Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα.
Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Φωτογραφία: Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα. Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Προβολές: 717

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Όπως κρατούνε τα βουνά τα’ άσπρου χιονιού το βάρος

στο νέο σου ξεκίνημα προχώρησε με θάρρος.

Κάνω ευχές τσι σκέψεις μου και στέλνω τες σ’ εσένα

να δούμε απ’ τα χεράκια σου πράγματα μαγεμένα…..

Ελπίζω να καταφέρω να έρθω……

Καλή αρχή, καλές δουλειές υγεία και ευτυχία, με το δεξί ξεκίνημα και ανοδική πορεία..μενω σε επαρχια αλλα ελπιζω καποια στιγμη να ερθω .. και φυσικα περιμενω και εγω το σελιδα σου για ονλιν αγορες ..

Σοφία μου σου εύχομαι ολόψυχα καλές δουλειές,νάσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένειά σου,είσαι

άνθρωπος δοτικός και το αξίζεις.Περιμένω κι εγώ τη σελίδα σου.

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!! ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ  ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ.....ΣΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΩ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΟ.( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ  ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ).ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.   ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Πολλές ευχές για αυτό το νέο ξεκίνημα!!

ΚΑΛΕΣ  ΚΑΙ ΧΡΥΣΕΣ  ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι ολόψυχα καλή αρχή και καλές δουλειές, σου αξίζουν άλλωστε!

KALH EPITYXIA !!!!!!!!!!!

αντε σοφακι με το καλο καλες δουλειες. Ολα βολικα να σου ερθουν.Σου στελνω θετικη ενεργεια .Περιμενουμε φρεσκες ιδεες και νεα προιοντα.Πες μας κ απο μετρο σταση..οταν ερθω αθηνα να σε επισκεπτω..φιλια

καλή επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα που τολμάς μέσα σε δύσκολους καιρούς να κάνεις. Μην το βάλεις κάτω να προχωράς μπροστά και να εμπνέεσε από το τίποτα!!! καλή αρχή

Καλόριζικο, καλες δουλειες,καλες επιτυχίες σε ό,τι κάνεις. Είμαι σίγουρη οτι τα πάντα θα πάνε περίφημα. Θέλω να ερθω στα εγκαίνια. Ελπίζω να τα καταφέρω

Εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία στο νέο σου χώρο , η οποία θεωρώ ότι είναι βέβαιη με την πείρα ,τις γνώσεις και την διάθεση για μετάδωση γνώσεων και προσφοράς που ήδη εχεις δείξει. Περιμένω ανακοίνωση για ηλεκτρονική αγορά e shop ,αφού δεν μένω στην Αθήνα.Καλή δύναμη !

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης