Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα!

Παρασκευή σήμερα και αρχίζει η χειροτέχνικα! Επείδη λοιπόν μίλησα με κάμποσα κορίτσια και όλες λένε πότε θα πάνε και ρωτάνε για τις υπόλιπες σκέφτηκα  (αν και ίσως λίγο αργά) να ανοίξω αυτή τη συζήτηση για να συντονιστούμε! Πείτε λοιπόν πότε σκέφτεστε να πάτε και ποιές παρουσίασεις σας ενδιαφέρουν, μήπως εν τέλει κανονιστεί και μια άτυπη συνάντση επί τη ευκαιρία!

Προβολές: 912

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Και κάνω βέβαια και την αρχή! Εγώ το βλέπω μάλλον Κυριακή απόγευμα να κατεβαίνω. Από τις παρουσιάσεις που είδα νομίζω με ενδιαφέρουν πιο πολύ αυτές που έχει 17:30 με 20:00. Αλλά επειδή θέλω και να ψωνίσω πριν εξαφανιστούν όλα, ίσως πάω και αύριο το πρωί.

Καλημέρα και καλό μήνα.Εγω θα είμαι εκεί και τις τρείς ημέρες.Ευκαιρία να χαζέψω, να δω φίλες με τις οποίες εχουμε χαθεί και να πάρω ρεπό απο τα διδυμάκια μου. χαχαχα Οπότε ενημερώστε και εμένα που θα κανονίστε να βρεθείτε να έρθω.

Καλημέρα κορίτσια!Μακάρι να μπορούσα να είμαι και εγώ εκεί αλλά μένω στο Ρέθυμνο...Περιμένω να δω φωτογραφίες!!!Τυχερούλες!!!!

κ εγω θα ρθω..μεσημερι σαββατου κ απογευμα κ κυριακη απογευμα..επισησ λεω..αληθεια πιο μετρο παιρνουμε για φαληρο?

Γεια σου Σοφία, τι κάνεις?

Τον Ηλεκτρικό παίρνουμε για Φάληρο. Αυτόν τον παλιό, Κηφισιά-Πειραιά...

καλημερα και καλο μηνα...θα παω κι εγω στην εκθεση Σαββατο απογευμα κ κυριακη ...που μπορουμε να ενημερωθουμε για τις παρουσιασεις ?

Γεια σας! Αν καποια κοπελα πηγε σημερα στην εκθεση ας γραψει εντυπωσεις! Υπαρχουν προσφορες, και αν ναι, τι ειδους;

Καλησπέρα,

εμείς πήγαμε σήμερα Παρασκευή μεσημέρι στην έκθεση και είχε αρκετό κόσμο. Δεν είδαμε καμία παρουσίαση λόγω πίεσης χρόνου αλλά ψωνίσαμε αρκετά υλικά, κυρίως ριζόχαρτα και κόλες για ντεκουπάζ. Είχε και χαρτιά αλλά με το χαρτί δεν τα καταφέρνω και τόσο καλά.

Γενικά τα περίπτερα μου φάνηκαν λίγο μικρά και στριμωγμένα ( πραγμα ανεξήγητο για μια τόσο μικρή έκθεση). 

Ωστόσο είχαν προσφορές από 10% έως 20% στις αρχικές τιμές και κάποιοι προσέφεραν δωρεάν παρουσιάσεις και σεμινάρια είτε στο χώρο της έκθεσης είτε στα εργαστήριά τους.

Για τα υπόλοιπα περίπτερα με είδη για πλέξιμο κτλ δεν ξέρω να σας πω, μόνο μερικές ματιές έριξα και δεν πήρα τίποτα.

Νομιζω οτι θα ειναι καλη ευκαιρια να προμηθευτουμε απο εκει τα υλικα μας. Ελπιζω να μεινει κατι και για εμας που θα παμε την Κυριακη!

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!Εγώ θα πάω σίγουρα την κυριακή, από το πρωί!!Αλλά ίσως να πάω ΚΑΙ αύριο γιατί κι εγώ δεν τα χορταίνω....Θέλω και κάποια υλικά ,οπότε το Σαββατοκύριακο όλο είναι αφιερωμένο εκεί!!!!!Ελπίζω να τα συναντηθούμε με κάποιες.....Με την Ελευθερία , απ'ότι βλέπω, σίγουρα θα τα πούμε!!!!!Φιλάκια!!!!!!!!!!!!

καλησπερα!!

εγω θα παω το πρωι της κυριακης να δω και την παρουσιαση της βαρβαρας απο της μορφες!!!!

θα έρθω και εγώ αν και καινούργια στο άθλημα του decoupage το Σάββατο το απόγευμα γιατί δεν μπορώ να πάρω άδεια από τον μπομπιρά μου...... 

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης