Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα!

Προβολές: 6839

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του "Βάλε Φαντασία"....

Καταρχήν, ένα μεγάλο μπράβο για την δημιουργία της συγκεκριμένης σελίδας, καθώς και ένα μεγάλο μπράβο σε όλες σας για τις υπέροχες δημιουργίες και τις ιδέες!!

Θα χαρώ πολύ να μοιραστώ μαζί σας τις λιγοστές γνώσεις που έχω πάνω στην τέχνη του decoupage.

Εύχομαι σε όλες σας καλή συνέχεια στις δημιουργίες σας...

eleni είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του "Βάλε Φαντασία"....

Καταρχήν, ένα μεγάλο μπράβο για την δημιουργία της συγκεκριμένης σελίδας, καθώς και ένα μεγάλο μπράβο σε όλες σας για τις υπέροχες δημιουργίες και τις ιδέες!!

Θα χαρώ πολύ να μοιραστώ μαζί σας τις λιγοστές γνώσεις που έχω πάνω στην τέχνη του decoupage.

Εύχομαι σε όλες σας καλή συνέχεια στις δημιουργίες σας...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ  ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ....

Ρένα και Ελένη

Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα.Πιστεύω ότι η δημηουργία είναι η χαρά της ζωης.Είναι δύναμη να προχωράς,ναξεχνιέσαι και να θέλεις ναζήσεις κι αλλο για να τελιώσεις αυτό που κρατάς στα χέρια σου και μετά να ξεκινήσεις άλλο κι άλλο.......

Πω πω βρε κορίτσια! Έχει μεγαλώσει τόσο πολύ αυτή η παρέα που δεν σας προλαβαίνω πια!!! Ένα μεγάλο καλώς ήρθατε λοιπόν σε όλα τα νέα μέλη μας από κάθε γωνιά της Ελλάδας πλέον! Ελπίζω να σας δούμε και από κοντά κάποια στιγμή!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΕΙΜΑΙ Η ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ .ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ.

Καλησπέρα σε όλες και σε όλους . Είμαι ο Αριστείδης  από το μαγαζί Χειροκάμωτο. Μάθαμε το site σας από την Βικτόρια και μπορώ να πω ότι ενθουσιαστήκαμε . Μιλάω στον πληθυντικό γιατί είμαστε τρία άτομα που χρησιμοποιούμε τον λογαριασμό αυτόν , Εγώ  η αδερφή Μαρία και ο γαμπρός μου Γιώργος οπού όλοι μας εργαζόμαστε στο μαγαζί Χειροκάμωτο  . Το Χειροκάμωτο είναι ένα μαγαζί που λειτουργεί εδώ και 1.5 μήνα στο Ηράκλειο Κρήτης , Είναι χειροποίητο μαγαζί με όλη την σημασία τις λέξης ,(3 μήνες το φτιάχναμε μόνοι μας) δημιουργημένο από ανακυκλώσιμα υλικά και με έξυπνες ιδέες . Στο decoupage είμαστε σχετικά καινούργιοι αλλά το αγαπήσαμε από την πρώτη στιγμή. Μάθαμε βεβαία από τις καλύτερες Μάγια και Βικτόρια.

Εγώ και ή Μαρία ασχολούμασταν με την ζωγραφική εδώ και πολύ καιρό. Εγώ 3.5 χρόνια και η Μαρία 5 αλλά το decoupage μας έδωσε αυτό που χρειαζόμασταν. Χαιρόμαστε πού μπήκαμε στην παρέα σας και για οποιαδήποτε απορία είμαστε στην διάθεση σας.

καλώς ήρθατε παιδιά και περιμένουμε να θαυμάσουμε έργα σας.

Γεια σας λεγομαι Μαρια και ειμαι καινουργια στην παρεα σας.

Εχω ξεκινηση προσφατα το deqoupage και εχω ενθουσιαστει!

Θα ηθελα αν μπορει καποια να μου εξηγησει τι ειναι το κρακελε,που και πως το χρησιμοποιουμε.

Ευχαριστω εκ των προτερω!

Ευχαριστούμε πολύ Ιουλία σύντομα θα ανεβάσω έργα μας. 

Καλησπέρα Σοφία ευχαριστώ για τις ευχές σου. Και εμείς χαιρόμαστε που βρεθήκαμε κοντά στην παρέα σας. Έχω αρχίσει να βλέπω έργα σας , και όλα είναι πολύ όμορφα. Θα δώσω τα φιλία στην Βικτόρια και ευχαριστώ και για το καλωσόρισμα σας . 

SOFIA DHMOPOULOU είπε:

Αριστείδη καλημέρα. Καλορίζικο το κατάστημά σας και καλές δουλειές. Χαιρόμαστε πολύ που έχουμε κοντά μας δημιουργικούς ανθρώπους, που μπορούν στην καθημερινότητά τους να κάνουν, το μεράκι τους επάγγελμα. Μακάρι να μπορούσαμε κι΄εμείς να ασχοληθούμε εξ΄ολοκλήρου, με την αγάπη μας το decoupage. Εμείς πάλι είμαστε πολύ παλιές στο χώρο. Εγώ από το 1999 όταν ήμουν στη Γερμανία ανακάλυψα το decoupage, όταν στην Ελλάδα δεν υπήρχε ούτε υπόνοια γι΄αυτό. Δειλά- δειλά το 2007 εμφανίζονται τα πρώτα εργαστήρια με σεμινάρια στην Αθήνα. Και κάπου εκεί αρχίζει το ταξίδι μου,περνώντας απ΄όλα τα εργαστήρια Αθηνών και λίγο της Θεσσαλονίκης. Με την Ελευθερία (Λευτεράκη μου όπως την αποκαλώ χαϊδευτικά) είμασταν συμμαθήτριες σε σεμινάρια. Δέσαμε, γίναμε συνοδοιπόροι σ΄αυτό το ταξίδι και δημιουργήσαμε το σπιτάκι μας.Κοινό μας θέλω η προσπάθεια να είμαστε κοντά στα εκτός Αθηνών άτομα με κάθε τρόπο, και πολύ αγάπη.Ο χώρος, όπως  όλοι οι καλλιτεχνικοί χώροι, έχει εύρος διότι ο κόσμος ψάχνει  διεξόδους ανακούφισης και επαφής με άλλους ανθρώπους. Χαιρόμαστε που τα φιλαράκια μας, όπως η Βικτωρίτσα, προοδεύει, εξελίσεται και πάει περίφημα. Σας στέλνουμε όλη μας την αγάπη, την ενέργεια, τις ευχές μας για καλό ξεκίνημα, ανθρώπινη επαφή και συμπεριφορά καταστήματος και αλληλεγγύη. Πλούσιοι σήμερα δεν θα γίνουμε, ανθρώπινοι όμως μπορούμε. Ευχές στη Μαρία και στο Γιώργο. Φιλιά στη Βικτωρίτσα. Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και ελπίζουμε η διαμονή σας στο σπιτάκι μας, να είναι ευχάριστη. Καλές δουλειές και υγεία σε όλους σας.

xeirokamoto είπε:

Καλησπέρα σε όλες και σε όλους . Είμαι ο Αριστείδης  από το μαγαζί Χειροκάμωτο. Μάθαμε το site σας από την Βικτόρια και μπορώ να πω ότι ενθουσιαστήκαμε . Μιλάω στον πληθυντικό γιατί είμαστε τρία άτομα που χρησιμοποιούμε τον λογαριασμό αυτόν , Εγώ  η αδερφή Μαρία και ο γαμπρός μου Γιώργος οπού όλοι μας εργαζόμαστε στο μαγαζί Χειροκάμωτο  . Το Χειροκάμωτο είναι ένα μαγαζί που λειτουργεί εδώ και 1.5 μήνα στο Ηράκλειο Κρήτης , Είναι χειροποίητο μαγαζί με όλη την σημασία τις λέξης ,(3 μήνες το φτιάχναμε μόνοι μας) δημιουργημένο από ανακυκλώσιμα υλικά και με έξυπνες ιδέες . Στο decoupage είμαστε σχετικά καινούργιοι αλλά το αγαπήσαμε από την πρώτη στιγμή. Μάθαμε βεβαία από τις καλύτερες Μάγια και Βικτόρια.

Εγώ και ή Μαρία ασχολούμασταν με την ζωγραφική εδώ και πολύ καιρό. Εγώ 3.5 χρόνια και η Μαρία 5 αλλά το decoupage μας έδωσε αυτό που χρειαζόμασταν. Χαιρόμαστε πού μπήκαμε στην παρέα σας και για οποιαδήποτε απορία είμαστε στην διάθεση σας.

ΕΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.....ΕΔΩ ΘΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ....Η ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΥΧΑΙΑ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΧΕΔΟΝ....ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ,ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΕΣ ΤΗς ΣΕΛΙΔΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΦΙΛΟΞΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΚΑΛΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης