καλη σας μερα!

μολις χθες σας βρηκα στο Internet και παραγματικα μου αρεσατε πολυ!

χωρις σκεψη γραφτηκα και ελπιζω απο εδω και περα να γινουμε μια ωραια παρεα.

θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει τροπος να δω τα ανοικτα μαθηματα ντεκουπαζ που ξεκινησαν περυσι. μεχρι τωρα εχω δει μονο την εισαγωγη. ειναι ενα χομπυ που με ξετρελενει αλλα δυστυχως ειμαι αρχαρια. Πιο αρχαρια δεν γινεται, και για αυτο ψαχνω για να αρχισω να καταλαβαινω καποια πραγματα

καλη συνεχεια σε όλους και μαι ωραια κυριακη

μια νεα φιλη, αννα

Προβολές: 28

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Άννα,

τα μαθήματα αυτά όπως φαντάζεσαι έχουν τελειώσει. Είχα σκοπό να κάνω και άλλο κύκλο, αλλά μας πρόλαβε ο πελαργός και έτσι δεν μπόρεσα να το κάνω. Ελπίζω στο μέλλον να επανέλθω με νέα ζωντανά μαθήματα. Από την καινούργια χρονιά όμως θα ανοίοξω τα μαθήματα που κάναμε πέρυσι για όσους δεν τα είδαν.

Αυτο κιαν ειναι δημιουργια κοριτσι μου!!!!Να σου ζησει το μωρο σου και νατο καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!!

Σε ευχαριστω πολυ Ζωή!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria χθες. 3 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης