Δεδομένου ότι όλες ψάχνουμε να βρούμε μοναδικά μοτίβα και ότι τα μοτίβα που βρίσκουμαι σε έτοιμα χαρτιά δεν είναι πάντα αυτό που ψάχνουμε, είπαμε να κάνουμε μια τράπεζα με εικόνες από το δίκτυο για να βοηθήσουμε στο ψάξιμο!

Ανεβάστε λοιπόν είκονες με τα αγαπημένα σας μοτίβα και διευθύνσεις σελίδων με εικόνες!

Και μην ξεχνάτε, ό,τι εκτύπωση κάνετε...πάντα σε laser εκτυπωτή!

Προβολές: 9561

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

σ ευχαριστώ πολύ κωνσταντίνα μου,νάσαι καλά για τήν ενημέρωση!Σου εύχομαι να περάσεις ευτυχισμένες γιορτές με τήν οικογένειά σου!

χρόνια πολλά, καλή χρονιά! Μόλις έκανα εγγραφή και βρίσκομαι στα αρχικά σταδια για decoupage σε μία προσπάθεια για ένα καπέλο πορτατιφ. Αφου το τελείωσα με κόλλα decoupage δεν έκανα τποτα άλλο. Χρειάζεται να το περάσω κάτι για τελείωμα? Ενταξει έχει αρκετές ζάρες, αλλά ... μου αρέσει.... Και ακόμα μια ερώτηση. Μου αρέσει τρελλά το background της σελίδας. Που μπορώ να το βρώ (αυτό με τις νιφάδες) Σας ευχαριστω πολύ.

Υ.Ρ. Εχω την εντύπωση ότι δεν επρεπε να περ΄σω και απο κάτω από την χαρτοπετσετα κολλά decoupage, αλλα απλή κολλα σε spray?

σε τι χαρτι το εκτυπωνεται?μονο σε ριζοχαρτο?

Αρτεμία, καλό αποτέλεσμα δίνει και το απλό χαρτί των 60 γρ. ή των 40 γρ αν βρείς. Είναι λεπτότερα από το συνηθισμένο Α4 χαρτί εκτυπώσεων. Το χειριζόμαστε όμως διαφορετικά. Πρέπει να το βρέξουμε πριν το ντεκουπάζ και φυσικά να έχει εκτυπωθεί σε laser εκτυπωτή για να μη χάνει τα χρώματα. Τουλάχιστον αυτό κάνω εγώ. Δεν ξέρω αν κάποια άλλη με περισσότερη πείρα έχει να προτείνει κάτι άλλο.

Δωρεάν μοτίβα και όχι μόνο ...www.thecottagemarket.com   - www.olddesignshop.com καλή περιήγηση!

κορίτσια σε τι χαρτί τυπώνουμε;

Εν γένει σε ότι θέλεις, το απλό χαρτί εκτύπωσης είναι οκ. Αρκεί να έχεις πάντα εκτυπωτή laser. Ακόμα καλύτερα θα ήταν αν έβρισκες χαρτί 60γρ που είναι πιο λεπτό.

Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης