Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα!

Παρασκευή σήμερα και αρχίζει η χειροτέχνικα! Επείδη λοιπόν μίλησα με κάμποσα κορίτσια και όλες λένε πότε θα πάνε και ρωτάνε για τις υπόλιπες σκέφτηκα  (αν και ίσως λίγο αργά) να ανοίξω αυτή τη συζήτηση για να συντονιστούμε! Πείτε λοιπόν πότε σκέφτεστε να πάτε και ποιές παρουσίασεις σας ενδιαφέρουν, μήπως εν τέλει κανονιστεί και μια άτυπη συνάντση επί τη ευκαιρία!

Προβολές: 913

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλησπέρα!!!!και ήμουν στην Βαρβάρα!!! Ήταν ωραία γενικώς, αλλά συμφωνώ για το στρίμωγμα!!!!

Δεν ήταν όσο μεγάλη περίμενα πάντως.....Ελπίζω κάθε χρόνο να γίνεται καλύτερη!!!Χάρηκα πάντως που ήδα πολλά γνωστά πρόσωπα......οι "γνωστές - άγνωστες"  παντού και πάντα σ'ότ,ι αφορά το χειροποίητο!!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!

λοιπον κ εγω πηγα σαββατο μεσημερι μεχρι απογευμα..πολλης κοσμος πανικος δεν μπορουσες ευκολα ουτε να δεις ουτε να ψωνισεις..οι τιμες δεν μου φανηκαν ενδιαφερουσες..μονο το πακο ειχε 20% αλλα αντε να καταφερεις να μπεις σε εκεινο το περιπτερο διαδρομο.ειδα παρουσιαση υλικου σαν υγρο γυαλι απο τα κοριτσια του φτιαχτο κ την μαντηλα της κωσταντινας.

ειχε οργανωση αλλα ολοι πτωματα φευγαμε απο κει στην προσπαθεια μας να μπορεσουμε να δουμε υλικα κ να αγορασουμε..κ το οτι ηταν μικρα τα περιπτερα μαλλον φταιει η ακριβη ενοικιαση...

μεχρι κ για να κανεις παρουσιαση πληρωνες 150ε..

ειδα τη Μαγια να κανει παλαιωση μεσα στο περιπτερο της.οσο για τα μαλλια τα τιμησα δεοντως οχι για να πλεξω αλλα για να κανω κοσμηματα.οι τιμες κ εδω ηταν ακριβες οπως κ στα υλικα κοσμηματων με σχεδον καθολου εκπτωση..

κ να σκεφτειτε οτι οι τιμες στη βουλγαρια ειναι το 1/3 κ σε κοσμηματα κ σε μαλλια..

αντε και του χρονου αν καταφερω να ερθω

οσο για γνωστες μονο την αμελι..πετυχα μεσα σε μαγαζι ντεκουπαζ ασχετο με την εκθεση....

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης