Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6657

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ DECOUPAGE.ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ YOU TUBE ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ!!!

Ευχαριστώ για την αποδοχή.

Είμαι μια 63χρονη που περιμένω την σύνταξη (λέμε τώρα ).....Διαθέτω ενα ανήσυχο πνεύμα που δεν μ' αφήνει να κάθομαι.

Στην προσπάθεια να γεμίσω τον χρόνο μου χάζευα στο youtube κι άρχισα να ασχολούμε με λίγο απ' όλα decoupage mix media κλπ  χωρίς όμως να μπορώ να παρακολουθήσω κάποια σεμινάρια λόγω οικονομικών.Έτσι άρπαξα την ευκαιρία να μάθω από εσάς.

Μένω στο Μαρούσι και θα επισκεφθώ την έκθεση που θα κάνετε 16 & 17 του μηνός.

Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά Βασιλική!

Γειά σας είμαι η Χριστίνα από Κιλκίς.Θέλω να σας συγχαρώ για την ιδέα σας να δημιουργήσετε μια σελίδα μόνο για Decoupage. Δεν έχω πάει ποτέ σε σεμινάριο και είναι για εμένα μια πολύ καλή ευκαιρία να μάθω τεχνικές που δεν ξέρω....Απλά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
Γεια σας, λεγομαι Πάντζαλη Γιωτα, δεν εχω παρακολουθησει ποτε σεμιναριο decoupage, εχω κανει με τη βοηθεια της αδερφης μου πασχαλινα αυγουλακια με φελιζολ. Δεν εχω ιδιαιτερη υπομονη αλλα θελω να προσπαθησω να μαθω καποια πραγματα ετσι ωστε να μπορω να κανω μονη μου...το βλεπω ως μια μεθοδο ψυχοθεραπειας....βοηθηστε με για να ξεκινησω...ευχαριστω πολυ...

Γεια σας κορίτσια και καλώς μας ήρθατε! Κ'αντε μια βόλτα στα βίντεο και στις τεχνικές μας, και ότι θέλετε να ρωτήσετε εδώ είμιαστε!

Γειά και χαρά κι από εμένα!Ζώ σε ένα χωριό της Κρήτης που λέγεται Καβούσι και βρίσκεται 25 km ανατολικά του Αγίου Νικολάου.Ξεκίνησα να μάθω πως μπορώ να ζωγραφίσω κάποια παλιά έπιπλα που έχω στο σπίτι μου στο χωριό, και στάθηκα στο decoupage,γιατί μου έδωσε κι άλλες δυνατότητες δημιουργίας.Προσπαθώ, ως αρχάρια , να καταλάβω απο βιντεακια ,καποια βήματα, και κάποιες τεχνικές που με ενδιαφέρουν. Εντυπωσιάστηκα πολύ με τα βιντεάκια της Ελευθερίας, τα οποία είναι αναλυτικά και με βοηθούν πολύ.Σ`ευχαριστώ προκαταβολικά λοιπόν!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα ήθελα πολύ να είχα παρακολουθήσει τα σεμινάρια που γίνονται on line, μα δυστυχώς έχασα τα πρώτα που είναι βασικά για μένα!Ελπίζω να επαναληφθούν!!!!!!!!!!!!!!Χαίρομαι που σας βρήκα !!!!!!!!!!

Καλημέρα! Ευχαριστώ για την αποδοχή! Ασχολουμαι μονο μερικούς μήνες με το decoupage και μονο σαν χομπι. Λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας και οικογενειακών υποχρεωσεων, δεν θα ειμαι πολύ τυπική στη σελίδα αλλά πραγματικά είναι απολαυση να βλεπω τα εργα σας και να μαθαινω καινουρια πραγματα! Συγχαρητηρια για την ιδεα και κυρίως για την αντίληψη του "μοιράζομαι τη χαρά της δημιουργίας". Καλές δημιουργίες σε όλους!!!

Γεια σας κορίτσια! Καλώς μας ήρθατε!

Καλημέρα ! Μπήκα πρόσφατα στην παρέα σας. Προσπαθώ να φτιάξω πράγματα με την τεχνική του decoupage εδώ καιπολύ καιρό. Έχω πατήσει και συνεχίζω να πατάω όλες τις πεπονόφλουδες που πετάνε στο δρόμο τον αρχάριων και αυτοδίδακτων πολλοί επαγγελματίες. Όπως κι αν είναι, έχω ενθουσιαστεί με αυτή την τεχνική της μεταμόρφωσης αντικειμένων και είμαι αποφασισμένη να παραμερίσω τις δυσκολίες που μου παρουσιάζονται. Ζω και εργάζομαι στη Θεσσαλονίκη, είμαι παντρεμένη και έχω δύο παιδιά. Τυχαία βρήκα το video για decoupage σε κουτί και έτσι ανακάλυψα την παρέα σας. 

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως την Ελευθερία για τις απλές και ξεκάθαρες οδηγίες της σε όλα τα video που παρακολούθησα. Έχω παραγγείλει και εγώ την κόλλα για χαρτοπετσέτες και περιμένω να έρθει για να τη δοκιμάσω.

Εύχομαι να μπορέσω να παρεβρεθώ και σε κάποια από τις συναντήσεις ... 

Γεια σου Κωνσταντίνα και καλώς μας ήρθες. Νομίζω όλες λίγο πολύ την πατήσαμε με διάφορα στην αρχή. Χαίρομαι πολύ όμως που δεν το βάζεις κάτω!!! Συνέχισε έτσι και ότι απορία έχεις, μπορείς να μας ρωτήσεις, όλα τα μέλη πάντα απαντούν στις ερωτήσεις και μοιράζονται τις γνώσεις τους. 

καλημερα και απο μενα ειμαι και εγω καινουρια στην παρεα και ασχολουμαι περιπου δου χρονια με το ντεκουπαζ 

αν και το ειχα πολλα χρονια στο μυαλο μου δεν τολμουσα η αφορμη ο γαμος της κορις μου

μεσα απο το internet και καπια βιβλια εκανα τα πρωτα μου βηματα εχω λαβει μερος σε δυο ομαδικες

εκθεσης μπορο να πω οτι πηγε πολυ καλα και των περασμενο χειμωνα προσπαθησα μεσα απο το συλλογο γυναικων αντιπαρου να μεταδωσω της γνωσης μου και στα μελη του συλλογου πολυ καλη εμπειρια και σηνεχιζω

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης