Το Σάββατο 23/8/2014 παντρέψαμε το κορίτσι μας,με τιμές, δόξες και γλέντια τρικούβερτα. Ποιό κορίτσι??? Την Ελευθερία μας φυσικά! Το ήμισυ του ¨"Βάλε Φαντασία". Το Λευτεράκη μου όπως συνηθίζω να τη λέω. ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ λοιπόν, να είναι ευτυχισμένη, χαρούμενη, δημιουργική και να κρατάει το χέρι του αντρούλη της σφιχτά και για πάντα. Και με πολλά πολλά παιδιά για μιά σωστή οικογένεια.

Προβολές: 330

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Να ζησετε...παντα αγαπημενοι σας ευχομαι!!

Να ζήσεις ευτυχισμένη Ελευθερία.....συγχαρητήρια το χάρηκα πολύ , πάντα χαμόγελα και αγάπη!!!!!

"Τα όνειρα σας να γίνουν η ζωή σας.Να ζήσετε."

Συνημμένα:

Να ζήσετε ευτυχισμένοι Ελευθερία μας και καλούς απογόνους .Ευχές και από τις τρεις φιλενάδες φυσικά, Ρούλα Δώρα Αγγελική.Φιλιά πολλά και σε σένα Σοφία μου. Καλή και δημιουργική χρονιά να έχουμε!!!!!!!!!!

Εύχομαι ο δρόμος της ζωής σας να είναι στρωμένος με ροδοπέταλα!!!

Ευτυχισμένοι για πάντα!!

Να ζησετε τα ονειρα σας  ευχη  μας!!!!!!!!!!!!!!!

να ζησουν και να ναι παντα γεροι και ευτυχισμενοι ...να δουν ολα τους τα ονειρα να γινονται πραγματικοτητα...

Ελευθερία οι δημιουργίες σου και ο έρωτας για να διατηρήσουν την ζωντάνια τους μια ζωή χρειάζονται τρυφερότητα, αγάπη και φαντασία σας το εύχομαι ολόψυχα.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!!!!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ!!!!

Ελευθερία μου , να ζήσετε για πάντα μαζί ,μια ζωη γεμάτη υγεία,αγάπη,χαρές και δημιουργία.

Ν Α   Ζ Η Σ Ε ΤΕ  & ΝΑ  ΕΥΤΥΧΙΣΕΤΕ!!!  ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ !!!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης