Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6872

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Ελένη και καλώς ήρθες στο σπιτάκι μας! Μ'αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι και χαίρομαι που καλωσορίζω στη παρέα μας ένα τόσο δραστήριο άνθρωπο! Έριξα και μια ματιά στο blog σου και μου άρεσαν πάρα πολύ τα πράγματα που φτιάχνεις.

Γενικά είμαι και εγώ υπέρ της λογικής ότι η πραγματική αξία της χειροτεχνίας είναι η αξιοποίηση παλιών και άχρηστων για τους άλλους αντικειμένων. Άλλωστε αυτό είναι και το χαρακτηριστικό των απανταχού χειροτεχνών και decoupagούδων: Εκεί που κάποιος βλέπει ένα σκουπίδι εμείς βλέπουμε ένα ακατέργαστο διαμάντι!

Ελπίζω να βρεις εδώ μέσα μια καλή παρέα και χρήσιμο υλικό και ελπίζουμε να σε δούμε και από κοντά σε κάποια από τις μαζώξεις μας!

Ελευθερία μου ευχαριστώ γιά το καλωσόρισμα.

Είμαι σίγουρη ότι εδώ μέσα θα βρω ένα καλό παρεάκι και εννοείται ότι θα βρεθώ σε κάποια μάζωξη!!!!!

Καλησπερα σε ολους.Ανακαλυψα την σελιδα τυχαια.Περσυ ακουσα πρωτη φορα για το decoupage κ αποφασισα να ασχοληθω.Αγορασα καποια υλικα αλλα...δεν ξεκινησα ποτε.Φετος λοιπον λεω να αρχισω.Ειμαι τελειως απειρη κ θα ηθελα πολυ τη βοηθεια σας.Ελπιζω να δωσω κ εγω οτι μπορω.Καλη συνεχεια λοιπον κ καλες δημιουργιες σε ολους!!!

Καλώς όρισες και εσύ Μάνια στη παρέα μας! Καλή αρχή λοιπόν στο ξεκίνημά σου και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε! Για αρχή θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στις τεχνικές που θα βρεις εδώ. Όλες τις τεχνικές μας μπορείς επίσης να τις βρεις στην ομάδα "Τεχνικές και εφέ" σε μορφή Pdf ώστε να μπορείς να τις εκτυπώσεις αν θέλεις.
Eleftheria σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!!

Eleftheria είπε:
Καλώς όρισες και εσύ Μάνια στη παρέα μας! Καλή αρχή λοιπόν στο ξεκίνημά σου και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε! Για αρχή θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στις τεχνικές που θα βρεις εδώ. Όλες τις τεχνικές μας μπορείς επίσης να τις βρεις στην ομάδα "Τεχνικές και εφέ" σε μορφή Pdf ώστε να μπορείς να τις εκτυπώσεις αν θέλεις.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΜΑΘΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ DECOUPAGE ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ  ΕΥΧΑΠΙΣΤΩ ΤΗΝ ΑΜΕΛΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΙΤ   ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ SOSPESO
koritsia geia sas.Eimai neo melos,onomazomai sofi k mou aresei polu h parea sas,kathos k oi dimiourgies sas.Asxoloumai k ego me diafores texnikes kektheseis nea sto sport k tha mou arese na synantithoume
Γεια σας κι από μένα Κορίτσια και Αγόρια. Υπέροχο το ΣΠΙΤΑΚΙ σας. Ανακάλυψα την τεχνική το προηγούμενο Πάσχα από ένα λαμπαδόκουτο και έπαθα την πλάκα μου!!! Ούτε που το φανταζόμουν πως είχε δημιουργηθεί με αυτό τον τρόπο. Οπότε ψάχνοντας στο διαδύκτιο βρήκα κι εσάς. Έγινα μέλος πριν το καλοκαίρι και έχω ανεβάσει κάποιες κατασκευές (κυρίως βοτσαλάκια - ξεκίνησα από τα εύκολα). Μένω Λάρισα και πρόλαβα να παρακολουθήσω ένα σεμινάριο τεχνικής παλαίωσης στο Armos Hobbies. Πειραματίζομαι με διάφορα σιγά - σιγά. Ελπίζω να φτάσω κάποια στιγμή στο επίπεδο της δικής σας δουλειάς. Όλα τα έργα σας είναι υπέροχα και το site καταπληκτικό!!! Επίσης, θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να είμαι σε κάποιο από τα σεμινάρια που διοργανώνετε. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω από κοντά.
Καλησπέρα σας... Άρχισα να πειραματίζομαι με το decoupage το καλοκαίρι και ομολογώ ότι "κόλλησα"....  Δεν τολμώ όμως να ανεβάσω φωτο απο τα πειράματά μου γιατί μπροστά στις καλλιτεχνίες σας ... ντρέπομαι!!!!! Ελπίζω με την βοήθεια σας να βελτιώνομαι ....
καλώς ήρθες Κωνσταντίνα στην παρέα. Καμμιά ντροπή δεν χρειάζεται. Κι εγώ πρωτάρα είμαι αλλά ανεβάζοντας κατασκευές μου έχω να λαμβάνω και καμμιά συμβουλή από πιο έμπειρες. Άσε που όταν τα σχόλια είναι καλά ανεβαίνει και το ηθικό μου. Περιμένουμε λοιπόν να δούμε δημιουργίες σου.

Κωνσταντίνα είπε:
Καλησπέρα σας... Άρχισα να πειραματίζομαι με το decoupage το καλοκαίρι και ομολογώ ότι "κόλλησα"....  Δεν τολμώ όμως να ανεβάσω φωτο απο τα πειράματά μου γιατί μπροστά στις καλλιτεχνίες σας ... ντρέπομαι!!!!! Ελπίζω με την βοήθεια σας να βελτιώνομαι ....

Κορίτσια γεια σας..!Ασχολουμαι εδω και λιγο καιρο με το decoupage μέσω κάποιων σεμιναριων που εχω παει να παρακολουθησω και εχω ενθουσιαστεί με όλη την ιδέα καθως και με το ότι η παρέα σας είναι πολυ ευχαριστη!Το site σας μου εχει λυσει τα χερια διοτι οτι χρειαζομαι το βρισκω εδω! παρ'ολα αυτα θα ηθελα να ενημερώνομαι για το πως δραστηριοποιηστε, αν τυχον κανετε διαφορα σεμιναρια ή ειδικα μαθηματα για παρακολούθηση ετσι ώστε οποτε βρίσκω χρόνο να παρακολουθώ τα υπεροχα πράγματα που φτιάχνεται από κοντά..! :)

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..! 

Καλημέρα σε όλους..τυχαία ανακάλυψα τη σελίδα σας και ενθουσιάστηκα..Δεν περίμενα ότι υπάρχει κάποιο site που να δίνει χρήσιμη βοήθεια αλλά και έμπνευση σε όσους θέλουν να ασχοληθούν με το decoupage..Επειδή είμαι νέα στην παρέα, στηρίζομαι στη βοήθειά σας και ελπίζω σύντομα να δημοσιεύσω κάποιο έργο..

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης