Τα κορίτσια του «Βάλε Φαντασία», με χαρά σας ανακοινώνουν τη πραγματοποίηση του Χριστουγεννιάτικου bazzar του δικτύου μας.

Με Χριστουγεννιάτικη διάθεση λοιπόν και φέτος σας καλούμε να συμμετάσχετε στην διοργάνωση αυτή και να εκθέσετε τα έργα σας. Το bazaar θα πραγματοποιηθεί στις 17 και 18 Δεκεμβρίου 2011 στον εκθεσιακό χώρο “Ash In Art” ( Hρακλέους 10 & Λαχούρη 1, N. Κόσμος Στάση ΜΕΤΡΟ "ΣΥΓΓΡΟΥ-FIX") και δικαίωμα συμμετοχής έχουν αποκλειστικά τα μέλη του «Βάλε Φαντασία».

Η ημερήσια συμμετοχή μέλους είναι 15 ευρώ, για την ενοικίαση του χώρου και λοιπά έξοδα. Συνολικά η συμμετοχή και για τις δυο ημέρες είναι 30 ευρώ.

Στο συγκεκριμένο χώρο μπορούν να φιλοξενηθούν μέχρι 20 εκθέτες, συνεπώς θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας αλλά και τήρησης της διαδικασία. Όπως πάντα 10 από τις θέσεις διατίθενται για εκθέτριες με έργα decoupage και οι υπόλοιπες 10 αφορούν παντός άλλου είδους χειροποίητες δημιουργίες.

Όροι και διαδικασία συμμετοχής

Οι συμμετοχές χωρίζονται σε δυο λίστες. Η πρώτη λίστα αφορά τις συμμετέχουσες που θέλουν να εκθέσουν έργα με decoupage και η δεύτερη αφορά όλα τα άλλα είδη χειροτεχνίας. Εάν επιλέξετε την δεύτερη κατηγορία μπορείτε να εκθέσετε οποιοδήποτε είδος χειροτεχνίας επιθυμείτε εκτός decoupage. Δικαίωμα συμμετοχής έχετε μόνο σε μια κατηγορία από τις δυο.

Για να συμμετάσχετε στην έκθεση πρέπει να στείλετε mail επιβεβαίωσης στο decoupage.love@gmail.com. Ο τίτλος του mail πρέπει να είναι το Ονοματεπώνυμό σας ακολουθούμενο από την λέξη decoupage (για την πρώτη κατηγορία) και χειροτεχνία(για την δεύτερη κατηγορία). Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας (για την κάθε λίστα ξεχωριστά) με βάση την ημερομηνία και την ώρα που θα σταλεί το mail. Αν λάβουμε mail που δεν έχει τα παραπάνω χαρακτηριστικά δεν θα ληφθεί υπόψη.

Στο mail θα πρέπει να αναφέρονται τα παρακάτω:
1. Όνομα και επώνυμο
2. Username δικτύου
3. Σύνδεσμος της σελίδας σας στο «Βάλε Φαντασία» (Πατάτε «Η σελίδα μου» και αντιγράφετε την διεύθυνση που θα εμφανιστεί.)
4. Με τι είδος χειροτεχνία θα συμμετάσχετε στην έκθεση.
5. Τηλέφωνο επικοινωνίας
6. Περιοχή
7. Σε περίπτωση που είστε από επαρχία πρέπει να μας αναφέρετε ποιά θα είναι εκπρόσωπος σας.

Περισσότερες πληροφορίες για διαδικαστικά θέματα θα σταλούν με mail αφού ολοκληρωθούν οι συμμετοχές. Για ερωτήσεις παρακαλώ χρησιμοποιήστε αυτήν εδώ τη συζήτηση.

Προβολές: 614

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλησπερα Ελευθερια και καλο μηνα!!!Στο χωρο θα χρειαστει να φερουμε εμεις τραπεζι????

Ελευθερία μου καλησπέρα. Λεπτομέρειες πότε θα ξέρουμε?

Κορίτσια οι θέσεις για χειροτεχνία έχουν κλείσει, μένουν μόνο θέσεις για decoupage! Προλάβετε!!!

Όσες κοπέλες θέλετε να συμμετέχετε με άλλες χειροτεχνίες και δεν προλάβατε να δηλώσετε, στείλτε συμμετοχή και αν δεν καλυφθούν οι θέσεις από συμμετοχές με decoupage θα μπείτε στη θέση τους!

καλη επιτυχια κοριτσια αν ηταν πιο κοντα θα ερχομουν,

Ελευθερία μου σου έχω στείλει μήνυμα και δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση..... Με ενδιαφέρει να πάρω μέρος με decoupage. Και κατά προτίμηση την Κυριακή γιατί το Σάββατο θα δουλεύω ( αυτό δεν στο έγραψα στο μήνυμα γιατί το ξέχασα...)

Λοιπόν θα σας τα στείλω και σε mail αλλά τα γράφω και εδώ να υπάρχουν. 

Στην έκθεση θα πρέπει να φέρει η καθεμία το τραπέζι της. Τα τραπέζια μας με βάση το χώρο πρέπει να έχουν μήκος 1 μέτρο.

Εκτός από το τραπέζι σας σας προτείνουμε να φροντίσετε για τα παρακάτω:

- φωτισμό (φέρτε κάποιο μικρό φωτιστικό για το πάγκο σας)

- τσαντούλες για τα έργα που θα αγοράσει ο κόσμος, φιογκάκια, σελοτέιπ και συραπτικό

- καρτούλες με τα στοιχεία σας για να δίνετε στο κόσμο που θα έρθει

- κάποιο κέρασμα ή αναψυκτικό

- σκαμνάκι

- τραπεζομάντηλο (και διακοσμήτικά στοιχεία για το πάγκο σας.

- ψιλά

- χαρτί, στιλό

Επίσης καλό είναι να κάνετε πρόβα στο σπίτι σας πως θα στήσετε το πάγκο σας. Καλό είναι να δημιουργήσετε διάφορα επίπεδα χρησιμοποιώντας κουτιά (τα κουτιά που θα έχετε μέσα τα έργα σας).

Επειδή τη προηγούμενη φορά είχαμε προβλήματα με τα καρφιά στους τοίχους, φέτος μπορούμε να καρφώσουμε το πολύ δυο καρφιά.  Αν θέλετε να κρεμάσετε παραπάνω έργα, μπορείτε να αγοράσετε μια σίτα (ή κάποιου είδους πλέγμα) ώστε να τη κρεμάσετε στο τοίχο και εκεί με γαντζάκια να κρεμάσετε τα έργα σας.

Για τη κατάθεση των χρημάτων θα σας στείλουμε με mail τον αριθμό λογαριασμού. Επίσης θα σας στείλουμε πλάνο με τη θέση που θα έχει η καθεμία στο χώρο.

Ελπίζω να μην ξεχνάω τίποτα. Αν σκεφτείτε κάτι ρωτήστε! 

Ποτε πρεπει να στηθει η εκθεση Ελευθεριαμου?Ποια μερα και ωρα?

Η έκθεση ανοίγει στη 13:00 οπότε να υπολογίζεται κατά τις 11:00 το Σάββατο το πρωί. Αλλά θα πρέπει να μιλήσω με τον άνθρωπο από Ash In Art για να το σιγουρέψω.

Καλή επιτυχία κορίτσια! Λόγω απόστασης δε θα μπορέσω δυστυχώς να είμαι κοντά σας...

Δεσποινάκι σε ευχαριστούμε πολύ και μας λείπεις επίσης πολύ! Ελπίζω να στείλεις την αφίσα σε κάποια από τα  site που την είχες στείλει και το καλοκαίρι, να διαφημιστεί!

Και βέβαια,Ελευθερία μου,ήδη το έχω κοινοποιήσει όπου μπόρεσα!

Γειά σου Ελευθερία,

θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει η δυνατότητα να πάμε κάποια πράγματα (π.χ. τραπέζι, καρέκλα) από το απόγευμα της Παρασκευής στον χώρο.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης