Κοριτσια καλησπερα!

Εδω και καιρο ψαχνω χαρτια των 60 και 40 γρ . για να εκτυπωνω ,καθως και ριζοχαρτα.

Εχω απευθυνθει και σε καταστηματα μεγαλα και σε διαφορα βιβλιοπολεια αλλα δεν μπορεσα να εξυπηρετηθω. Για τα ριζοχαρτα δε, μου ειπαν, πως ειναι πολυ ψιλα και θα τα μασαει ο εκτυπωτης. Ξερει καποια που μπορω να βρω, να με κατευθυνει???

Ελπιζω να μπορεσει καποια να με βοηθησει.

Ευχαριστω!

Προβολές: 210

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Aπ  οτι ξερω    ,γιατι  το εχω ψαξει  κι εγω   καιρο,ειναι οτι   υπαρχει ριζιχαρτο  ψιλο    αλλα πρεπει να κοληθει  προσρκτικα  σε Α4   διαφορετικα  το μασαει ο εκτυπωτης,,,,,,,Τα βιβλιοπωλεια  δεν διαθετουν   λεπτότερο  χαρτι  .Εχω ενα φίλο λοιπον   ο οποίος εχει   τυπογραφειο   και τον ρωτησα....Αυτος ειχε   λεπτο χαρτι, μονο αυτοι χρησιμοποιούν τετοιο........Μπορεις λοιπόν να  αποτανθεις   σε τετοιον     κι  αν σου δωσει.........................

Αν   δεν  βρεις  !και   θελεις  ,μπορω να ρωτησω τον φίλο μου  

και μπορω   να σου  στειλω,για να σε εξυπηρετησω   ,με ολη μου  την καρδια.....

Γιωργο ,  για κανονησε  μου  κι εμενα  καμια ποσοτητα μικρή

ριζοχαρτο πολυ ψιλο εχω βρει , αλλα αυτο το προβλημα μου ειπαν οτι θα εχει. Εγω ψαχνω για χαρτια των 40 ή των 60 γρ.

Ευχαριστω πολυ παντως Κ.Γιωργο.

Κα   Αννα μονο σε τυπογραφειο-βιβλιοδετειο....Αυριο θα ρωτησω τον κολητο μου   τιμή,και θα σου πω.....

Nikola oτανλες μικρη   τι ενοεις?  50-100 φυλλα  Α4   ?    η λιγοτερα ?

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης