Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6898

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Είμαι καινούρια στην φανταστική παρέα σας.

Οπως βλέπετε ονομάζομαι Ολγα και είμαι μια (πτωχή) 39χρονη φιλόλογος, (πλην τιμια) αδιοριστη, μητερα δύο αγοριων (τριών χρονων και εξι μηνων). Οπως καταλαβαινετε η δουλεια, το σπίτι και τα παιδια δεν μου αφηνουν καθόλου χρόνο για δημιουργία. τρελαίνομαι για κατασκευες και αυτόν τον καιρό πρωτογνώρισα το decoupage. Εχω ενθουσιαστει πολυ αλλα ακόμα δεν εχω τολμήσει (ίσως γιατι δεν έχω προλάβει)να κάνω κάτι. Το site ειναι καταπληκτικό και τα συγχαρητηρια στους δημιουργούς ειναι πολύ φτωχή λέξη.

Ελπίζω να τα λέμε συχνά και κάποια στιγμή να ... δημιουργησω  εστω και το ελάχιστο από τα δικά σας

Φιλιά

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣΙΝΗ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ..ΕΙΜΑΙ Η ΡΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ .ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΡΗ 20 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ''ΕΥΤΥΧΩΣ '' ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ .. ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΩΝ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΓΡΑΦΙΕΣ  ΔΟΥΛΕΜΕΝΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΚΕΡΑΜΙΚΑ -ΞΥΛΙΝΑ -ΧΡΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΤΟΥ DECOUPAGE .. EIMAI AYTOΔΙΔΑΧΤΗ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΕ ΠΕΡΑΣΩ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Γεια σου Ρία και καλώς μας ήρθες! 

Καλώς ήρθες Ρια 

Καλημέρα και από μένα! Χαίρομαι ιδιαίτερα που σας ανακάλυψα..! Είναι ωραίο να δίνεις τα φώτα σου σε κάποιον που έχει όρεξη να μάθει κάτι καινούργιο!

Προσωπικά έχω ασχοληθεί λίγο πολύ με διάφορες τεχνικές αλλά τον τελευταίο καιρό με έχει πιάσει μια μανία με το ντεκουπάζ και έχω αρχίσει να πειραματίζομαι όλο και πιο πολύ! Ελπίζω σε λίγο καιρό να μπορέσω και εγώ με τη σειρά μου να σας δείξω τους καρπούς των προσπαθειών μου! Η ενημέρωσή μου είναι καθαρά από το ίντερνετ και λίγο από φίλες.

Καλές δημιουργίες εύχομαι λοιπόν και στις παλιές και στις καινούργιες!

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΤΥΧΑΙΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΔΩ ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ ΝΑΙ. ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ DECOUPAGE ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ 2 ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΓΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ SHAAB.[ΛΟΓΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΗΜΑ ΚΑΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ].ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΟΧΟ ΧΟΜΠΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΣΚΕΤΗ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΝΩ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΣΕ ΟΣΑ ΕΜΑΘΑ. ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΙΑ DECOUPAGE ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΘΡΕΦΤΗ,ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΝΙΖΑ ΤΟΥ,ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ Η ΝΑ ΣΑΣ ΘΕΤΩ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

gia sas koritsia.shmera epixeirhsa na kanwoute ena toso da skasimar cracele 2 sustatikwn k apetuxa patagwdws kathws den egine oute ena skasimataki...posh wra prepei na perasei metaksu prwtou k defterou apipedou?

den kserw ti patha k mperdepsa tis seires.arxizw pali.shmera dokimasa na kanw cracele 2 sustatikwn.k apetuxa patagwdws.den egine oute ena skasimo.posh wra prepei na mesolavisei metaksu prwths k defterhs strwshs?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΤΑΞΑΤΕ ΣΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ,ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ-4 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ-ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΔΕΙΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΑ ΚΡΥΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ ΦΛΕΒΑΡΗ ΝΑ "ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ" ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 80ΕΤΙΑΣ ΠΟΥ ΧΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ.ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ.....ΛΙΓΕΣ ΖΑΡΕΣ....ΕΣΚΑΣΑ ΑΠΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ!!!ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ!!!!!ΛΑΤΡΕΨΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΓΕΜΑΤΗ....ΑΛΛΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ,ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΝ ΣΕ ΚΑΜΠΟΣΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ,ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!!!!!!!!ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ "ΠΑΤΑΤΕΣ" ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΑΖΕΥΩ!!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ "ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ"ΟΜΟΛΟΓΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΙΛΥΟΝΤΑΙ!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΖΕΙ Η ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ Η ΣΤΗΡΙΞΗ!!!!!!ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΑΦΟΒΑ.......ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΜΕΝΑ..ΤΟ ΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΥΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..............

Αχ βρε κορίτσια, τι ωραία που τα λέτε!

Καλημέρα σε όλους, χαίρομαι που ανακάλυψα την παρέα σας γιατί απ' ότι είδα εκτός του ότι έχει πάρα πολλές πληροφορίες, έχει και πολύ φιλικό χαρακτήρα. Είδα στα "βίντεο" την αγαπημένη μου δασκάλα στο ντεκουπάζ την Μάγια ,η οποία είναι ένας άγγελος!!!!!!!!!!μας μαθαίνει τόσα πράγματα και είναι πάντα πρόθυμη να μας λύσει τις απορίες.......ότι ξέρω της το οφείλω........ Για τις νέες φίλες στο ντεκουπάζ έχω να πω πως είναι προτιμότερο να παρακολουθήσουν μερικά μαθήματα ,παρά να πειραματίζονται μόνες,γιατί χάνουν χρόνο και χρήμα .........ευχαριστώ πολύ τους δημιουργούς της σελίδας για τη φιλοξενία..........φιλάκια και πάλι καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!

θα ξαναγραψω για μια ακομα φορα ενα μεγαλο ευχαριστω στους δημιουργους της σελιδας καθως και στους θαμωνες...δεν ηξερα τιποτα απο ντεκουπαζ...ειχα ομως το μερακι καθοτι ζωγραφος...ειδικευση στην ακουαρελα που λατρευω τρελα...και βλεποντας τα βιντεο και τις τεχνικες εμαθα παρα παρα πολλα...σιγουρα δεν ειναι το ιδιο με το να κανω σεμιναρια αλλα λογω υποχρεωσεων πασης φυσεως δεν ηταν δυνατον...εφτιαξα μεχρι μπουστο...θα το ανεβασω καποια στιγμη να το δειτε...το ευχαριστω λοιπον ειναι το ελαχιστο απο εμενα για σας που με αγκαλιασατε με αγαπη και μου διδαξατε τις γνωσεις που αποκτησατε με κοπο και χρημα...σας ευχαριστω απο καρδιας...

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης