Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6871

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Ελβίρα και καλώς μας ήρθες. 

Χαίρομαι που έχεις τόσο ενθουσιασμό, είναι ωραίο όταν οι άνθρωποι βρίσκουν ασχολίες που τους ενθουσιάζουν! Για ότι χειαστείς να ρωτήσεις εδώ είμαστε, και ελπίζουμε να σε δούμε σε κάποια συνάντησή μας.

Ελευθερία, σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!! Σίγουρα θα ερθω σε επόμενη συνάντησή σας, γιατι θέλω πολύ να σας γνωρίσω κι απο κοντα! 

Ερώτηση έχω μία ...... σχετικά με το βερνίκι .... Χρησιμοποιώ ματ βερνίκι (ενα ιταλικό) που αγοράζω  απο μαγαζί για χειροτεχνίες, αλλά είναι ακριβό. Εχω ακουσει, αλλά και διάβασα εδώ οτι μπορούμε να παίρνουμε απο χρωματοπωλείο. Ειναι όμως τόσο ματ? Να προτιμήσουμε κάποια μάρκα? Αυτη την ερωτησούλα  είχα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση. 

Ελβίρα πολύ θα χαρουμε νασε δούμε στην συνάντηση της Κυριακής. Σχετικά με το βερνίκι, για ντεκουπάζ αυτό που εγώ χρησιμοποιώ είναι μάρκα "Benjamin Moore" είναι βερνίκι νερού πολυουρεθάνης. Προσωπικά χρησιμοποιώ το σατινέ που είναι μεταξύ ματ και γυαλιστερού και μου αρέσει πολύ. Αλλά θεωρώ πως όπως και όλες οι μάρκες θα έχει και τελείως ματ.

Το σημαντικό είναι ότι μάρκα και να πάρεις να ζητήσεις "Βερνίκι νερού πολυουρεθάνης". Μπορείς να δεις περισσότερες πληροφορίες επί του θέματος, εδώ.

Ευχαριστώ πολύ Ελευθερία, για την τόσο γρήγορη απάντησή σου!!!! Τώρα ξέρω τουλάχιστον τι να ζητήσω!

Την Κυριακή δεν μπορώ δυστυχώς να έρθω, αλλά σε μια επόμενη συνάντηση σίγουρα θα ειμαι εκεί!

Αχ, έχω κι άλλη ερώτηση..... Διάβασα τώρα για την παλαίωση. Μ' αρεσει πάρα πολύ αυτή η τεχνική κι ολο αυτη κάνω. (με την φωτοσκίαση δεν τα καταφέρνω) Δεν χρειάζεται να περάσουμε αστάρι πριν το πρώτο χρώμα. γιατι εγώ περνάω και αστάρι ....

Καλημέρα σε όλους!!Μόλις μπήκα στην παρέα σας και έχω εντυπωσιαστεί. Ασχολούμε κυρίως με το πλέξιμο.'Ηρθε η ώρα να δοκιμάσω το ντεκουπάζ.Ελπίζω με τη βοήθεια σας να τα καταφέρω. Εχω ενθουσιαστεί με το πόσα πράγματα μπορείς να φτιάξεις.

Καλημέρα !!!

καλησπερα εγω μενω στην Κορινθο θα κανετε καποια παρουσιαση και εδω? και γενικως πως μπορουμε να γνωρισουμε περισσοτερα για τις τεχνικες αν δεν μπορουμε να ερθουμε Αθηνα> ευχαριστω

SOFIA DHMOPOULOU είπε:

Αναστασία μου καλημέρα. Απ΄ότι βλέπεις προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε τα κορίτσια μας που βρίσκονται εκτός Αθηνών. Ευχαριστως λοιπόν νάρθουμε και στην Κόρινθο. Απλά πρέπει να ρυθμίσουμε το χρόνο, τον τόπο,τις παρουσίες φίλων μας και τις τεχνικές που θέλετε να σας δείξουμε. Περιμένω τις σκέψεις σου και να είμαστε γερές και θα τα πούμε από κοντά. ΄Αλλωστε έχω σπίτι στην Ακράτα οπότε δεν είναι και τόσο δύσκολο να βρεθούμε. Σε φιλώ και περιμένω απάντησή σου.

anastasia arxontaki είπε:

καλησπερα εγω μενω στην Κορινθο θα κανετε καποια παρουσιαση και εδω? και γενικως πως μπορουμε να γνωρισουμε περισσοτερα για τις τεχνικες αν δεν μπορουμε να ερθουμε Αθηνα> ευχαριστω

SOFIA DHMOPOULOU είπε:

Αναστασία μου καλημέρα. Απ΄ότι βλέπεις προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε τα κορίτσια μας που βρίσκονται εκτός Αθηνών. Ευχαριστως λοιπόν νάρθουμε και στην Κόρινθο. Απλά πρέπει να ρυθμίσουμε το χρόνο, τον τόπο,τις παρουσίες φίλων μας και τις τεχνικές που θέλετε να σας δείξουμε. Περιμένω τις σκέψεις σου και να είμαστε γερές και θα τα πούμε από κοντά. ΄Αλλωστε έχω σπίτι στην Ακράτα οπότε δεν είναι και τόσο δύσκολο να βρεθούμε. Σε φιλώ και περιμένω απάντησή σου.

καλησπερα σας.Σημερα το απογευμα μπηκα στην παρεα σας.Εχω ενθουσιαστει με τα εργα σας.Ξεκινησα πριν 4 μηνες τις διακοσμητικες κατασκευες με μεικτες τεχνικες και απο τοτε δε σταματησα να δημιουργω.Δεν ειμαι και πολυ καλη με την τεχνολογια θα το καταλαβετε στην πορεια θα προσπαθησω να σας δειξω εργα μου.Ηθελα μια πληροφορια αν γνωριζετε που μπορω να προμηθευτω στεφανοθηκες για ντεκουπαζ.ευχαριστω καληνυχτα

Γεια σας ...ειμαι νεο μελος και θελω να μαθω οσα περισσοτερα γινεται για την τεχνικη decoupage.

Γεια σου κορίτσια και καλώς μας ήρθατε! Περιμένουμε με να δούμε σύντομα έργα σας!

Λαμπρινή για στεφανοθήκες, ξέρω μόνο το Σοφρωνά δυστυχώς. Ίσως κάποια άλλη κοπέλα ξέρει περισσότερα.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης