Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε καταστήματα στην Θεσσαλονίκη με χαρτοπετσέτες ή ριζόχαρτα για Decoupage... (εκτός από τα γνωστά Χελιδόνη και Art Time). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Προβολές: 524

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Αγαπητη φωτεινη ειμαι απο θεσσαλονικη (κυμινα) ,ενα σουπερ μαγαζι ειναι στην ολυμπου 27-29 Ναταλι εχει μεγαλη ποικιλια.

Σ'ευχαριστώ Κατερίνα μου, θα το επισκεφτώ το συντομότερο. Εντόπισα και ένα, όχι ακριβώς μαγαζί, πιο πολύ καλλιτεχνικό υπόγειο θα το έλεγα στην Καλαμαριά, σε ένα στενό απέναντι από την Εκκλησία Μεταμόρφωσεως, λέει απ'εξω Αναστασία Decoupage. 

που είναι αυτό Φωτεινή;  απέναντι από έναν παιδότοπο στη γωνία μετά το πλαιζίρ που ήταν παλιά τα goodys ¨η αλλού;  Επίσης κορίτσια έχει και ένα στην Παπαναστασίου κατεβαίνοντας για κέντρο μετά την Μπότσαρη στο δεξί χέρι (δεν θυμάμαι όνομα)

Βασιλέως Ηρακλείου 41 και Αριστοτέλουςστο κέντρο τηςΘεσσαλονίκης, λειτουργεί κατάστημα ειδών Decoupage και Hobby καθώς και καθημερινό εργαστήρι!

Σας ευχαριστώ πολύ! Δήμητρα το Αναστασία Decoupage είναι στην Κερασούντος, λίγο πριν στρίψεις για Χηλής. Απέναντι από ένα μαγαζι που λέγεται Matrhoska, αν θυμάμαι καλά. Ελπίζω να σε κατατόπισα γιατί κι εγώ δεν ξέρω πολλά από Καλαμαριά. Περιμένω πληροφορίες και για άλλα χαρτοπετσετομάγαζα στη Θεσσαλονίκη! 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

εγω εχω παραπολλες χαρτοπετσετες , που πια δεν χωρανε στο σπιτι μου,που τις πουλαω πια κ ειμαι κεντρο θεσνικης..πανω απο 3000 σχεδια..

αν θελεις επικοινωνησε μαζι μου [ ειναι απο αγορες που εκανα σε παρα πολλα ταξιδια μου στο εξωτερικο..δεν εχω μαγαζι....]στο ε μαιλ μου sdofia@yahoo.com

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας όλες. Ελπίζω για 3 μέρες που θα είμαι Θεσ/νίκη να βρω άκρη.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης