Αγαπητά μας μέλη,

με χαρά θα θέλαμε να σας ανακοινώσουμε ότι το "Βάλε Φαντασία!!!!" θα διοργανώσει Πασχαλινό bazaar όπου και μπορούν να συμμετάχουν όποια μέλη μας το επιθυμούν!

Το bazaar θα έχει διάρκεια 2 ημέρες, Παρασκευή 11 (16:00 - 22:00) και Σάββατο 12 Απριλίου 2014 (10:00 - 22:00) και το κόστος συμμετοχής είναι 10 ευρώ ανά εκθέτη.

Ο χώρος του Bazaar είναι το "Δημοτικό Αναψυκτήριο Ηλιούπολης - Δημήτριος Κιντής"  ΄Υδρας & Μνησικλέους στην Ηλιούπολη. 

Η αίθουσα έχει χώρο για 20 εκθέτες και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας στις συμμετοχές. Για να δηλώσετε συμμετοχή παρακαλώ στείλτε ένα e-mail στο decoupage.love@gmail.com με τίτλο "ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ BAZZAR" και τα ακόλουθα στοιχεία:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 
USER NAME ΔΙΚΤΥΟΥ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ 
ΕΙΔΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΘΕΣΕΤΕ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 
Για οποιαδήποτε πληροφορία ή ερώτηση παρακκαλώ γράψτε μας εδώ!

Προβολές: 1167

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

1 metro x 80 ποντους einai kala????

Καλησπέρα και καλή επιτυχία στις συμμετέχοντες!!!!!!!!!! αν ανοίξει καμιά θέση θα με ενδιέφερε.

Θα σας επισκεφθώ σίγουρα!!!!!

Μια χαρά είναι!

ELENI MICHOU είπε:

1 metro x 80 ποντους einai kala????

Παρόλο που έχουν κλείσει οι θέσεις, συνεχίζω να κρατάω λίστα με τα κορίτσια που στέλνουν αιτήσεις, οπότε αν μπορέσουμε να φιλοξενήσουμε και άλλους εκθέτες ή αν υπάρξουν ακυρώσεις θα σας ενημερώσω!

Πάντως να περάσετε ούτως ή άλλως μια βόλτα να τα πούμε! Εννοείται βέβαια ότι όλο και κάποια παρουσίαση θα διοργανώσουμε! Άλλωστε είμαστε οι πρώτες που αρχίσαμε να διοργανώνουμε παρουσιάσεις στα bazzar μας! Μην ξεχνιόμαστε!

Εσείς οι "παλιές", ξέρετε μήπως πού μπορούμε να βρούμε κανένα οικονομικό τραπέζι που να διπλώνει και να μπορεί να μεταφερθεί με μηχανή?

Βρήκα ένα δανεικό από μια φίλη, που γίνεται σαν μεγάλος φάκελος (τρόπος του λέγειν φάκελος...) με χερούλι, αλλά είναι 1,20 στο μήκος, οπότε υποθέτω δεν κάνει.

Καμμιά ιδέα?

Καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να πάρω μερος σε αυτο το μπαζάρ. Με λένε Ανίτα Αργίτη και ασχολούμαι με  patchwork. Εργα μου μπορείτε να δείτε στο  facebook  ;  anita patchwork  . Το  site  μου είναι ;  ta xeiropoiimata tis anitas   και το mail μου anitaargiti@yahoo.gr

Ευχαριστώ

Ανίτα Αργίτη

Εγώ βρε Μαρίνα μονίμως έχω θέμα με το τραπέζι. Αλλά γενικά για να βρεις τραπέζι που να μεταφέρεται με μηχανή, χλωμό το κόβω. Ρίξε μια ματιά στο Praktiker αν θέλεις.

Μαρίνα Τ είπε:

Εσείς οι "παλιές", ξέρετε μήπως πού μπορούμε να βρούμε κανένα οικονομικό τραπέζι που να διπλώνει και να μπορεί να μεταφερθεί με μηχανή?

Βρήκα ένα δανεικό από μια φίλη, που γίνεται σαν μεγάλος φάκελος (τρόπος του λέγειν φάκελος...) με χερούλι, αλλά είναι 1,20 στο μήκος, οπότε υποθέτω δεν κάνει.

Καμμιά ιδέα?

Ανίτα γεια σου. Οι θέσεις για το Bazaar έχουν κλείσει. Αν βρούμε τρόπο να φιλοξενήσουμε περισσότερους εκθέτες θα σε ενημερώσουμε.

anita argiti είπε:

Καλησπέρα

Θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να πάρω μερος σε αυτο το μπαζάρ. Με λένε Ανίτα Αργίτη και ασχολούμαι με  patchwork. Εργα μου μπορείτε να δείτε στο  facebook  ;  anita patchwork  . Το  site  μου είναι ;  ta xeiropoiimata tis anitas   και το mail μου anitaargiti@yahoo.gr

Ευχαριστώ

Ανίτα Αργίτη

To είδος χειροτεχνίας που δηλώσαμε αρχικά μπορεί να αλλάξει? ευχαριστώ πολύ!

π.χ. εγώ είχα δηλώσει πασχαλινές λαμπάδες αλλά θα ήθελα και κάποια αλλά χειροποίητα πραγματάκια να εκθέσω, υπάρχει πρόβλημα?

θα προηγηθεί συνάντηση και πότε ? Διότι θα βρίσκομαι εκτός Αθηνών λίγες μέρες πριν

Πράκτικερ! Δεν ειναι μεγάλο , αλλα ειναι σε καλή τιμή και ελαφρύ για να μεταφερθεί με μηχανή!!!

http://www.praktiker.gr/p/set-trapezi-karekles-3tmx-leyko-36155

Μαρίνα Τ είπε:

Καμμιά ιδέα?

Ελευθερία ,

να μας αναρτήσετε το πρόγραμμα των παρουσιάσεων για να μην χάσουμε κάτι που του έχουμε προτίμηση.

φιλάκια

Eleftheria είπε:

Παρόλο που έχουν κλείσει οι θέσεις, συνεχίζω να κρατάω λίστα με τα κορίτσια που στέλνουν αιτήσεις, οπότε αν μπορέσουμε να φιλοξενήσουμε και άλλους εκθέτες ή αν υπάρξουν ακυρώσεις θα σας ενημερώσω!

Πάντως να περάσετε ούτως ή άλλως μια βόλτα να τα πούμε! Εννοείται βέβαια ότι όλο και κάποια παρουσίαση θα διοργανώσουμε! Άλλωστε είμαστε οι πρώτες που αρχίσαμε να διοργανώνουμε παρουσιάσεις στα bazzar μας! Μην ξεχνιόμαστε!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης