Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6465

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Μαρία και καλώς ήρθες στην παρέα!

Zoi
Καλησπερα!!!!!!προσφατα αποφασισα να ασχοληθω και εγω με το deqoupaze με πληροφοριες που παιρνω απο το ιντερνετ.τα ψιλοκαταφερνω αλλα οταν ανακαλυψα το βαλε φαντασια εντυπωσιαστικα με την αναλυτικη ενημερωσηπου μας προσφερετε και ετσι αποφασισα ναμπω στο....κλαμπ.
Φιλια!!!!! Τα λεμε.,

Γεια σου Ζωή και καλώς μας ήρθες!

Καλημερα σε ολους.Με λενε Χρυσουλα και ασχολούμαι με το ντεκουπάζ ενα χρονο περιπου.
Παρακολουθώ σεμινάρια που με ενδιαφέρουν και ετσι βρηκα και την σελίδα σας.Συνεχιστε την πολυ καλη δουλειά.

Καλησπερα σε ολους τους δημιουργους Εδω και πολυ καιρο σκεφτομουν να σας ζητησω να γινω μελος, αλλα καλιο αργα παρα ποτε.. Λοιπον λιγα λογια για μενα...Απο το 2010 δειχνω στον Πολιτιστικο συλλογο της περιοχης που μενω κοσμημα, decoupage, μεικτες τεχνικες, πηλο και πολυμερη πηλο. Μου αρεσει να δειχνω και να παντρευω τεχνικες, και να πειραματιζομαι με υλικα, να δημιουργω πραγματα απο το τιποτα, και αυτα να τα δειχνω. Θα χαρω να λυσω τυχον αποριες απο τεχνικες και υλικα που γνωριζω, αλλα και να μαθω καινουργια πραγματα.Καλες δημιουργιες σε ολους.

Συνημμένα:
Καλησπέρα σε όλη την παρέα και καλώς σας βρήκα!!!
Το όνομα μου είναι Λίζα, μου αρέσει πολύ η μαγειρική και η ζαχαροπλστική και πρόσφατα ανακάλυψα ότι έχω και μια τάση να δημιουργώ πράγματα όπως το decoupage, μου αρέσει να ανακαλύπτω πράγματα που θα με κάνουν ακόμα πιο δημιουργική γι¨ αυτό είπα να βάλω κι εγώ λίγο τη φαντασία μου με μια μικρή βοήθεια από φίλους και γνωστούς, να σας πω ότι από τον καιρό που άρχισα να ασχολούμαι με το decoupage έχω πάρει κάποιες ιδέες από το ίντερνετ και σιγά σιγά ξεκίνησα και κάποια σεμινάρια για να μπορέσω να μάθω όσες τεχνικές μπορώ περισσότερες και βασικά ν μάθω όλα τα υλικά που θα χρειαστώ για κάθε θέμα μου.
όλο αυτό με βοηθήσει να ξεπεράσω και κάποια προβλήματα υγείας που αντιμετωπίζω εδώ και 2 χρόνια μετά από 2 σοβαρά χειρουργεία, γι ¨αυτό ξεκίνησα με αυτό τον τρόπο εργασιοθεραπεία από μόνη μου με το να ασχοληθώ με κάτι αφού δεν μπορώ να βγω έξω γι δουλειά.
αυτά είχα να σας πω, ( ότι μαθαίνεις είναι πολύ καλό). Θα χαρώ πολύ να μοιραστούμε πράγματα με όλους!!!
Ευχαριστώ πολύ και καλές δημιουργίες σε όλους!!!

Καλησπέρα σε ολη τα μελη!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκε η φιλη μου Λιζα Δουκατα κ αμεσως βοηθησε να μπω κ εγω!!!Εδω κ πολυ λιγους μηνες αρχισα κ κανω ντεκουπαζ δεν γνωριζω κ πολλα πραγματα......θελω ομως παρα πολυ μεσω εσας να μαθω ακομη περισσότερα!!!!!! Ευχαριστώ το Λιζακι μου που σας βρηκε!!!!!!Καλως σας βρηκα λοιπον!!!!!! 

Μαρια Μαυρακη είπε:

Καλησπέρα σε ολη τα μελη!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκε η φιλη μου Λιζα Δουκατα κ αμεσως βοηθησε να μπω κ εγω!!!Εδω κ πολυ λιγους μηνες αρχισα κ κανω ντεκουπαζ δεν γνωριζω κ πολλα πραγματα......θελω ομως παρα πολυ μεσω εσας να μαθω ακομη περισσότερα!!!!!! Ευχαριστώ το Λιζακι μου που σας βρηκε!!!!!!Καλως σας βρηκα λοιπον!!!!!! 

Καλώς ηρθες Μααράκι μου, πιστεύω εδώ να βρούμε λίγη φώτηση που την έχουμε ανάγκη φιλά πολλάα καλές δημιουργίες!!!!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad την Κυριακή. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης