ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΤΟ   Decorfin Crackle Medium bottle 50 ml ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΗΣ.ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ?

Προβολές: 783

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

περιμενω τη φωτο,γιατι το κρακελε που ειχα παρει καποτε απο χρωματοπωλειο ηταν παχυ και λευκο σα  στοκος  δεν εκανε κανενα σπασιμο.και για να μη το πεταξω το χρησιμοποιουσα σα μονοτικο υλικο σε καποιες δυσκολες επιφανειες 

ναι Παναγιωτα,βγαινει πολυ πιο οικονομικα απο χρωματοπωλειο,θα ζητησεις ασταρι η βελατουρα νερου 

Εστειλα αμεσως  2  κοματια,  ακομα δεν τα ιδες ?    ξαναστελνω ενα.............................ξυλινο βαλιτσακι

δεσποινα  και οποιος αλλος ξερει ας μου πει καποια μαρκα απο ασταρι εγω πηγα σε χρωματοπολειο αυτο που μου εδωσαν δεν απλωνεται με τιποτα

Δεν μπορει    ,διαλυετε  με νερο   κι αραιωνετε οσο θελεις.

Ζητα ακρθλικη βαση  νερου  καθαρη   εγω   δουλευω   αυτο.ειναι 1 λιτρο   8  ευρω

maria είπε:

δεσποινα  και οποιος αλλος ξερει ας μου πει καποια μαρκα απο ασταρι εγω πηγα σε χρωματοπολειο αυτο που μου εδωσαν δεν απλωνεται με τιποτα

Maraki Despoina είπε:Μαρια χρησιμοποιω το ασταρι νερου της smaltolux για ολες τις επιφανειες,εδω και 2 χρονια περιπου και ειμαι πολυ ευχαριστημενη,ειναι ιδανικο για μελαμινες     

κοριτσια κγιωργο μια κ ψαχνουμε εναλλακτικες πιο φθηνες....μηπως εχετε ανακαλυψει κανα site με φθηνα αντικειμενα  ξυλιανα για decoupage

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης