ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΠΗΓΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ;;;;;;;;

Προβολές: 161

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΙΑ!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΜΟΝΟ , ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ......

Καλημέρα και απο εμένα,

θα συμφωνήσω με την Σοφία οτι ηταν μία πολυ επιτυχημένη εκθεση. Κοσμος πολύς , ο χώρος ωραία χωρισμένος σε εκθεσιακες γωνίες αλλα και  ξεχωριστή αίθουσα παρουσιασεων (με πολλά!! καθίσματα). Εγω πήγα το Σαββατο και παρακολούθησα για 3 ώρες παρουσιασεις. Τα θεματα παρα πολύ ωραια, η μια παρουσίαση διαδέχονταν την αλλη παρα πολυ ομορφα χωρις μεγάλες διακοπες. Προσωπική μου γνώμη νομίζω οτι ο μεγαλύτερος χαμος εγινε με την παρουσίαση του γεωπόνου καθως και με το κόσμημα "ψυχρή υαλωση κοσμήματος".

Οπως ειπε και η Σοφία απο πλευρας ντεκουπαζ για εμας δεν υπήρχε κατι καινουργιο προς ενημέρωση . Η εκθεση κατα μεγαλύτερο μερος ειχε γωνιες σχετικες με το κοσμημα και οτι εχει να κάνει με το πλεξιμο, ράψιμο, felting σε σχεση με το κοσμημα, αλλα νομίζω οτι ακομα και για εμας τις decoupagoudes ηταν ενδιαφέρον γιατι εμεις ασχολούμαστε και με ολα αυτα που φυσικα συνοδευουν τις δημιουργίες μας. 

Την βρήκα παρα πολυ καλή σαν εκθεση και εφυγα με παρα πολύ καλε εντυπώσεις.

Του χρόνου με  το καλο θα ξαναπάω.

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΤΟΥ......ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΣΕ ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΥΤΟΥ....

Ολγα μου,

κανένας δεν σου δείχνει πια κατι καινουργιο δωρεαν. Στην εκθεση εδειχναν τα βασικα του decoupage (πατινα, κρακελε 1-2 συστατικων καθως επανω σε διαφορα αντικείμενα) πράγμα που για εμας δεν ειναι κατι καινούργιο αλλα απευθύνονταν σε κοπέλες που μολις εχουνε γνωρίσει το decoupage.

Ομως πραγματι και εμενα μου εκανε εντύπωση που δεν υπήρχε κανένα εργαστήρι παρα μονο διαφορα καταστήματα οπου αυτα το σκ κανουν μινι σεμινάρια και παρουσιάζουν υλικα.

Τα μονα εργαστήρια που υπήρχαν ειχαν σχέση με το ράψιμο.

Αυτο μου εκανε και εμενα εντύπωση γιατι περίμενα οτι θα εβλεπα αρκετους μας γνωστους αλλα δεν ειδα κανεναν!!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης