ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΣΤΑ GEL ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ SHABBY ΠΑΣΤΑ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Προβολές: 478

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

παστες  υπαρχουν χιλιών ειδών,αναλογα τι θελεις να κανεις ;  εγω θα σου περιγραψω μια,  δεν ξερω αν σου κανει αυτη.....μπορεις να κανεις ρελιεφ,δηλαδη να την δουλεψεις με σπατουλα   η   πινέλο   και  να κανεις αναγλυφα   θαυματα....................οπου δηποτε  απο γυαλι,ξυλο υφασμα  ,πλαστικο    σε ολα κανει,και προπαντων    παμφθηνη......θα ανακατεψεις   κολα  ατλακολ κρυσταλικη   με ακρυλικο στοκο ξυλου.  Αν θες  μπορεις να την κανεις  κι εγχρωμη   προσθετωντας λιγο χρωμα ακρυλικο της αρεσκειας   σου.....Αν εχεις καποια αλλη απορεια   εδω.............Οπαλιός ειναι αλλιως..λενε

δικιο εχεις ο παλιος ειναι αλλιως μηπως ξερεις κυριε γιωργο και βερνικι  ποιο να παρουμε και βασικα πως το περναμε να μην κανει γραμμες?

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΣΟΦΙΑ! Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ Μ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!

maria είπε:

δικιο εχεις ο παλιος ειναι αλλιως μηπως ξερεις κυριε γιωργο και βερνικι  ποιο να παρουμε και βασικα πως το περναμε να μην κανει γραμμες?

Υπάρχουν  κι εδω  παρα πολλά Βερνικια                ανάλογα τι θέλουμε να κάνουμε    σε  ανάγλυφα  η   ρελιεφ  μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε   βερνικι    νερου     που περνιέται   με πινέλο...

για να μην κανει γραμές εγω  90%    χρησιμοποιώ  βερνικι         ακρυλικο    σε σπρευ      για πετρα        ματ   η   γιαλιστερο   κανει  6.80   αλλα βγαζει πολυ   επιφανεια..............

ΣΟΦΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ SHABBY ΠΑΣΤΑ , ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΘΑ ΚΑΛΥΨΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ Η ΘΑ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΕΝΑ? ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΘΕΙ ΜΕ ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ? 

aslanidou eleftheria είπε:

ΣΟΦΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ SHABBY ΠΑΣΤΑ , ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΘΑ ΚΑΛΥΨΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ Η ΘΑ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΕΝΑ? ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΘΕΙ ΜΕ ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ? 

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης