Κορίτσια καλησπέρα,

Γνωρίζει καμμιά σας που μπορώ να αγοράσω rice paper για να

εκτυπώνω φωτογραφίες από το ιντερνέτ. Σε μια έρευνα που έκανα το χαρτί αυτό με τις ίνες που συνήθως το αγοράζουμε εκτυπωμένο λέγεται mulberry paper ή kinwashi rice paper.Στο εξωτερικό βρήκα σε αρκετά σάιτ , εδώ όμως δεν βρήκα ούτε στην Μάγια ούτε στη Βαρβάρα. Όχι σε κόλλες Α4 .

Έχει κανείς καμμια  ιδέα? 

Μπας και γλιτώσω τα μεταφορικά.

ευχαριστώ και θα περιμένω

Προβολές: 2244

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

μπράβο ΑΜΕΛΙ που το διευκρίνησες αυτό γιατί αναρωτιόμουν αν αυτό το ιαπωνικό χαρτί που μου σύστησε

η ρούλα περνούσε απο τόν εκτυπωτή η θα το μασούσε και θα πάθαινα ζημιά

Κοριτσια γεια σας εχω την απορια, μετα το Ιαπωνικο χαρτι πως το ξεκολλαμε απο την Α4 σελιδα; δεν σκιζεται;

ΨΑΞΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ  ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΛΛΑΜΕ!!!!!!!!!!

Προφανώς θα είχε τελειώσει. Και από τη Μάγια έχω προμηθευτεί λευκό ή ζαχαρί ριζόχαρτο και από το Μορφές στα Πατήσια. Καλλιτεχνικό εργαστήρι Μορφές, διαθέτει και e- shop, κοστίζει 1,10 και είναι πολύ μεγάλο.

ΑΜΕΛΙ η κολλα σε σπρευ ειναι η κολλα κοψιματος?που εδειξε η Μαγια σε ενα βιντεο?ξερεις ποσο εχει και που το βρισκω στην Αθηνα?

Ποιά είναι η διεύθυνση της Βαρβάρας;

007...AMELI είπε:

Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΤΥΠΩΝΩ ΣΕ ΛΕΙΖΕΡ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΟΛΛΑ Α4 ΜΕ ΣΠΡΕΥ ΚΟΛΛΑ.ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ

καλησπέρα καλή χρονια σε σένα και σε όλα τα μελη του βάλε φαντασία.Λευκό ή και ότι άλλο χρώμα και είδος χαρτιού εγώ βρήκα στην άνω νέα Σμύρνη  ΤΣΟΚΑΚΗΣ Δ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ  ταταούλω 12. Εγώ πηρα kinwashi

5,30 ευρώ η κόλλα 'οχι Α4 μεγάλη.

απο ποια βαρβαρα περνεις 007... ameli  rizoxarto και εκτυπωνεισ σε λαζερ εκτυπωτη/?

εγω πηρα απο αγγλια http://www.craftcreations.com/Leaf/3541/1/Mulberry-Paper-A4-Sheets/ και τα μεταφορικα δεν ηταν πανω απο 5 ευρω σαν να ερχοταν απο ελλαδα και ειχα πολλα σχεδια απο χαρτια με ινες . σημερα τυπωσα αλλα ασπρομαυρο σχεδιο σε λαζερ εκτυπωτη ..ωραια τυπωθηκε

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης