Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6722

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΕΥΧΑΡΣΤΩ ΓΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΗ,ΕΙΜΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΑ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΟΧ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ .ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ  ΣΟΡΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 

Αθανασία γεια σου,

οι περισσότεροι από αυτούς που ασχολούνται με decoupage στην αρχή της γνωριμίας τους με το άθλημα, ξόδεψαν χρήματα που θα μπορούσαν να τα έχουν γλιτώσει. Λίγο το ότι δεν ξέραμε, λίγο ο ενθουσιασμός του καινούργιου που θέλεις να τα πάρεις όλα, έγινε η ζημιά! 

Θα σου πρότεινα να διαβάσεις αυτό εδώ το άρθρο ξεκινώντας https://goo.gl/Rnh4GE για να κατατοπιστείς.

Ό,τι απορίες έχεις με χαρά να στις λύσουμε!

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΡΙΒΑ είπε:

ΕΥΧΑΡΣΤΩ ΓΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΗ,ΕΙΜΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΑ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΟΧ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ .ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ  ΣΟΡΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης