Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα.
Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Φωτογραφία: Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα. Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Προβολές: 717

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Σοφία δυστυχως δεν μπόρεσα να έρθω στα εγκαίνια μα θά έρθω σίγουρα κάποια ημέρα μέσα στην επόμενη εβδομάδα.Κάτσε να μαζέψω και οοοοοοοοολες τις σημειώσεις με τις απορείες μου και έρχομαι.χαχαχαχα

καλη επιτυχια  κυρια σοφια  σας ευχομαι ολα σας τα ονειρα να  γινουν πραγματικοτhτα..

Ήταν όλα υπέροχα!!Τι να πρωτο πω! Για το πόσο όμορφα ηταν φτιαγμένος ο χώρος?!! Για τα καταπληκτικά κεράσματα? Για τον υπέροχο κόσμο? Για τα πολυ ωραια υλικά decoupage  που βρήκαμε?Ολα υπέροχα!!!

Σοφάκι μου ευχομαι καλές δουλίτσες!!!!!!!

Δυστυχώς, μόλις τώρα το πήρα χαμπάρι, έχασα τα εγκαίνια, αλλά θα σε επισκεφθώ σύντομα, να είσαι σίγουρη..

Σού εύχομαι καλές δουλειές, όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς...

Φιλιά.

Καλή δύναμη και καλή επιτυχία Σοφία.  Μακάρι να ήσουν πιο κοντά στον Πειραιά.  Ψάχνω κι εγώ ένα εργαστήρι για να μάθω περισσότερες τεχνικές για όμορφες δημιουργίες.

Σοφία μου σου εύχομαι κάθε επιτυχία αν και την θεωρώ δεδομένη !!

Η  Αγάπη ανταμείβει !

Και συ θεωρώ ότι έχεις δώσει πολύ στο αντικείμενο που ασχολείσαι !

Καλή Αρχή   

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης