Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6827

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Μια καλημέρα και από μένα μόλις έφθασα στο πραγματικά πολύ ζεστό σπιτάκι σας .Ειμαι η Λίλα και πρόσφατα έγινα φαν του ντεκουπαζ.Οπως είναι φυσικό είμαι γεμάτη απορίες που έν μέρει καλύπτονται από τα video που έχετε.Οι πρώτες μου προσπάθειες έγιναν κλασικά σε τελάρα,και μικρά κεραμίδια.Επομενο στάδιο μπουκάλια.Καλως σας βρήκα λοιπόν.!!!

Καλημέρα και από μένα Lila και καλή χρονιά! Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Ρίξε μια ματιά εδώ, http://decoupage.ning.com/notes/index/allNotes

έχουμε άρθρα και οδηγίες ώστε να μάθεις τα βασικά για να κάνεις decoupage και συμβουλές για αρκετές από τις τεχνικές που χρησιμοποιούνται.

Καλημέρα σε όλους!Με λένε Νένα, είμαι 32 χρονών,παντρεμένη και έχω ένα πιτσιρίκο 2 χρονών.Στις "κακές" εποχές ήμουν σχεδιάστρια επίπλων και τώρα στις καλές εποχές είμαι άνεργη,με πάααααρα πολύ χρόνο για χόμπι!!

Το φόρουμ σας είναι εκπληκτικό,ειδικά για μας τους πρωτάρηδες!!συγχαρητήρια!!Προσωπικά είμαι πολύ νέα στην τεχνική του ντεκουπάζ.Εχω κάνει μόνο 2 κατασκευές σε γυαλί,εεεε...και δεν ήταν ότι καλύτερο αφου προσπαθούσα να βγάλω άκρη απο βιντεάκια στα ισπανικά μόνο που εγώ δεν μιλάω ισπανικά....χεχε!!Οπότε όταν σας βρήκα ένιωσα όπως στις διαφημήσεις...άνοιξαν οι ουρανοί και φώς και αγγελάκια εμφανίστηκαν!

Θέλω να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες αλλα μου έβγαζε σφάλμα.μάλλον είναι πολύ μεγάλες και πρέπει να τις μετατρέψω.Οποια βοήθεια και σε αυτό δεκτή!!Πιστεύω οτι έχω να μάθω πάρα πολλά απο έσας γιατί απ' ότι βλεπω είστε όλες καταπληκτικές στις δημιουργίες σας!!

Καλημέρα και από μένα Νένα! Είχε πολύ πλάκα η περιγραφή σου για το πως ένιωσες όταν μας βρήκες! ΣΟυ εύχομαι καλή αρχή λοιπόν και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Σχετικά με τις φωτογραφίες, αν δεν έχεις βγάλει άκρη ακόμα, στείλε μου σε μήνυμα τι ακριβώς πρόβλημα εμφανίζεται να δούμε πως ακριβώς θα το λύσουμε.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ....ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΔΩΡΑ...ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΛΑΘΟΣ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.....ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ....

Σ΄ευχαριστώ για τα πολύ ενθαρρυντικά σου λόγια.Ελπίζω να σε γνωρίσω και από κοντά.

ΟλγαΠ. είπε:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ....ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΔΩΡΑ...ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΛΑΘΟΣ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.....ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ....

ΕΛΠΙΖΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ....

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μόλις σας ανακάλυψα τυχαία περιηγούμενη, ψάχνοντας να βρω οδηγίες και πληροφορίες. Είμαι καινούρια στο decoupage, το ανακάλυψα μόλις τον περασμένο Οκτώβριο και πραγματικά κόλλησα! Είναι σαν να άνοιξε ένας ολοκαίνουριος κόσμος, μια χαραμάδα που έδωσε διέξοδο στη φαντασία και στα χρώματα να φωτίσουν λίγο τη δύσκολη καθημερινότητα. Επομένως, δεν το σκέφτηκα δεύτερη φορά να γίνω μέλος και να αρχίζω να ξεψαχνίζω τα πάντα :D . Καλώς σας βρήκα, λοιπόν, και χαίρομαι αφάνταστα για τη γνωριμία!

Καλημέρα Lia Del. Χαίρομαι που μπήκες σε αυτόν τον χώρο. Σε γνώρισα από κοντά στο μάθημα που κάναμε και πραγματικά έδειξες να το απολαμβάνεις. Καλως ήρθες λοιπόν.

Καλημέρα σε όλους σας! Ενθουσιάστηκα που ανακάλυψα αυτή τη σελίδα και θα με ενδιέφερε να παρακολουθώ τα έργα σας και τις ανακοινώσεις! Ασχολούμαι ερασιτεχνικά με διάφορα χόμπυ, ανάμεσά τους και το decoupage! Μόλις θα έχω ετοιμάσει κάποιες δημιουργίες μου, θα τις ανεβάσω! Ευχαριστώ πολύ!

Γεια σας Lia και Δήμητρα και καλώς μας ήρθατε! Πολύ χαίρομαι που βλέπω τέτοιο ενθουσιασμό όταν μας ανακαλύπτετε, είναι πολύ ευχάριστο αυτό! Ελπίζω να συνεχίσετε να έχετε αυτό τον ενθουσιασμό! Σας εύχομαι καλές δημιουργίες, και ελπίζω να σας δούμε και από κοντά κάποια στιγμή!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα Ελευθερία! Θα χαρώ να σας γνωρίσω κι από κοντά!

Eleftheria είπε:

Γεια σας Lia και Δήμητρα και καλώς μας ήρθατε! Πολύ χαίρομαι που βλέπω τέτοιο ενθουσιασμό όταν μας ανακαλύπτετε, είναι πολύ ευχάριστο αυτό! Ελπίζω να συνεχίσετε να έχετε αυτό τον ενθουσιασμό! Σας εύχομαι καλές δημιουργίες, και ελπίζω να σας δούμε και από κοντά κάποια στιγμή!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης