Κορίτσια καλημέρα.

Είμαι πολύ χαρούμενη και ήθελα τη χαρά μου να τη μοιραστώ μαζί σας. ΄Ηρθε από την Αμερική, συγκεκριμένα από τη Φλόριντα και από τη Donna Dewberry το πτυχίο μου ως πιστοποιημένη δασκάλα στη τεχνική ζωγραφικής One Stroke. Οι εξετάσεις η αλήθεια είναι ότι μας παίδεψαν 3 ολόκληρες ημέρες. ΄Ομως άξιζε τον κόπο. Η εμπειρία ήταν μοναδική και θα τη θυμάμαι πάντα. Ελπίζω οι μαθήτριές μου να είναι ικανοποιημένες από εμένα όπως ήμουν εγώ από τη δική μου δασκάλα την Ασημίνα την οποία και ευχαριστώ ιδιαίτερα.

Συγχωρέστε μου, το ότι το πτυχίο δεν έχει σχέση μέ το αγαπημένο αντικείμενο του decoupage, όμως η θετική ενέργεια που υπάρχει στο σπιτάκι μας με βοηθάει και ήθελα να πάρω λίγη από την ενέργειά που μας προσφέρετε.

Σας ευχαριστώ που είστε κοντά μας στα καλά και στα δύσκολα.

Καλό καλοκαίρι σε όλες μας με υγεία, βουτίτσες, χαλάρωση και μάζεμα υλικών από τις ακρογιαλιές για τις δημιουργίες του χειμώνα.

Προβολές: 563

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

μακαρι να μπορουσα να ερθω κι εγω για μαθηματα...ειπες εισαι ηλιουπολη...εκει πηγαινα σχολειο στη θεομητορος...

Πολυ χαιρομαι για εσενα Σοφια μου , γιατι εισαι ενας πολυ αξιολογος ανθρωπος και πραγματικα το αξίζεις.

Θα ηθελα ακομα να προσθεσω οτι χαιρομαι που εχω ανακαλυψει την παρεα σας γιατι ολα τα κορίτσια ειναι πολυ φιλικα, εχουν ηθος και πραγματικα χαιρονται τις συναντησουλες μας.

Επίσης να ευχηθω καλό καλοκαιρακι σε ολα τα κορίτσια , δημιουργικο και οσο γινεται πιο ομορφο.

Φιλακια  :)

ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΣΟΦΙΑ,ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Συγχαρητήρια Σοφία μου!!!!! Μακάρι να ήμουν κοντά,θάθελα πολύ να μάθω και εγώ.Σου εύχομαι καλές δημιουργίες !!!!!!!!!!!

Σοφία μου συγχαρητήρια και απο μένα.πάντα δημιουργική και πάντα αναζητάς καινούργια ταξίδια όπως λες και εσύ.χαίρομαι για σένα και σε αγαπώ πολύ!!!!!!!!

Σοφία μπράβο, το one stroke είναι όντως καταπληκτική τεχνική... και ευελπιστώ και γω στο μέλλον να μάθω. θα ηταν ωραίο να  μας δείξεις και δημιουργίες σου. Να σαι καλά και πάντα δημιουργική!

111111111111111, 

το 11111 το πάτησε η κόρη μου ενός ετους την ωρα που έγραφα...άραγε τι σημαίνει αυτό? μόνο καλό μάλλον

καλη επιτυχια σε οτι κανεις,καλο καλοκαιρι,και εις ανωτερα!!!!!!!

Συγχαρητηρια! Ευχομαι οτι καλυτερο!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης