Κορίτσια όπως ξέρετε και νιώθετε το σπιτάκι μας είναι παρεϊστικο και δοτικό. Προσφέρει χωρίς να ζητάει ποτέ τίποτα απολύτως.΄Ομως θέλει να κοιτάει στα μάτια τη φίλη του. Και τι εννοώ???? Εκτός από τα έργα μας που βάζουμε φωτογραφίες τους ολοένα και πιο πολλές, θα θέλαμε και την φωτογραφία πορτραιτο σας, προκειμένου να νιώθουμε οικεία. Να κοιταζόμαστε. Να σας μαθαίνουμε. Να ξέρουμε ποιάν θαυμάζουμε. Να σας γνωρίζουμε. Επειδή λοιπόν είναι κάτι ανώδυνο, δεν κοστίζει και επιπλέον μας φέρνει πιο κοντά δώστε μας ένα χαμόγελο μέσα από τη φωτογραφία του προφίλ σας.

Γιατί αυτό θέλουμε, γιατί αυτό μας αξίζει. Δε ζητάμε πολλά νομίζω.

Προβολές: 1370

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Σοφία συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

Ενταξει Σοφία μου ,

αν και νομίζω οτι εφερνα λιγο προς την Candy!!  xi xi xi xi !!!  :)

Ελα βρήκα μια αλλα εχω ισιώσει τα μαλλιά μου. Πω πω! ελπίζω να μην τα μπερδεψω τωρα τα κορίτσια. Πρεπει να γραψω καπου "πρωην Candy Candy"  χα χα χα χα χα χα !!!!

Δεν μας μπέρδεψες Λέτα,είσαι η ξανθιά που ξέρω...

ενταξει λοιπον,τωρα το διαβασα αυτο,και σωστο μου φαινεται.

Φιλακια πολλα Ρουλα μου!!   :)    χι χι χι χι!!!

Ρούλα Καρασούλα είπε:

Δεν μας μπέρδεψες Λέτα,είσαι η ξανθιά που ξέρω...

οσο και να προσπαθησα η φωτο του προφιλ δεν αλλαξε,γραφει λυπουμαστε δεν μας αρεσει η φατσα σου,χεχεχε πλακα κανω,αλλα δεν γινεται ν αλλαξει γιατι;

Μηπως ειναι παρα πολυ μεγάλη? Εννοω εχει πολύ μεγάλη ανάλυση και επομενως πολλα bite.

ρένα είπε:

οσο και να προσπαθησα η φωτο του προφιλ δεν αλλαξε,γραφει λυπουμαστε δεν μας αρεσει η φατσα σου,χεχεχε πλακα κανω,αλλα δεν γινεται ν αλλαξει γιατι;

οχι δεν αλαζει καν λεει λυπουμαστε αλλα αντιμετωπιζουμε προβλημα μ αυτη τη σελιδα.

Καπως ετσι,σκεφτηκα κ εγω Σοφια μου...και την αλλαξα,λιγες μερες τωρα...:)...ελπιζω ολα τα κοριτσια να το δουν θετικα..

Τοτε πραγματι εχει προβλημα με εσένα!   χα χα χα χα χα χα χα χα !!! Πλακα κανω φυσικα!!  :Ρ Μηπως να την εστελνες στους μοντερειτορ και να την εβαζαν εκεινοι για εσένα?

ρένα είπε:

οχι δεν αλαζει καν λεει λυπουμαστε αλλα αντιμετωπιζουμε προβλημα μ αυτη τη σελιδα.

εχεις δικιο Σοφια. Καθε φορα λεω θα βγαλω μια φοτο (να ειμαι λιγο καλη) και δεν το κανω ποτε ...θα το κανω τωρα 

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης