Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6888

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Και βέβαια θα την έχεις την βοήθειά μας Βίκυ! Όπως θα διαπιστώσεις και μόνη σου, όλα τα κορίτσια στο σπιτάκι μας είναι πολύ πρόθυμα να βοηθήσουν! Καλή αρχή λοιπόν σου εύχομαι σε αυτό το καινούργιο σου ταξίδι και ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε.

Γεια σας και από μένα. Γράφτηκα μόλις χθες αλλά σήμερα κατάφερα να γράψω δυο λόγια για μένα. Είμαι μαμά μιας αρκετά ζωηρής κορούλας με αποτέλεσμα να διαθέτω πολύ λίγες και ελεύθερες ώρες. Ωστόσο προσπαθώ όσο μπορώ να ασχολούμαι με το decoupage, τη μεγάλη μου αγάπη. Δεν έχω παρακολουθήσει κάποιο σεμινάριο (δεν προλαβαίνω) και ότι έχω μάθει το χρωστάω στα κορίτσια των blog που παρακολουθώ αλλά και στα διάφορα βιντεάκια του you tube σχετικά με αυτήν την τεχνική. Στηρίζομαι και εγώ από την πλευρά μου στην πολύτιμη βοήθειά σας. Σας ευχαριστώ.

Καλώς μας ήρθες Νατάσα! Ελπίζω να βρεις και εδώ αρκετές πληροφορίες και ιδέες για τις καλλιτεχνικές σου αναζητήσεις!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ θα ηθελα να σας συγχαρω ολες για τα υπεροχα εργα που ειδα. Δ εν εχω ασχοληθει καθολου μ΄αυτη την τεχνικη και νομιζω οτι εδω θα βρω την καταληλη παρεα για να κανω την αρχη

Γεια σας. Με λένε Άννα και μόλις ανακάλυψα το σπιτάκι σας και μπήκα στην παρέα σας. Με μια γρήγορη ματιά, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η ζεστασιά και η καλοσύνη σας, που δεν το συναντάμε πλέον συχνά. Εμένα μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με χειροτεχνίες αλλά με το decoupage δεν έχω ασχοληθεί ακόμα (σίγουρα θα το κάνω όταν βρω χρόνο). Χαίρομαι που βρήκα την όμορφη παρέα σας!

Καλημέρα Άννα και καλώς μας ήρθες! Πολύ χαίρομαι που σου αρέσει το παρεάκι μας, όταν μας γνωρίσεις και από κοντά θα δεις τι ωραία που περνάμε! Καλή αρχή!
Σοφία γειά σου.Προσπαθω  αρκετες μέρες νά επικοινωνησω μαζί  σου,νά μάθω άν πήρες  την απαντηση μου σχετικά με την πρόταση σου γιά ενα ταξιδι στήν Κομοτηνη .....κλπ ειμαι η Εφη Πασοπουλου απο Κομοτηνη,και θα σε παρακαλεσω αν μπορεις να μ' απαντήσεις   γιατι δέν τα καταφέρνω με τον υπολογιστή..Σ' ευχαριστώ  πολύ................

εφη αδαμιδου είπε:
Σοφία γειά σου.Προσπαθω  αρκετες μέρες νά επικοινωνησω μαζί  σου,νά μάθω άν πήρες  την απαντηση μου σχετικά με την πρόταση σου γιά ενα ταξιδι στήν Κομοτηνη .....κλπ ειμαι η Εφη Πασοπουλου απο Κομοτηνη,και θα σε παρακαλεσω αν μπορεις να μ' απαντήσεις   γιατι δέν τα καταφέρνω με τον υπολογιστή..Σ' ευχαριστώ  πολύ................

Καλησπέρα κορίτσια! Εδώ και έξι χρόνια ασχολούμε με το κόσμημα, όμως παρακολουθώντας αυτή την καταπληκτική σελίδα ,έχω ξετρελαθεί με τις δημιουργίες σας.Εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει να ψάχνομαι πάνω στην τεχνική του ντεκουπάζ.Ελπίζω παρακολουθώντας τις γνώσεις σας να καταφέρω να κάνω κάτι.Φιλιά σε όλες.

Καλό βράδυ!!

Καλησπέρες!!!!

Σήμερα έλαβα ένα πολύ όμορφο μήνυμα από ένα μέλος του "Βάλε Φαντασία!!!" το οποίο πρέπει να σας κοινοποιήσω διότι αφορά όλες σας. Θα ήθελα με την ευκαιρία να πω ότι για μένα αυτή είναι η πραγματική αξία του "Βάλε Φαντασία!!!", να δρούμε ομαδικά χωρίς κουτσομπολιά και μυστικοπάθεια, να μοιραζόμαστε γνώση και εμπειρία και η μια να κάνει την άλλη καλύτερη. Είμαι πολύ χαρούμενη που το έχουμε επιτύχει αυτό και μέρα με τη μέρα γινόμαστε όλο και πιο δραστήριες!

========================================================================

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ
ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, ΔΙΑΒΑΖΩ 
ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ, ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΑΣ,
ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ. ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΤΟΥ 
ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ.ΑΠΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΑΣ. ΧΩΡΙΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ, ΧΩΡΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,
(ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ),ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ. ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ 
ΣΥΝΕΛΛΕΓΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ 
ΤΑ ΕΡΓΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ Η ΣΥΜΒΟΛΗ ΣΑΣ.ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ 
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΘΑΥΜΑΣΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ,ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΓΧΙΣΗ ΟΣΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ
 ΤΟΣΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΩΝ ΥΛΙΚΩΝ, ΤΗΝ ΕΧΩ....ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΤΑΙ, 
ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΛΗ ΠΑΝΤΑ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΑΠΟΡΙΕΣ, 
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΑΖΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΛΠΙΖΩ 
ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟΥ ΔΙΣΤΑΓΜΟΥΣ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ,

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ, ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΜΑΡΙΕΤΤΑ

Καλησπέρα.Πολύ όμορφη η  συντροφιά σας.Καταπληκτικές συμβουλές και ιδέες.Ασχολούμαι και γώ με το decoupage.Πειραματίζομαι συνέχεια με διάφορες τεχνικές και έχω κατορθώσει να κατασκευάσω ωρισμενα ομορφα κομμάτια [δεν ξέρω πως να τα ανεβάσω για να σας τα δειξω ] Ενημερώνομαι σχετικά με την τεχνική τoυ decoupage απο ιταλικό περιοδικό ,αλλα τα υλικά είναι πανάκριβα και προσπαθώ να βρώ ΄παρόμοια υλικά με λιγότερο κόστος .

Συνεχίστε την καλή δουλειά

Ευχαριστώ

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης