Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6644

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλημερα σε ολους!! Ειμαι ενθουσιασμενη που βρισκομαι κι εγω στην παρεα. Μου αρεσει πολυ το ντεκουπαζ κι εχω αρχισει να ασχολουμαι εδω και τεσσερις μηνες. Δεν εχω βεβαια παει σε σεμιναρια. Εμαθα οτι μπορουσα απο διαφορα site και κανω οτι μπορω. Οι αποριες πολλες, ομως πιστευω οτι απο εδω θα τις λυσω μιας και βλεπω πολυ καλη διαθεση και πολυ φαντασια.  Ευχαριστω πολυ και καλημερα σε ολους.!!!

Γεια σου Μαργαρίτα και καλώς μας ήρθες! Ελπίζω να σου λύσουμε τις απορίες σου και να θαυμάσουμε σύντομα και έργα σου!

Μαργαριτα Κοσκινα είπε:

Καλημερα σε ολους!! Ειμαι ενθουσιασμενη που βρισκομαι κι εγω στην παρεα. Μου αρεσει πολυ το ντεκουπαζ κι εχω αρχισει να ασχολουμαι εδω και τεσσερις μηνες. Δεν εχω βεβαια παει σε σεμιναρια. Εμαθα οτι μπορουσα απο διαφορα site και κανω οτι μπορω. Οι αποριες πολλες, ομως πιστευω οτι απο εδω θα τις λυσω μιας και βλεπω πολυ καλη διαθεση και πολυ φαντασια.  Ευχαριστω πολυ και καλημερα σε ολους.!!!

Γεια σου Ελένη και καλώς μας ήρθες! Ελπίζω τα μαθήματα να σε βοηθήσουν!

ΕΛΕΝΗ είπε:

γεια σας!!!! ειδα τυχαια τη σελιδα σας στο FB κι ενθουσιαστηκα! ασχολουμε ενα χρονα περιπου κι εγω ερασιτεχνικα αλλα μου αρεσει παρα πολυ!!!!!! ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης!!!! μ αρεσει η σελιδα σας και θα ηθελα να παρακολουθω κι εγω τα μαθηματα σας! Ευχαριστω πολυ

Καλησπερα σε ολους
Ασχολούμαι με το ντεκουπάζ εδω κ 4 μήνες. Χαίρομαι πολύ που βρήκα τροπο να εκτονώσω τη δημιουργικότητά μου κ παρέα να μοιράζομαι τα ενδιαφέροντα , τις απορίες κ τη φαντασία μας
Οι απορίες μου πολλες . Η επιθυμία μου μεγαλύτερη κ η χαρά μου διπλή γιατι ολα αυτά τα μοιράζομαι μαζι σας

Καλησπέρα κορίτσια! καλώς ήρθατε στην παρέα μας!

Γεια σου Αριάδνη συντοπίτισσα! Καλώς μας ήρθες!

Καλημέρα ευχαριστώ για την αποδοχή. Ειμαι απο την Αθήνα μ'αρέσει πολύ το ntekoupaz και ολα αυτα που βλέπω αλλα δυσκολεύομαι να τα φτιάξω. Χάρηκα λοιπόν πολύ με τη σελίδα που είδα και ελπίζω επιτέλους να καταφέρω κάτι με τη βοήθεια σας.

Γεια σου Ελένη και καλώς μας ήρθες!

Καλησπέρα είμαι η Ειρήνη,μένω στη Σητεία.Έχω παρακολουθήσει ένα μάθημα ντεκουπάζ και ξετρελάθηκα,ένα βιβλιοπωλείο εδώ στη Σητεία έχει αρχίσει και κάνει σεμινάρια ντεκουπάζ.Θέλω να μάθω τα πάντα και όλες τις τεχνικές.

Γεια σου Ειρήνη και καλώς μας ήρθες! Εγώ είμαι από Χανιά, και έμεινα και ένα φεγγάρι στη Σητεία όταν ήμουν μικρή!

Ελπίζω να βρεις αρκετές πληροφορίες για το decoupage στο Βάλε Φαντασία!

ΓΕΙΆ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....είμαι η Ελένη (Αθήνα) ασχολούμαι με το decoupage- scrapbooking από το 2010 . Εχω λάβει μέρος σε τουριστικές εκθέσεις - 6 συνολικα - και χριστουγεννιάτικα μπαζαρ! Η ενασχόλησή μου προέκυψε εντελώς τυχαία!!  Είδα σ ένα μαγαζί, μιά κορνίζα για φωτογραφία με την τεχνική του sospeso και έμεινα....αφωνη!!! ΄Οταν ρώτησα τι τεχνική είναι αυτή...μου είπαν αόριστα κάτι για χαρτοπετσέτες από την Ιταλία!!! Μπήκα λοιπόν στο ιντερνετ και το κουβάρι άρχισε να ξετυλίγεται...!!!! Εχω κάνει......ατελείωτες ώρες σεμιναρίων και προχωρώ ακάθεκτη!!!  Εχω και δικό μου site για όποια θέλει να δει την δουλειά μου!!! ----www.omorfadorakia.gr ------    Καλές δημιουργίες σ όλες και να ξέρετε ότι είναι πολύ ψυχοθεραπευτική απασχόληση!

Γειά σας! Είμαι η Ζωή, 52 χρονων,ανεργη και μένω στην Αθήνα.Είμαι εθελόντρια συνοδός τυφλών ατόμων. Ασχολούμαι πολυ με το πλέξιμο,κάνει καλό στην ψυχολογία μου!Ντεκουπαζ κάνει μία φίλη μου στην Αμερικη!Όταν πρωτοειδα αυτή την τεχνική, ενθουσιαστηκα! Παρακολουθησα οτι βιντεο υπαρχει στο youtube.Όπως καταλαβαίνετε, είμαι εντελώς αρχαρια,δεν έχω να παρουσιάσω κάτι προς το παρόν, έχω όμως πολύ όρεξη να μαθω!Ευελπιστω στην υποστήριξή σας και στις συμβουλές σας!Καλές δημιουργιες και επιτυχίες!Ευχαριστώ!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης