Κορίτσια, έχω κάποια σωληνάρια ΡΕΛΙΕΦ, τα οποία είναι περίπου στη μέση.όμως για κάποιο λόγο δεν έχουν ποιά τη ρευστότητα που είχαν.... κάπως σαν να έχουν πήξει. με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τα δουλέψω. Είναι κρίμα όμως να πεταχτούν ενώ είναι ακόμα στην μέση. Μήπως ξέρετε τι μπορώ να κάνω για να αποκτήσουν και πάλι την ρευστότητα που είχαν;

Προβολές: 380

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

καλημερα Βασω..δεν μου εχει τυχει αυτο αλλα αν δοκιμαζες να πιεσεις το σωληναριο σε διαφορα σημεια μηπως γινει ενα ειδος ανακατεματος μεσα ισως μαλακωσει το υλικο ....

ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΚΡΥΟΥ. ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΕΡΟΣ.

βασουλα μου καλησπερα,καλη χρονια!!!!!!!προσπαθησε με μια καρφιτσα να απεγκλωβισεις την τρυπουλα τους μπροστα και ρολαρισε τα απο την κατω πλευρα προς τα πανω,σαν την οδοντοκρεμα φαντασου,οταν κοντευει να τελειωσει...θα στραγγισει θεωρω η κατω πλευρα και το υλικο που χει μεσα θα ερθει στην πανω επιφανεια....αποψη μου ετσι,ισως κανω και λαθος.......καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας, κορίτσια.

Να ρωτήσεις το κατάστημα που το έχεις πάρει , γιατί η κάθε εταιρία έχει τα δικά της.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης