Η καθαρά Δευτέρα πλησιάζει και μπαίνουμε σιγά-σιγά σε πασχαλινή τροχιά! Αν είναι λοιπόν να κάνουμε πασχαλινό bazaar πρέπει να κινητοποιηθούμε από τώρα, ώστε να βρούμε χώρο και σε καλές ημερομηνίες.

Το ερώτημα λοιπόν είναι: Θέλετε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο του Χριστουγεννιάτικου bazaar? Δεδομένου ότι παρά τις αντίξοες συνθήκες (να σας θυμήσω ότι εκείνο το Σάββατο ήταν η μοναδική μέρα που χιόνισε και όλο το ΣΚ τα μέσα μαζικής μεταφοράς απεργούσαν) το Χριστουγεννιάτικο πήγε καλά, θεωρώ ότι αξίζει το κόπο να το ξανακάνουμε. Άλλωστε άσχετα και με την επιτυχία περάσαμε πολύ καλά, έτσι???

Προσωπικά πιστεύω ότι μπορούμε να κάνουμε κάποια πραγματάκια και να κάνουμε την έκθεσή μας πολύ ενδιαφέρουσα, όπως για παράδειγμα μικρές παρουσιάσεις τεχνικών.

Τέλος από πλευράς διοργάνωσης, η Σοφία και εγώ, όπως σας είχαμε πει και τότε, οφείλουμε να ξεκαθαρίσουμε από τώρα τη θέση μας. Αν τελικά κάνουμε Πασχαλινό bazzar δεν μπορούμε να αναλάβουμε ολόκληρη τη διοργάνωση οι δυο μας, οι δουλειές που πρέπει να γίνουν θα μοιραστούν (ανάλογα με τις δυνατότητες πάντα) στα κορίτσια που θα συμμετάσχουν. Σίγουρα πάντως έχοντας την εμπειρία του προηγούμενου, το επόμενο θα είναι πολύ πιο εύκολο. Πλέον ξέρουμε ακριβώς τι πρέπει να κάνουμε και τι να προσέξουμε.

Περιμένουμε τις απόψεις σας!

Προβολές: 516

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Ναι συμφωνώ,εξάλλου εμείς με τις δημιουργίες μας αλλάζουμε τον χώρο,σημασία έχει η πρόσβαση,πάρε άμεσα μη το έχουν κλείσει!!!!
Από όσα διάβασα στα προηγούμενα μην συμφωνώ κι εγώ γι αυτό το χώρο,η πρόσβαση παίζει πολύ μεγάλο ρόλο.

Και γω κορίτσια ενδιαφέρομαι,γιατί στο Χριστουγεννιάτικο δεν τα κατάφερα.Θα ήθελα όμως περισσότερες πληροφορίες για να δω αν προλαβαίνω!Φιλιά!

Μαριάννα προς το παρόν δεν έχουμε και πολλές πληροφορίες, προσπαθούμε καταρχήν να δούμε αν θα γίνει τελικά. 

Σκούρα πάντως τα πράγματα, μιλήσαμε σήμερα με Ash In Art και το έχει κλείσει τις ημερομηνίες που θέλουμε. Εκκρεμεί μια ακόμα εναλλακτική αλλά θα χρειαστεί δουλειά.

Καμία ιδέα για κάποιο εναλλακτικό χώρο? Δεν είναι ανάγκη να είναι κατεξοχήν εκθεσιακός χώρος, οτιδήποτε! 

Θα σκεφτώ και θα σας πω...Ελπίζω πάντως να βρεθεί κάτι.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΒΚ 16-17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ NOUVELLE DEGADENCE.NA TO DOYME APO KONTA PARASKEYH STHS SOFIAS?

Θα σκεφτώ κι εγώ για χώρο αν και δεν ξέρω πολλά πράγματα

Συμφωνω και εγω γι αυτο το παζαρι και θα ηθελα να δηλωσω συμμετοχη.

Ευχαριστω

Μπορω και εγω να βοηθησω
Girls, bazar will have only dekupazh or maybe other crafts?
I THINK IT WILL HAVE AND OTHER CRAFTS,IF YOU WANT,LIKE THE CHRISTMAS BAZAAR!YOU HAVE TO CHOOSE WHAT YOU ARE GOING TO DO .BYE!
we are doing soft handmade toys you can see here. if you take us to participate, would be great! http://www.facebook.com/Qties.Something.More.Than.Toys

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης