Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα.
Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Φωτογραφία: Στις 13-102013 ημέρα Κυριακή και ώρα 7 μ.μ. σας περιμένω με μεγάλη χαρά, να μου ευχηθείτε στα εγκαίνια του Καλλιτεχνικού εργαστηρίου και καταστήματος υλικών hobby "Voyage in Art" στην οδό Γιαμουδάκη 17-Ηλιούπολη, λίγα μόλις μέτρα από το μετρό Ηλιούπολης, έξοδος προς Αθήνα. Μια μεγάλη αγκαλιά θα μου δώσει δύναμη στο νέο αυτό ξεκίνημα ζωής.

Προβολές: 717

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Με το καλο Σοφια, στο καινουργιο σου εργαστηρι, καλες δουλειες στο καταστημα σου!!! Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα σου πανε δεξια γιατι το αξιζεις!!! Εγω μπορει να μην μπορω να παρευρεθω στα εγκαινια σου αλλα θα σε στηριξω οσο μπορω εαν εχεις κανει ιστοσελιδα για online παραγγελιες προιοντων!!!! εαν εχεις στειλε μου το URL σου να το επισκεφτω!!! Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι γερη και δυνατη!!! φιλιαααα!!!

Σε ευχαριστω Σοφια και εγω!!! περιμενωωω!!!

Σοφια καλή αρχή, καλές δουλειές και καλές δημιουργίες

Μιας και δε μπορώ να παρευρεθώ στα εγκαίνια αυτού του ταξιδιού (κλαψ!), σου στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για μια πολύ καλή αρχή και μια δυναμική πορεία! Πολλά πολλά πολλά φιλιά!!!

καλεσ  δουλειεσ μεσα απο την καρδια μου

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ.,ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

Καλή επιτυχία και καλές δουλειές Σοφία...θα ήμαστε κοντά σου στο ξεκίνημά σου!!!!!!!!

Τις θερμότερες ευχές μου για το νέο σου ξεκίνημα. Μπράβο για την αποφασιστικότητά σου, η επιτυχία είναι σίγουρη γιατί την αξίζεις!! Καλές δουλειές!! Περιμένουμε το σαϊτ για παραγγελίες!!

Σοφία μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά στο νέο σου ξεκίνημα που είμαι σίγουρη ότι θα είναι με επιτυχία αφού έχεις τόσο μεράκι και αγάπη για αυτή τη δουλειά.

Σοφία σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά στο νέο σου ξεκίνημα καλές δουλειές και να είσαι καλά. Εάν τα καταφέρω θα έρθω στα εγκαίνια φιλιά!!!

Εγώ  Σοφία μου,θα σου δώσω από μακρια μια μεγάλη αγκαλιά,την αγάπη μου, και τις θερμότερες ευχές μου!!! Καλη επιτυχία στο νέο ξεκινημα σου και καλές δουλειες!! Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά γιατι είσαι ένας υπέροχος ανθρωπος με πολύ ταλέντο και εχεις πολλά να δώσεις...!!!Πολλά φιλιά!

Ευχομαι καλη αρχη καλες δουλειες και καλη επιτυχια!!!!!!!!!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης