Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6477

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Λυπάμαι για το προηγούμενο σχόλιό μου, γράφτηκε εκ παραδρομής, πάνω που πειραματιζόμουν να κάνω κάτι άλλο.  Αυτό που κυρίως θέλω να πω και να εκφράσω εδώ είναι ότι χαίρομαι που είμαι και πάλι μαζί σας.  Χαίρομαι κι ας γνωρίζω ελάχιστα πράγματα για το deqoupage.....ελπίζω όλες εσείς οι φιλενάδες μου θα μου μάθετε πολλά στο μέλλον.  Όσο για το bazaar, εύχομαι να περάσουμε το ίδιο και ακόμη καλύτερα από το προηγούμενο που είχα συμμετάσχει τα Χριστούγεννα.  Ανυπομονώ να σας ξαναδώ όλες εκεί!!

Καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!Ανακαλυψα εδω και λιγες βδομαδες  το ντεκουπαζ και ξετρελαθηκα!!!

Εσπευσα να διαβασω και να βρω οτι περισσοτερο μπορω στο ιντερνετ και ετσι αγορασα και τα πρωτα υλικα μου.Ξεκινησα και δημιουργησα καποια πρωτα πραγματα αν και πολυ αρχαρια...Πιστευω σιγα σιγα να καταφερω να γινω καλη σαν κι εσας!Δεν εχω παρα πολυ χρονο καθως εχω ενα αγορακι 1,5 ετων το οποιο απαιτει ολοκληρωτικα την προσοχη μου κι ετσι δεν ειναι πολυ ευκολο να κανω αυτα που θελω οποτε τα θελω!Αυτα!!!!

Υπομονή Ελίνα! Καλή αρχή και καλή δύναμη!

Γεια σας και απο εμενα και να σας ενημερωσω οτι ειμαι αντρας.(Γιατι μιλατε συνεχεια για γυναικες)χαχα.

Εδω και πολυ καιρο εχω σκεφτει να ανοιξω ενα μαγαζι σε επαρχια με crafts γενικα. Το DECOUPAGE μου αρεσει παρα πολυ και θα ηθελα να το ενταξω και αυτο μεσα στις επιλογες των crafts που σκεφτομαι για το καταστημα.Θελω να ρωτησω αν εχει καποιος /α εμπειρια απο ττοια καταστηματα σε επαρχια.Αν αξιζει το ρισκο λογο των εποχων. Συνεχιστε αυτο που κανετε γιατι το κανετε παρα πολυ καλα και με μεγαλο μερακι!

Σας ευχαριστω πολυ!

Καταρχήν καλώς όρισες! Τέτοιου είδους πληροφορίες νομίζω δύσκολα θα βρεις, σχεδόν όλες εδώ πέρα είναι απλές χομπίστριες. Προσωπικά πάντως δεν έχω ιδέα. Εξαρτάται φαντάζομαι και από την επαρχία, κάθε τόπος είναι διαφορετικός. Αν ξέρει κάποια άλλη κοπέλα κάτι σχετικό ας μας πει τη γνώμη της.
Σε ευχαριστω παρα πολυ Σοφια μου να εισαι καλα!!!

SOFIA DHMOPOULOU είπε:
Ελίνα καλώς ήρθες στην παρεούλα μας. Λόγω του πρόσφατου μπαζάρ μας και της διοργάνωσης του, δεν πρόλαβα να σε καλωσορίσω. Χαίρομαι που έχουμε κοντά μας νέους ανθρώπους που δημιουργούν παρά το ότι έχουν υποχρεώσεις και οικογένεια. Και αυτό το θαυμάζουμε περισσότερο κι΄από την ίδια τη δημιουργία του. Να χαίρεσαι το μικράκι σου και να είσαι γερή να δημιουργείς. Στη διάθεσή σου.

Ελινα Ζουμπουλιδου είπε:

Καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!Ανακαλυψα εδω και λιγες βδομαδες  το ντεκουπαζ και ξετρελαθηκα!!!

Εσπευσα να διαβασω και να βρω οτι περισσοτερο μπορω στο ιντερνετ και ετσι αγορασα και τα πρωτα υλικα μου.Ξεκινησα και δημιουργησα καποια πρωτα πραγματα αν και πολυ αρχαρια...Πιστευω σιγα σιγα να καταφερω να γινω καλη σαν κι εσας!Δεν εχω παρα πολυ χρονο καθως εχω ενα αγορακι 1,5 ετων το οποιο απαιτει ολοκληρωτικα την προσοχη μου κι ετσι δεν ειναι πολυ ευκολο να κανω αυτα που θελω οποτε τα θελω!Αυτα!!!!

Ασχολουμε με κατασκευη διοραματων και μοντελων αεροπλανων.Επισης ασχολουμε και με κοσμηματα.Το Decoupage θα το βαλω τωρα στα χομπυ μου.Αλλο μαγαζι οχι δεν υπαρχει.Πλουσιοι σιγουρα δεν θα γινουμε...αλλα νομιζω οτι θα βγαζεις για να ζεις.

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας.Συντομα θα επισκεφτω και καταστηματα της αθηνας για πληροφοριες αλλα και να παρω τα πρωτα μου συνεργα!

Γεια σας κοριτσια....και αγορια εαν υπαρχουν.Τι να πω ,εχω μεινει χωρις λογια ειστε ολες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ η μια καλυτερη απο την αλλη. Ξεκινησα να ασχολουμαι με το ντεκουπαζ περυσι το καλοκαιρι, οταν ειδα καποια βιντεακια στο you tube και ενθουσιαστηκα.Ομως δυσκολευομαι αρκετα, ειδικα οσο αναφορα τις ζαρες.Μελος στο βαλε φαντασια εγινα μετα απο μια συναντηση που ειχα με την καταπληκτικη Αργυρουλα, βλεποντας τις υπεροχες δημιουργιες της αποφασισα να γινω καλυτερη.Σας ευχομαι καλη συνεχεια και καλο καλοκαιρι σε ολες σας.........

Γεια σου Ρουλάκι και από μένα και καλώς μας ήρθες! Πλάκα πλάκα, έχουμε πολλές καταπληκτικές κοπέλες εδώ μέσα και όσο πάει και αυξανόμαστε! Ελπίζω να βρεις πολλά χρήσιμα πράγματα στο σπιτάκι μας και να απολαύσεις και εσύ τη παρέα μας!

καλησπερα στην παρεα

για το ντεκουπαζ εμαθα πριν λιγο καιρο, εχω κανει καποιες πρωτες προσπαθειες και μου αρεσει πολυ

ψαχνοντας στο νετ επεσα στη σελιδα σας και μου αρεσε πολυ

συγχαρητηρια!!!!

σιγουρα θα μαθω πολλα εδω!!!

Γεια σου Σταυρούλα! Και βέβαια θα μάθεις πολλά εδώ! Όλα τα κορίτσια μας είναι πρόθυμα να βοηθήσουν και στο σπιτάκι μας δεν υπάρχει τίποτα κρυφό!

Καλώς σας βρήκα!

Μ' ενδιαφέρει οτιδήποτε σχετίζεται με τέχνη και χειροποίητη κατασκευή. Εδώ και ενάμιση χρόνο που εισχώρησα στο κόσμο του διαδικτύου ανακάλυψα την τέχνη του decoupage από τότε προσπαθώ να μάθω ολοένα και περισσότερες τεχνικές,χρήσεις και μυστικά και να τα χρησιμοποιήσω για να διευρύνω τις γνώσεις μου και να ομορφίνω το χώρο μου! 

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης