Καλημέρα κορίτσια και αγόρια,

θέλω να κάνω μια μικρή έρευνα, τι θα λέγατε να κάναμε ένα πασχαλινό παζάρι; Έχουμε καιρό να κάνουμε Bazaar και σκέφτομαι μήπως θα είχατε όρεξη!

Για να δούμε αν θα μαζευτούμε!

Καλησπέρα!

Με χαρά θα ήθελα να σας ανακοινώσω ότι το "Βάλε Φαντασία!!!!" θα διοργανώσει Πασχαλινό bazaar όπου και μπορούν να συμμετάχουν όποια μέλη το επιθυμούν!

Σας γράφω παρακάτω τις λεπτομέρειες.

Ημερομηνία διεξαγωγής: Σάββατο 16 και Κυριακή 17 Απριλίου 2016

Χώρος διεξαγωγής: Πολυχώρος ΒΑΒΕΛ, Βασ. Σοφίας 87 Μαρούσι

Κόστος συμμετοχής ανά εκθέτη: 12 ευρώ την ημέρα

Συνολικός αριθμός εκθετών που μπορούν να φιλοξενηθούν: 30 εκθέτες (θα φιλοξενηθούν 15 εκθέτες με έργα decoupage και 15 εκθέτες με έργα άλλου τύπου, οτιδήποτε δηλαδή εκτός decoupage). Θα τηρηθεί σειρά προτεραίοτητας αν υπάρξουν παραπάνω από 30 αιτήσεις συμμετοχής.

Αποδείξεις: Μας καλύπτει ο χώρος αν χρειαστεί.

Ωράριο έκθεσης: 10.30 - 21.30

- Οι εκθέτες θα πρέπει να φέρουν οι ίδιοι τον πάγκο τους, ο οποίος πρέπει να είναι 1 ΜΕΤΡΟ ΜΕΓΙΣΤΟ. 

- Οι εκθέτες δεν μπορούν να καρφώσουν καρφιά σε τοίχο. (Από τις 30 θέσεις μόνο οι 15 έχουν από πίσω τοίχο ή τζάμι, οπότε αν θέλετε τοίχο θα πρέπει να το σημειώσετε στη φόρμα συμμετοχής. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας στη διάθεση αυτών των θέσεων.

- Οι εκθέτες είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για τη φύλαξη των έργων τους καθ'όλη τη διάρκεια της έκθεσης (και τις ώρες που είναι ανοιχτή η έκθεση αλλά και όταν είναι κλειστή.) 

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΦΟΡΜΑ. Ε-MAIL, ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ 'Η ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΥΠΟΨΗ.

Ερωτήσεις μπορείτε να γράφετε στη παρούσα συζήτηση ώστε να τις βλέπουν όλοι.

ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΔΩ

Προβολές: 1978

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλημέρααα!!!είμαι καινούρια εδώ σας βρήκα τυχαία ψάχνοντας να συμμετάσχω σ ένα bazaar πασχαλινό!δεν ξέρω αν πρόλαβα τον αριθμό των συμμετεχόντων...ούτε αν υποβλήθηκε σωστά η αίτησή μου μιας και την έκανα από το κινητό μου!σας παρακαλώ ενημερώστε με!σας ευχαριστώ!

Θα λάβεις σύντομα πληροφορίες Δήμητρα!

Καλησπέρα Ελευθερία,

Μόλις διάβασα και τις ενημερώσεις που μας έστειλες και θάθελα μια διευκρίνηση ...κλπ.

Μετά την αποχώρησή μας το βράδυ....ο χώρος ειναι προσβάσιμος στον οποιοδήποτε???

Θεωρείται αυτονόητη η τυπική φύλαξη (κλείδωμα) τέτοιων χώρων προκειμένου να αποφεύγεται το στήσιμο-ξεστήσιμο...αν και εξ όσων γνωρίζω, αρκετοί εκθέτες, συνηθίζεται να ξεστήνουν ακόμη και σε καλά φυλασσόμενους χώρους έκθεσης.

Τουλάχιστον με κάποιο τρόπο θάπρεπε, τυπικά και μόνο, να υπήρχαν κάποια παραβάν ή πόρτες "φυσαρμονικα" κλπ. ώστε να  αποτρέπουν την είσοδο στον οποιοδήποτε κατά το διάστημα που δεν θα λειτουργεί το ΒΑΖΑΑΡ.

Επίσης θάθελα να συμπληρώσω ότι μιάς και το στήσιμο της εκθεσης θα ξεκινήσει στις 10 και συνήθως χρειάζεται 1 ώρα το λιγότερο για να γίνει....ίσως έπρεπε η πρόσκληση μας να λέει ότι το ΒΑΖΑΑΡ ξεκινάει στις 11 ή 11.30  και όχι στις 10. 

Καλό βράδυ!

Ελευθερία καλημέρα!

Πιστεύω ότι μέχρι να μάθω καλά-καλά ΠΟΥ?? να σου γράφω τα μηνύματα  κάθε φορά...θάμαι λίγο σκορποχώρι. 

Οπωσδήποτε  μου έλυσες μια απορία μου.... που κάθε φορά ψαχνω ..ψαχνω... να βρώ αυτά που μας ενημερώνεις και αυτά που σε  ρωτάμε... κλπ.. Ε! κάποια στιγμή τα βρίσκω αλλά αφού πλέον έχω συμπληρώσει ..κανονικό...ωράριο πάνω στοPC.

Καταλαβαίνω ότι έχεις όμαδοποιήσει ερωτήσεις-απαντήσεις  με βάση το θέμα ή την εκδήλωση κάθε φορά, όμως

ακόμη και τώρα, το μήνυμά μου αυτό που τώρα σου γράφω δεν έχω καταλάβει που θα εμφανιστεί...δηλαδή θα το δείς εσύ μόνο, θα δημοσιοποιηθεί στο "Βάλε Φαντασία" και σε ποιά μεριά.

Ελπίζω  με την δική σου βοήθεια κάθε φορά να σε ταλαιπωρώ λιγότερο.

Σε ευχαριστώ πολυ γιά το χρόνο σου κάθε φορά

Σε χαιρετώ Τούλα

Δεν πειράζει Τουλα, κανείς δεν γεννήθηκε γνωρίζοντας τα πάντα! Όλοι σιγά σιγά μαθαίνουμε. Όταν γράφεις κάτι στο φόρουμ το βλέπουν όλοι, αν θες να γράψεις κάτι σε ένα μόνο μέλος, θα πρέπει να του στείλεις προσωπικό μήνυμα.

Σχετικά με την φύλαξη που ρωτάς. Τίποτα δεν είναι ποτέ αυτονόητο ειδικά όταν μπλεκονται τόσοι πολλοί άνθρωποι. Για αυτό και φροντίζω να σας γράφω τα πάντα με κάθε λεπτομέρεια και να σας απαντώ σε όλα όσο πιο γρηγορα μπορω. Όπως σας έχω γράψει εδώ και ένα μήνα λοιπόν, η ΒΑΒΕΛ λειτουργεί ως καφετέρια και ειδικά εκείνες τις ημέρες θα έχει και φεστιβάλ τζαζ και θα κλείσει αργότερα. Εχω ξεκαθαρίσει εδώ και αρκετό καιρό αυτό το ζήτημα. Θα βάλουμε κάποιο διαχωριστικο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιος δεν μπορεί να περάσει αν θέλει. Ο χώρος θα κλειδώσει όταν κλείσει το μαγαζί, όχι όταν κλείσει η έκθεση.

Προβλέπω να μας κάνεις και μάθημα για κομπιουτερ!!!

Προσωπικά πιστεύω  ότι και η ημερομηνία είναι τέλεια και είναι θετικό το ότι λειτουργεί σαν καφετέρια, καθώς και το ότι έχει φεστιβάλ τζαζ διότι πλήν των δικών μας γνωστών θάναι πέρασμα κ για άλλους.

Καλή συνέχεια και ευχαριστώ πολύ

Σε χαιρετώ Τούλα

καλημέρααααα!!!να κάνω μια ερώτηση σε τι όροφο είναι το μπαζάρ και αν είναι ψηλά ανσασέρ έχει?πφφφφ μπορώ να σας ομολογήσω πως επειδή είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε κάτι τέτοιο έχω πολύυυ άγχοςς!!!!

να ρωτήσω και κάτι άλλο χαζό αλλά δεν γνωρίζω...καμιά καρέκλα για να καθίσουμε θα μας δώσει ο χώρος η θα πρέπει να χουμε εμείς?

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης