Σε πολλά έργα βλέπουμε χαρτί εκτυπωμένο, να είναι κομμένο και καμένο γύρω-γύρω! Πώς γίνεται ακριβώς αυτή η τεχνική; Έχει κάποια ιδιαιτερότητα, ή απλώς "καίμε"; Πώς εμποδίζουμε την φωτιά να μπει στο σχέδιο;  Γίνεται και με άλλο τρόπο πχ. με πατίνα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων  κορίτσια για τις απαντήσεις σας!!!

Προβολές: 175

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

απλο εναν αναπτηρα και καις εκει που θελεις κ φυσας εκει που θες να σταματησει...κ σβηνει

Έτσι το έκανα αλλά δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα. Σε έργα που έχω δει είναι το τελείωμα διαφορετικό!

καλησπέρα 
εγώ πριν το κάψω με τον αναπτήρα το βρέχω λίγο με το δάκτυλό μου στην ακρούλα  έτσι ώστε να μην φουντώσει αμέσως έτσι μπορώ και ελέγχω καλύτερα το κάψιμο 

για δοκίμασε το έτσι μήπως σε βολέψει καλύτερα 

filio είπε:

Έτσι το έκανα αλλά δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα. Σε έργα που έχω δει είναι το τελείωμα διαφορετικό!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΒΕΡΝΙΚΙ ΝΕΡΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Νοέ 30, 2018. 1 Απάντηση

ΦΘΗΝΑ ΥΛΙΚΑ

Ξεκίνησε από τον/την fanoyrgakis giorgos στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Βάσω Δούβαλη Νοέ 25, 2018. 21 Απαντήσεις

Craft mat

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 15, 2018. 5 Απαντήσεις

Φωτογραφιες για ντεκουπαζ

Ξεκίνησε από τον/την Olga P. στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Μάι 16, 2018. 1 Απάντηση

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης