: 478

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ!!!!!!!

ΝΑΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΤΗ ΣΚΕΠΑΖΕΙ.....ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ....

Καλο ταξιδι Βιργινια μου ο Θεος να αναπαυσει την ψυχουλα σου.....πραγματικα μας στενοχωρησε πολυ η απωλεια της μιας και εκεινη φροντιζε να μας γνωριζει ξεχωριστα ενα ενα και ειχα την τιμη να την γνωρισω στα Χανια......Θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια της..........

Καλό ταξίδι Βιργινία .. ας αναπαυθεί η ψυχούλα σου. Συλλυπητήρια στην οικογένειά της.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης