Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6862

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Αχ, σε ευχαριστούμε πολύ βρε Κωνσταντίνα! Να είσαι καλά! Εύχομαι κάθε επιτυχία σε ότι και να κάνεις!

Koρίτσια γειά σας!Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας.Είμαι νηπιαγωγός από επαρχία και μου αρέσουν πολύ οι κατασκευές,όμως εδώ δεν έχουμε δυνατότητα ούτε από σεμινάρια ούτε από υλικά.Μόνη παλεύω ψάχνοντας στο διαδίκτυο και πειραματείζοντας.Έχω κάνει decoupage σε κατασκευές με τα παιδιά μου στο σχολείο.Με χαρτί και χαρτοπετσέτα με ατλακολ.Ελπίζω να μάθω πολλά μυστικά για την τεχνική αυτή από τη σελίδα σας γιατί μου αρέσει πολύ.Μου αρέσει να δημιουργώ.

Συγχαρητηρια για το ομορφο ,φιλοξενο και κατατοπιστικο σπιτακι σας!

Να' σαι καλά Suzan, σε ευχαριστούμε πολύ! Καλώς μας ήρθες!

καλημέρα σας κορίτσια. Είμαι και εγω καινούρια στην παρέα σας και ασχολούμε με το ντεκουπάζ ερασιτεχνικά,  το λατρεύω!!!!!!! Το γνώρισα μέσα απο τους "κηπουρούς" του mega και ενθουσιάστηκα.Ετσι ξεκίνησα δειλά δειλά από τον Φεβρουάριο και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη από αυτά τα λίγα πράγματα που έχω φτιάξει.Τα αγαπώ.......   Προς το παρόν δεν κάνω φωτοσκιάσεις μόνο την τεχνική παλαίωσης δοκίμασα σ΄΄ενα μπουκάλι δεν βγήκε πολύ καλό αλλά δεν το βάζω κάτω,κάποια στιγμή θα το καταφέρω. Ξέχασα να σας πω ότι είμαι αυτοδίδακτη Ιnternet κλπ. 

Γεια σας παιδιά νέα και γω στο decoupage και στην όμορφη παρεούλα σας.Ακούω καιρό για το decoupage αλλά τώρα αποφάσισα να ασχοληθώ.Ελπίζω να μη σας κουράσω με τις απορίες που θα έχω.Επίσης φτιάχνω κεριά,έτσι θα με βοηθήσει να στολίσω και αυτά

Καλημέρα κορίτσια!Καλώς σας βρήκα και εγώ!Είμαι νέα στο σπορ αλλα κατενθουσιασμένη και γεμάτη όρεξη για νέες δημιουργίες!Τις πρώτες μου, τις έχω ήδη ανεβάσει..Το site είναι φοβερό και έχει πολλές χρήσιμες συμβουλές!Χάρηκα πολύύύ πολύύύ που σας βρήκα!

Καλημέρα σε όλη την παρέα!Είμαι ενθουσιασμένη που σας βρήκα.Ανακάλυψα την τεχνικη αυτη τυχαία απο ενα βιντεάκι τον περασμένο χειμώνα και απο τότε ασχολούμαι πολύ.Βιντεάκια που βρίσκω στο youtybe με βοήθησαν πολυ ελπίζω φέτος να καταφέρω να παρακολουθήσω σεμινάρια.Ηδη πάντως κάποια πραγματάκια που βρήκα εδω μου έλυσαν πολλες απορίες.Σας ευχαριστω και πάλι και ευχομαι σε όλους καλές δημιουργίες!Φιλια πολλά απο τη Λαμία την πόλη που ζω και προσπαθω να δημιουργήσω εχοντας εναν καταπληκτικο αντρα και δυο ζουζουνάκια 6 και 3 ετων.

Γεια σου Άρτεμις! Καλώς μας ήρθες! Ελπίζω να βρεις ενδιαφέροντα πράγματα στο σπιτάκι μας και να μας δείξεις και εσύ τις δημιουργίες σου κάποια στιγμή.

Φιλιά στην όμορφη Θεσσαλονίκη!

Καλώς σας βρήκα! Ένα καλοκαιρινό καδράκι με decoupage, κοχύλια και άμμο, που έφτιαξα τον  Ιούνιο του 11 για τους μικρούς μου μαθητές, ήταν η αρχή της γνωριμίας μου μ' αυτή την υπέροχη τεχνική που ομορφαίνει τόσα αντικείμενα.Όλες οι δημιουργίες σας είναι εξαιρετικές, συγχαρητήρια! Χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρέα σας, σας ευχαριστώ που με δεχθήκατε  κι' εύχομαι σε όλους ΚΑΛΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ!

Καλησπέρα σε όλους.Καλώς σας βρήκα.Είμαι νέο μέλος και αρχάρια στην τεχνική αυτή.Το site σας σε αυτό το λίγο που μπόρεσα να μπώ και να ενημερωθώ,θεωρώ ότι είναι υπέροχο.Η παρέα σας είναι υπέροχη και χαίρομαι που μπήκα και εγώ μέσα σε αυτήν.Ξεκίνησα  την τεχνική αυτή πρίν λίγες μέρες,με χαρτοπετσέτα και χαρτί.Οφείλω να πώ ότι το χαρτί με δυσκόλεψε και το αποτέλεσμα δεν ήταν αυτό που φανταζόμουνα.( όχι ότι φταίει το χαρτί.. με την χαρτοπετσέτα νομίζω τα πάω καλύτερα.)θα ήθελα την βοηθεια σας όμως, όσο αφορά τις ιδέες που μπορείται  να μου προτείνεται  για δωράκια για παιδάκια δημοτικού και γυμνασίου.Το κεφάλι μαυ έχει στερέψει από ιδέες.Helpppp.....θα περιμένω..φιλιά πολλά!!!!

Γεια σου και από μένα Κατερίνα και καλώς μας ήρθες! Το Σοφάκι βασικά τα είπε πάνω κάτω όλα! Σίγουρα κάτι για το γραφείο του είναι πολύ χρήσιμο. Αν επιλέξεις να κάνεις μολυβοθήκες από κονσερβοκούτια (Εγώ κάνω συνέχεια τέτοια γιατί μου αρέσουν πολύ) προτίμησε κουτιά από πουράκια caprice που δεν κόβει το χείλος του κουτιού. Επίσης κάτι μικροί ξύλινοι καθρέπτες που έχει το ΙΚΕΑ είναι καλή ιδέα, έχω κάνει δυο παιδικούς τέτοιους και μου άρεσαν (δες εδώ). Αν μας πεις περίπου τι budget διαθέτεις, αριθμό κομματιών και το σκοπό των δώρων ίσως βοηθήσουμε περισσότερο!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης