Πως μπορούμε να έχουμε ένα ωραίο αποτέλεσμα στα Χριστουγγενιάτικα μοτίβα???        Η πάστα είναι λίγο σκληρή ή εγώ δεν τα καταφέρνω?????                                         Και σε κεραμικό και σε ξύλο και οπου νάνε είναι ίδια διαδικασία???????????                    Για το χιόνι ρωτάω.

Προβολές: 534

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Σμαράγδα, δεν κατάλαβα τι εννοείς. Τι πρόβλημα είχες?

ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΣΤΑ, ΑΦΟΥ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Η ΠΑΣΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΙΑΣΕΙ?

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σμαραγδα μου εαν καταλαβα καλα τι εννοεις γι αυτη την δουλεια εχει βγει ενα νεο υλικο που λεγεται χιοννι snow και αφου απλωσεις κολα στο σημειο που θελεις να φαινεται χιονισμενο μετα βαζεις αυτο..τοποθετειται οπως το χαβιαρι....ειναι υπεροχο υλικο και ειδικα για τα χριστουγεννιατικα ειναι ιδανικο!!!!!!περισυ ειχα κανει εναν Αη Βασιλη στην καμιναδα και απο πανω εβαλα αυτο ξερεις να φαινεται σαν ονειρο.....ηταν τελειο!!!!επισης σε φοντο που εχουν λουλουδια μπορεις να το βαλεις σε καποια ανθη και οταν στεγωσει φαινεται σαν γυαλι....ειναι επισης πολυ καλο για λεπτομερειες οπως δακρυα,βροβη,σταγονες...κ.τ.λ.ελπιζω να μη σε κουρασα και να σε βοηθησα..!!!!!!!!!!!

Οχι μόνο δεν με κούρασες, με έπιασες με την πρώτη. Ακριβώς αυτό το υλικό ψάχνω! Τώρα θα ήθελες να μου πείς που θα το πάρω????????Σε ευχαριστώ, για την προθυμία σου.

Σοφία και ελευθερία, ευχαριστώ και τις 2.Ησυμβουλές σας πολύτιμες. Θα τις αξιοποιήσω να είσαστε σίγουρες.

Δε χρειαζεται να με ευχαριστεις......εδω ολες το ιδιο κανουμε....το βροβη ειναι βροχη πιο πανω στο μνμ μου..εγω το προμηθευτηκα απο τον Ελευθερουδακη στην αλεξανδρουπολη γιατι εκει μενω....εαν θελεις ρωταω αυριο εαν το εχουν ολα τα ''Ελευθερουδακης'' και σε ενημερωνω και παλι..πηρα την μεγαλη συσκευασια και ακομα εχω....οτι αλλο θελεις να ρωτησεις σχετικα με την χρηση του ή κατι αλλο εδω ειμαι!!!!

Να περνάς καλά εκεί που είσαι. Αφού το έχει στην Αλεξανδρούπολη θα το έχει και εδώ. Μην κουράζεσε!Η Αλεξανδρούπολη αρέσει στο γιό μου, έκανε 10 μήνες στις Φέρρες.Η Αθήνα έχει βροχή.καλό βράδυ.

Σε ευχαριστω Σμαραγδα μου να εισαι καλα...Φερρες πηγα μονο τρεις φορες πολυ χαλι....Η Αλεξανδρουπολη ειναι ωραια!!!!

mariaapo μπορείς να μας πεις ακριβώς τι γράφει η συσκευασία και την μάρκα μήπως μπορέσουμε να τη βρούμε πουθενά αλλού;

Ναι και συγγνωμη που δεν απαντησα πιο συντομα αλλα δεν ειχα μπει καθολου.Η εταιρεια ειναι η Viva και το υλικο λεγεται αισκρυσταλ (συγγνωμη αλλα το εγραφε eisscrystallie καπως ετσι γιατι αλλαξα κουτι επειδη μου ραγισε και δεν το εχω μπροστα μου).Παντως ετσι προφερεται.....Ελπιζω να βοηθησα!!!!!

Ευχαριστώ πολύ

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης