κοριτσια λετε και εμεις απο θεσνικη και περιχωρα να οργανωθουμε και να κανουμε ανταλλαγες?

τι λετε ενδιαφερεστε?

δηλωστε συμμετοχη εδω και να δουμε πια μερα βολευονται οι περισσοτερες και να οργανωθουμε..αντε να δραστηριοποιηθουμε και εμεις επιτελους.

επισης αν υπαρχουν ιδεες και για το χωρο συναντησης,, αν δεν υπαρχει καποιο μελος που να χει καποιο χωρο.. να βρουμε καποια ησυχη καφετερια η κατι αλλο....

αντε περιμενω συμμετοχες...

Προβολές: 4184

Οι απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση έχουν κλείσει.

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ:

ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ SITE ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ.

(Η ΣΟΦΙΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ).

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΖΗ ΝΑ ΜΕ

ΔΥΣΦΗΜΙΖΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.

ΑΝ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ .

Ειλικρινά  λυπάμαι για όλα αυτα που συμβαίνουν και λέγονται. Που πήγε η καλή θέληση ,τα γλυκα καλοπροαίρετα σχόλια και η <πολιτική > του site ότι  είναι διαφορετικό?

Με λύπη μου παρακολουθώ για δεύτερη φορά σε μικρό χρονικό διαστημα να "ξεμαλιάζονται" άτομα  στο site.

Με λύπη μου παρατηρώ το ίδιο ατομο να είναι η αιτία.

Με λύπη παρακολουθώ την κυρία Μπίκα  να απολογείται ενώ έκανε την φιλότιμη προσπάθεια να ρθει να δείξει καποια τεχνική.

Τελικά που σταματάει η λογική και αρχίζει η παραφροσύνη?

Τελικά πιστεύω ότι όλο αυτό εξυπηρετει καποιους καλοθελητες(αγαπητες διαχειριστριες προσέξτε).

Πιστεύω και είμαι κατηγορηματική ότι μια ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΛΎΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ !!!

Είναι πιο πολιτισμένο αν μη τι άλλο!

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!

Με σεβασμό προς όλα τα μέλη του ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ!

καλο ειναι να μην εκφραζουν αποψη ατομα που δεν ειναι γνωστες του θεματος κ ριχνουν μονο μομφη..
μαλλον σας αρεσουν οι καυγαδες και οι παρεξηγησεις αλλιως δεν εξηγειται..
η απλα ενοχλουν οι συναντησεις μας .
ενημερωσα για καποιους κανονες που εδω υπαρχουν και κρατουν ισορροπιες..πολυ σημαντικο σε τετοιες συναντησεις ειδικα αν εμπλεκονται επαγγελματιες..[αυτο εξαλλου μου ζητηθηκε απο την διαχειριση να κανω] τωρα αν καποιος εχει αλλη διαθεση και θελει να κατηγορει δικο του θεμα...και ας το ψαξει γιατι το κανει

Γεια σου Δήμητρα,

Όπως έγραψα και παραπάνω, ξανά και ξανά το πρόβλημα δεν είνα ούτε η καλή θέληση ούτε η παρουσίαση, ούτε καν ότι η Χρύσα έκανε πωλήσεις. Το πρόβλημα είναι η επικοινωνία. Ότι όταν κάποιος κάνει μια διοργάνωση, οποιοσδήποτε άλλος θέλει να συμμετάσχει πρέπει πρώτα να απευθύνεται στους διοργανωτές, και νομίζω ότι έχω γράψει αρκετά ξεκάθαρα το γιατί. Η Χρύσα είναι μέλος του δικτύου μας, πάντα ευπρόσδεκτή και με χαρά να συνεργαστούμε και μαζί της όπως κάνουμε και με άλλα εργαστήρια, αλλά να έχουμε συννεοηθεί πρώτα. Σαφώς και μια παρεξήγηση λύνετε και με προσωπικό μήνυμα, αλλά το  κάνουμε ξεκάθαρη τη θέση μας πάνω στο θέμα δεν είναι θέμα προσωπικό αλλά γενικό.

Δεν θα ήθελα να σταθώ σε αυτά που γράφεις περί παραφροσύνης ή ξεμαλιάσματος, σαφώς και η παρούσα κουβέντα δεν έχει καμία σχέση με το προηγούμενο συμβάν. Και εδώ θα διαφωνήσω και με τη Σοφία από τη Θεσσαλονίκη περί του ποιός μπορεί να εκφράση τη γνώμη του και ποιος όχι. Ο καθένας έχει δικαίωμα να πει τη γνώμη του και καλά κάνεις που μας γράφεις το προβληματισμό σου (πάντα πολιτισμένα βέβαι όπως γράφεις και εσύ). 

Η θέση μας επί του θέματος νομίζω ότι είναι ξεκάθαρη πλέον. Και να σε διαβεβαιώσω κλείνοντας ότι ως διαχειρίστριες, αν έχουμε βάσιμες αποδείξεις για κάποιον ότι προσπαθεί να εκμεταλλευτεί το δίκτυό μας (πράγμα που σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι έγινε εδώ) θα λάβουμε τα μέτρα μας. Δυστυχώς δεν είμαστε πανταχού παρούσες και δεν μπρορούμε να ελέγχουμε τα πάντα κάνουμε όμως ότι καλύτερο μπορούμε να κρατήσουμε κάποιες αρχές. Ελπίζω αυτό να είναι αντιληπτό. Ας λήξει λοιπόν εδώ το θέμα.

Δήμητρα dimitaim είπε:

Ειλικρινά  λυπάμαι για όλα αυτα που συμβαίνουν και λέγονται. Που πήγε η καλή θέληση ,τα γλυκα καλοπροαίρετα σχόλια και η <πολιτική > του site ότι  είναι διαφορετικό?

Με λύπη μου παρακολουθώ για δεύτερη φορά σε μικρό χρονικό διαστημα να "ξεμαλιάζονται" άτομα  στο site.

Με λύπη μου παρατηρώ το ίδιο ατομο να είναι η αιτία.

Με λύπη παρακολουθώ την κυρία Μπίκα  να απολογείται ενώ έκανε την φιλότιμη προσπάθεια να ρθει να δείξει καποια τεχνική.

Τελικά που σταματάει η λογική και αρχίζει η παραφροσύνη?

Τελικά πιστεύω ότι όλο αυτό εξυπηρετει καποιους καλοθελητες(αγαπητες διαχειριστριες προσέξτε).

Πιστεύω και είμαι κατηγορηματική ότι μια ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΛΎΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ !!!

Είναι πιο πολιτισμένο αν μη τι άλλο!

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!

Με σεβασμό προς όλα τα μέλη του ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ!

Καλημέρα σε όλες ,σας ευχομαι ολόψυχα καλή Σαρακοστή και μια ειρηνική και γαλήνια πορεία προς το Πάσχα.

:) θα ηθελα να εκφερω μια αποψη επι αυτου του θεματος,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ..ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΡΑ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ...ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΔΙΑ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΘΕΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΟ..να ζουμε το τωρα οσο πιο γεματα γινετε χωρις μισηκακιες...τα παντα στη ζωη δεν ειναι τα χρηματα.εμεις εδω σε αυτο το φορουμ βαλε φαντασια βρισκομΑΣΤΕ για να υμνησουμε την τεχνη.απο την αποψη οτι η τεχνη ειναι κατι που δινει ενα στιγμα ανθρωπιας αισθηματων και κατα καποιο τροπο κληρονομια της εποχης μας...η τεχνη ειναι κατι που δεν εχει τιμη...ειναι δημιουργια φαντασια...ειναι ενα κομματι της προσωπικοτητας μας.
γιαμενα δεν θαπρεπε να πωλουνται τοσο ακριβα αυτα τα αντικειμενα...τεχνης..και τα υλικα...οταν υπαρχει κερδος 450-500 % ειναι ...λιγο αρκετο...ΣΗΜΕΙΩΝΩ βεβαια βρισκομαστε σε μια εποχη που ειναι πολυ δυσκολη...και δεν επιβιωνεις ευκολα...απλα θεωρω οτι ειναι σεβαστο το να δειξεις...δειγματα απο κατι το διαφορετικο που εχεις..σε σχεση με τους αλλους..ΑΛΛΑ οχι σε μια συναντηση που υμνεις την τεχνη να την θεωρησεις παζαρι..δηλαδη...να δειξεις δειγματα να παρουσιασεις αλλα οχι να κανεις μαγαζι μια συναντηση..ειναι νομικα παρανομο.και ισως ενας ανταγωνιστης να δημιουργουσε προβλημα στο φορουμ που κανονισε αυτη τη συναντηση... αν και δεν ειμαι διαχειριστρια...θεωρω οτι θα επρεπε να ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙΣ και εμπορικες με την ευκαιρια να υπαρχουν ολοι οι ανταγωνιστες(για να μην λεμε οτι υπαρχουν προτιμησεις)...με καλυτερες τιμες...γιατι καλο ειναι να υπαρχει ανταγωνισμος ετσι ωστε να υπαρξουν καλυτερες τιμες...και η τεχνη γενικα να ειναι προσβασιμη σε ολους...αλλα και ξεχωριστες συναντησεις για να ,μιλησουν καθαρα για την τεχνη.εγω αγαπαω την τεχνη και ειναι τα παντα γιαμενα και τη σεβομαι..και δεν γινεται με την προφαση της τεχνης να κερδοσκουπε οταν μιλαμε για απλους ανθρωπους που απλα θελουν να δημιουργησουν..να κερδοσκοπησουμε εννοειτε αλλα σε αυτους που πρεπει..λοιπον ΝΟΜΙΚΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΕΝ ΩΡΑ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΩ Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ...! ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΛΗΣΗ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ..ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ.ΑΡΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ...ΝΟΜΙΚΟ.μετα ...αμα παμε στο θεμα το ηθικο....σε κανεναν δεν μπορει να απαγορευτει να διαφημισει τον εαυτο του την δουλεια του τα προιοντα του...αλλα ομως να το κανει σωστα.δηλαδη να το κΑΝΕΙ νομιμα.ετσι ωστε να μην διακινδυνευει ενα ολοκληρο φορουμ να κλεισει και να κατηγορηθει...οτι κανονιζει εμπορικες συνναλαγες..σε εξωτερικους χωρους.και μετα να κλεισει ενας χωρος στον οποιο θα επρεπε να αγαπαμε και να σεβομαστε για το λογο το οτι μας προσφερει επικοινωνια με αλλους ανθρωπους που εχουν το καλλιτεχνικο ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ :)..που μας δινει ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ  ΜΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ.ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ??Η ΠΑΙΔΕΙΑ??ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΠΑΖΑΡΙ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ αυτην την παιδεια εδω σε αυτο το φορουμ το οποιο ειναι πανελλαδικο.κανενα φορουμ δεν θα ξεπερασει το βαλε φαντασια.γιατι αυτο φτιαχτηκε με αγαπη και χωρις πονηρες σκοπιμοτητες..ισως να συμφερει σε καποιους να μην υπαρχει αυτο το φορουμ...γιατι γινονται γνωστες τεχνικες που αλλιως για να μαθευτουν θα επρεπε να πληρωθουν...αλλα εμεις εχουμε το χρεος να μην ειμαστε προβατα της μαζας και να υποστηριξουμε το αληθινο το υστατο πνευματικο αγαθο που εχουμε εδω μεσα...!δωρεαν παιδεια..ασ μην το καταστρεψουμε αυτο...γιατι αυριο μεθαυριο θα μας πουν απο τα καινουργια φορουμ...βορειας ελλαδος!!! κρητης!!! κυπρου!!! πληρωστε!!!δεν ειναι τοσο απλα..τα πραγματα υπαρχουν πολλα συμφεροντα τα οποια δεν βλεπουμε εμεις οι απλοι ανθρωποι....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΩΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΛΑΚΕΥΤΙΚΟ ) ΩΣ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΩΣ ΜΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ φυσεως ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΩΣ ΠΑΖΑΡΙΟΥ...ΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΙΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕΒΕΣΑΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ-ΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΤΟΜΙΚΑ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΓΕΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΤΡΑΒΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΟΧΟ.

ΤΕΧΝΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.ΤΕΧΝΗ=ΖΩΗ=ΠΑΙΔΕΙΑ=ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ.

οσον αφορα εμενα και το εγχειρημα μου...ΚΟΥΤΙΑ...ημουν ατυχη γιατι επεσα σε ατομα (2)ξυλουργους που ηταν επαγγελματιες !!!!!!...αλλα αθετησαν το λογο τους ως προς την συμφωνια μας...και με εξεθεσαν.ΟΜΩΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΑΝΑΛΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ..ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ...ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..ΜΕΖΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ...ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΑ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΡΔΟΣ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ..ΓΙΑ ΕΜΑΣ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΑν διαβασατε ολο αυτο που εγραψα το οποιο θεωρω πολυ σημαντικο..για το νοημα κυριως αυτου του φορουμ..και

-------------------την ΑΞΙΑ ΤΟΥ---------------------

.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ..ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ  ΜΟΥ (ΚΑΙ ΙΣΩΣ " ΜΑΣ ") ΔΙΝΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΑ.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ:

ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΗ.

ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΠΩΛΕΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ.

ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΙΣΕΙΣ (ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΣΟΥ)  ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ SITE:

ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.

ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ:

Για να τελειώνει εδώ το θέμα

Από Eleftheria προς Εσείς
Το Πριν από 7 ώρες εστάλη

Γεια σου Χρύσα, 

δεν έχουμε γνωριστεί προσωπικά ποτέ, αλλά μόνο από τη δράση σου στο δίκτυο. 

Από αυτά που γράφεις καταλαβαίνω όμως ότι έχεις ενοχληθεί και θεωρείς ότι όλα αυτά αποτελούν δυσφήμισει για το κατάστημά σου.

Θα ήθελα να σου πω λοιπόν, ότι πέραν του τι έγινε, νομίζω ότι έχουμε ξεκαθαρίσει πιο ήταν το πρόβλημά μας στη συγκεκριμένη περίπτωση και από εκεί και πέρα δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε μαζί σου. 

Απεναντίας, όντας μέλος του δικτύου μας και εφόσον θεωρείς ότι η παρούσα κατάσταση σου έχει κάνει κακό, θα ήθελα να κάνουμε κάτι για να ξεκαθαριστεί αυτό θέμα και να μην υπάρχουν αρνητικά σχόλια από κανέναν για κανέναν. Σίγουρα η δουλεία σου είναι σημαντική για εσένα και εμείς σε καμία περίπτωση δεν θέλουμε να σου δημιουργηθεί πρόβλημα όπως ίσως τελικά και να έγινε. Αν και νομίζω ότι από την αντίδραση των κοριτσιών είσαι αρκετά αγαπητή και καμία δεν σε βλέπει αρνητικά.

Θα σου πρότεινα λοιπόν να σκεφτείς τι δραστηριότητα θα ήθελες να κάνουμε από κοινού, να τη κοινοποιήσουμε και στο δίκτυο ώστε να λυθεί και αυτό το θέμα. Αν από την άλλη δεν θέλεις να κάνουμε τίποτα, είναι απόλυτα σεβαστό.

Θα ήθελα όμως να σε παρακαλέσω το εξής: Από εδώ και πέρα, οτιδήποτε έχει σχέση με το "Βάλε Φαντασία" να απευθύνεσαι σε εμάς. Η Σοφία από τη Θεσσαλονίκη, μπορεί να έχει πάρει τη πρωτοβουλία να διοργανώνει συγκεντρώσεις στη πόλη της όπως θα μπορούσε και οποιοσδήποτε άλλος, αλλά από εκεί και πέρα, δεν έχει κάποιο ξεχωριστό ρόλο ούτε μεταχείριση σε σύγκριση με οποιοδήποτε άλλο μέλος τυ δικτύου. Υπεύθυνες και υπόλογες για αυτόν το χώρο είμαστε αποκλειστικά εγώ και η Σοφία η Δημοπούλου.

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου, και ελπίζω να έχω σύντομα νέα σου.

Χαιρετώ,

Ελευθερία

ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ

και εγω θα ηθελα να εκφρασω  την δυσαρεσκεια μου για το ολο θεμα γιατι νιωθω οτι με εβαλαν οι συντονιστριες να βγαλω το φιδι απο την τρυπα να το παιξω κακια  να ερθω σε αντιπαραθεση με τις φιλες συντοπιτισσες μου...και δεν με υποστηριξαν ... να στε καλα..

ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ .

ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΗ ΟΠΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΚΥΡΙΕΣ.

ΟΜΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ .

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΜΠΟΡΟ ΣΑΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΑΜΑ

ΑΥΤΟ Ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ Η ΝΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΝΟΙΩΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΜΠΙΚΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ 160 ΧΙΛ ΝΑΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΟ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ Η ΜΗ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΕΣ

ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ

ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΣΟΦΙΑ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΕ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ 

ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΛΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

όλα καλά αυτά που λέμε αλλά τελικά τα βάλαμε με ένα άτομο που το μόνο που ήθελε ήταν να είναι σωστή απέναντι στο "Βάλε φαντασία" το οποίο μας φιλοξενεί κιόλας. Ενα άτομο που εξαιτίας του βλεπόμαστε κάθε μήνα και περνάμε ωραία. Μπορούμε μέσα από συζήτηση να ξεπεράσουμε οποιοδήποτε πρόβλημα. Νομίζω ότι η Χρύσα έπρεπε να ενημερωθεί αποκλειστικά απο τις διαχειρίστριες. Τώρα φάνηκε η Σοφία κακιά η οποία στο φινάλε φινάλε το λάθος της είναι ότι έχει πάθος με το decoupage.

Γεια σου Νίκο (η Πέλλα δεν ξέρω),

μάλλον δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα. Με τη Σοφία δεν τα έβαλε κανείς δεν αντιλαμβάνομαι από όλη τη συζήτηση πως είναι δυνατόν να έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα. Δεν αναφέρθηκε κάπου ότι έκανε κάτι λάθος. Οι διαχειρίστιες θα είχαν ενημερώσει τη Χρύσα σχετικά με το θέμα αν είχε επικοινωνήσει μας.

Ομολογώ Ιωάννα μου ότι με μπέρδεψες λίγο... μάλλον θα πρέπει να ξαναδιαβάσω πιο προσεκτικά το κείμενό σου όταν έχω χρόνο. 

Αλλά, να πω το εξής: Πάνω στο θέμα το συγκεκριμένο, δεν υποστηρίζουμε ούτε καταδικάζουμε κανένα . Ξεκαθαρίζουμε απλά ότι σε συναντήσεις  που γίνονται υπό την αιγίδα μας, θέλουμε να ενημερωνόμαστε προσωπικά εγκαίρως σε περίπτωση που κάποιος θέλει να κάνει κάτι extra. Κατά τη προσωπική μου γνώμη, τη Σοφία δεν θα έπρεπε να τη κατηγορίσει κάποιος για κάτι που έγινε στη συνάντηση διότι ουσιαστικά υπεύθυνες είμαστε εγώ και η Σοφία η Δημοπούλου. Η Σοφία ενημέρωσε για τους κανονισμούς και από εκεί και πέρα καμία ευθύνη δεν φέρει.

Εννοείτε όμως ότι σε γενικό πλαίσιο υποστηρίζουμε τη προσπάθεια της Σοφίας που με προσωπική της πρωτοβουλία και χρόνο διοργανώνει της συναντήσης αυτές για τα κορίτσια στη Βόρεια Ελλάδα. Επείσης εννοείτε ότι υποστηρίζουμε και θα υποστηρίξουμε και οποιδήποτε εργαστήριο μας το ζητήσει εφόσον θεωρούμε ότι αυτό μπορεί να γίνει σε ένα πλαίσιο φιλικής συνεργασίας και νόμιμα.

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης