Την Παρασκευή 21-1-2011 πραγματοποιήσαμε ένα από δωρεάν σεμινάρια (κατασκευή αρωματικών σαπουνιών) που με την Ελευθερία είχαμε υποσχεθεί ότι θα κάνουμε, περίπου μία φορά το μήνα. Η συμμετοχή, η χαρά, το κέφι, η δημιουργία, περίσσεψαν σε όλες τις παρευρισκόμενες. Το χαρήκαμε όλες και προχωράμε σε επόμενα σεμινάρια. Εδώ λοιπόν θέλουμε τις προτάσεις σας - ιδέες σας προκειμένου να προγραμματίσουμε τους χρόνους πραγματοποίησης τους. Τι θα θέλατε να παρακολουθήσετε???? Τι θα μπορούσατε να διδάξετε απ΄αυτά που γνωρίζετε πολύ καλά, που διδαχτήκατε και που μπορείτε να μεταδώσετε και σε άλλες κοπέλες που δεν έχουν τη δυνατότητα (πρακτική και οικονομική) να παρακολουθήσουν????? Εν αναμονεί λοιπόν των δικών σας αναζητήσεων.  

Προβολές: 171

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Εφόσον η Σοφία μας προσφέρει την φιλοξενία της, λέω να την εκμεταλλευτούμε.

Για την ημερομηνία είμαι κι εγώ μέσα. Δεν το χάνω με τίποτα!!!

Ελπίζω μέχρι το καλοκαιράκι να μπορώ να σας φιλοξενήσω κι εγώ... Σκοπεύω να φιάξω κι εγώ τό χωρο μου, γιατί σε λίγο θα με πετάξουν έξω από το σπίτι με όλα αυτά που έχω μαζέψει...

Κορίτσια καλημέρα!!!Καλή σαρακοστή σε όλες & να περνάτε όμορφα!!!θα μ άρεσε κ εμένα να τα ξαναπούμε και να μάθω νέα πράγματα...
Τελικά σας βολεύει όλες Παρασκευή 18/3? Κατά 5.30 - 6.00 καλά είναι?
Κορίτσια η ώρα είναι πολύ καλή...Πού είναι όμως το εργαστήρι της Σοφίας....?

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 18.ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Και έγω θέλω να έρθω μαζί σας! Σοφία, υπάρχει χώρος και για μένα?

Άλλα, όπως η Ιωάννα δεν ξέρω πού είναι το εργαστήρι της Σοφίας....

Λοιπόν βλέπω πολύ κίνηση και χαίρομαι τρελά!!!! Αλλά επειδή ο χώρος μας δεν είναι και τεράστιος θα το βάλω στις εκδηλώσεις και όσες είναι να έρθετε πηγαίνετε στις εκδηλώσεις (http://decoupage.ning.com/events/synhantese-gia-kaphhe-kai) και δηλώστε ότι θα παρευρεθείτε έτσι ώστε να έχουμε μια εικόνα του πόσες θα έρθουν!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης