Κορίτσια όπως ξέρετε και νιώθετε το σπιτάκι μας είναι παρεϊστικο και δοτικό. Προσφέρει χωρίς να ζητάει ποτέ τίποτα απολύτως.΄Ομως θέλει να κοιτάει στα μάτια τη φίλη του. Και τι εννοώ???? Εκτός από τα έργα μας που βάζουμε φωτογραφίες τους ολοένα και πιο πολλές, θα θέλαμε και την φωτογραφία πορτραιτο σας, προκειμένου να νιώθουμε οικεία. Να κοιταζόμαστε. Να σας μαθαίνουμε. Να ξέρουμε ποιάν θαυμάζουμε. Να σας γνωρίζουμε. Επειδή λοιπόν είναι κάτι ανώδυνο, δεν κοστίζει και επιπλέον μας φέρνει πιο κοντά δώστε μας ένα χαμόγελο μέσα από τη φωτογραφία του προφίλ σας.

Γιατί αυτό θέλουμε, γιατί αυτό μας αξίζει. Δε ζητάμε πολλά νομίζω.

Προβολές: 1547

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Συμφωνω απολυτως εγω απο την πρωτη κιολας ημερα που ανοιξα το προφιλ μου εβαλα φωτογραφια μαζι με τον αντρα μου κιολας!!!!

Σωστό! Κι έτσι...να μαι κι εγώ!!!

κορίτσια καλημερα ,συμφωνω κι εγω για τις φωτο.Μόλις αποκαταστησω τις ζημιες του υπολογιατη μου θα ανεβάσω κι εγω

Να συμφωνήσω κι εγώ Σοφία μου, οπότε ....να 'μαι κι εγώ!!! Δεν φαίνομαι και πολύ καλά, αλλά δεσμεύομαι να την αντικαταστήσω σύντομα με κάποια καλύτερη. Προς το παρόν ...φυλαχτείτε...πετάω χιονόμπαλα!!!

Άντε κι εγώ...

Το έκανα.  έχεις απόλυτο δίκιο Σοφία μου!!!

Δεσποινακι σε ποια πολη εισαι?

Viersen  Λευτερακι μου.

Έχεις έρθει;

Eleftheria είπε:

Δεσποινακι σε ποια πολη εισαι?

Δέσποινα γειά σου,:)

εκει στην Γερμανία δεν γίνεται καμία εκθεση σχετικη με το ντεκουπάζ?

Αχ! φανταζεστε να πηγαιναμε παρέα σε κάτι τετοιο?!!!   :Ρ    :Ρ  

Αν και θα ηταν δύσκολο να παρακολουθήσεις στα γερμανικα παρουσιασεις προϊόντων!

Δέσποινα, εσύ ξέρεις γερμανικά?

ΕΠΕΙΔΗ  ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΟΦΑΚΙ  ΝΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΩΤΟ......

Geia soy Leta. Εγώ από αυτά που βλέπω εδώ εχω απογοητευτει πολυ.  είναι παντελώς ασχετοι!! αυτοί ντεκουπάζ θεωρουν απλά το κολλημα του χαρτιού πάνω σε ένα αντικείμενο καλύπτοντας το ολόκληρο  δεν έχω βρει ποτέ χαρτί, ούτε κατά διάνοια με τα σχέδια που έχουμε εμείς. σαν χαρτιά περιτυλίγματος είναι. άσε που δεν βρίσκεις σε δυο τρία μαγαζιά που έχει εδώ στις γύρω περιοχές. δεν ξέρω .. ίσως στις πόλεις που γινοντε οι εκθέσεις προϊόντων  να είναι διαφορετικά τα πράγματα, εγώ είμαι σε μια επαρχιακή πόλη στη  βόρεια πλευρά, θα πάω να δω και στην Ολλανδια που ει ναι σχετικά κοντά, είχα πει πριν μερικά χρόνια και μπορώ να πω πως είναι κάπως πιο προχωρημένοι από τους Γερμανούς. από όσο μπορώ να θυμηθώ. να φανταστείς ότι δεν έχω δουλέψει τίποτα με χαρτί  παρά μονό κάτι που εκτύπωσα σε κανονικό εκτυπωτή, και που φυσικά ξεθώριασε μόλις το έβαλα στο νερό  ευτυχώς μου έστειλε η Σοφία δεματάκι και είχε και χαρτάκια μέσα και θα έχω να κάνω κάτι, θα μου στείλει και η κόρη μου δέμα με ότι χαρτιά κλπ... έχω κάτω και θα τακτοποιηθώ κάπως, γιατί αν περιμένω εδω να βρω χαρτιά σώθηκα. Γερμανικά ξέρω τόσο... όσο. συνεννοούμαι πάντως μια χαρά.

Λέττα είπε:

Δέσποινα γειά σου,:)

εκει στην Γερμανία δεν γίνεται καμία εκθεση σχετικη με το ντεκουπάζ?

Αχ! φανταζεστε να πηγαιναμε παρέα σε κάτι τετοιο?!!!   :Ρ    :Ρ  

Αν και θα ηταν δύσκολο να παρακολουθήσεις στα γερμανικα παρουσιασεις προϊόντων!

Δέσποινα, εσύ ξέρεις γερμανικά?

Γειά σου Δεσποινά μου,

Αμστερνταμ εχω παει 2 φορες γιατι μενει εκει η αδερφή μου. Γενικα εχουν ωραια παραγματα. Τοτε δεν ειχα ανακαλύψει το ντεκουπαζ και ετσι δεν ειχα ψάξει σχετικά.Πάντως για αλλα θέματα που ειχα ψάξει ειχα βρει πολύ ωραια πράγματα. Επίσης εχει καταπληκτικά παζάρια οπου βρίσκεις πολυ ωραια ξύλινα αντικείμενα.

Ωραια χαρτια πρεπει να εχει ομως η Γαλλία εφόσον εκει ηταν που αναπτύχθηκε η τεχνικη του ντεκουπαζ.

Το καλο που δεν το ξερουν εκει που εισαι ειναι οτι δεν θα υπαρχει αλλος να φτιαχνει τετοια και θα μπορεσεις εαν το επιθυμεις να πουλήσεις. ;)

Τιποτα!! πρεπει να παμε στην Modena στην Ιταλία εκει που ειναι η Decomania!!!!   :Ρ  :)  :)

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης