κοριτσια λετε και εμεις απο θεσνικη και περιχωρα να οργανωθουμε και να κανουμε ανταλλαγες?

τι λετε ενδιαφερεστε?

δηλωστε συμμετοχη εδω και να δουμε πια μερα βολευονται οι περισσοτερες και να οργανωθουμε..αντε να δραστηριοποιηθουμε και εμεις επιτελους.

επισης αν υπαρχουν ιδεες και για το χωρο συναντησης,, αν δεν υπαρχει καποιο μελος που να χει καποιο χωρο.. να βρουμε καποια ησυχη καφετερια η κατι αλλο....

αντε περιμενω συμμετοχες...

Προβολές: 4184

Οι απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση έχουν κλείσει.

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ωραια 1 σοφια

2 αρτεμη

αντε θεσσαλονικες τι λετε να το κανονισουμε για την δευτερη κυριακη του νοεμβρη  στις 11  νοεμβριου?

κ θελετε πρωινη η απογευματινη ωρα?

και εγώ μέσα, όποτε κανονίσετε.χριστίνα!

ωραια τωρα ειμαστε 3

καμμία άλλη βρε κορίτσια από θεσσαλονίκη? μόνο τρείς ντεκουπαζούδες υπάρχουν στήν πόλη μας????????

ΣΟΦΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ  Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΧΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ . ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

MESA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να σκεφτούμε κανένα ανετο χώρο που να μπορούμε να μιλήσουμε με τήν ησυχία μας και ν'απλώσουμε

τα χαρτιά μας.Ρίχτε ιδέες!

1 σοφια

2 αρτεμη

3 χριστινα

4 γεωργια

5 κατερινα

6 θαλια

ωραια αυξηθηκαμε

λοιπον το μονο που σκεφτηκα σαν χωρο ειναι το σαλονακι στο ασσος οντεον...νομιζω στο τριτο οροφο που χει ερημια...θα τσεκαρω τον οροφο...

μονο ο σεκιουριτας ριχνει βλεμματα...

τωρα για να απλωσουμε χαρτοπετσετες..δεν το βλεπω ευκολο τουλαχιστον οι δικες μου δεν απλωνονται αν κ δεν εχω σκοπο να φερω τουλαχιστον αυτη τη φορα βαλιτσα..

επισης κοριτσια πεστε μου τη θεματολογια  των χαρτοπετσετων που προτιματε να φερω...

καλημέρα καλό μηνα ,θα χαρω να  ερθω και εγω.

sofia είπε:

1 σοφια

2 αρτεμη

3 χριστινα

4 γεωργια

5 κατερινα

6 θαλια

ωραια αυξηθηκαμε

λοιπον το μονο που σκεφτηκα σαν χωρο ειναι το σαλονακι στο ασσος οντεον...νομιζω στο τριτο οροφο που χει ερημια...θα τσεκαρω τον οροφο...

μονο ο σεκιουριτας ριχνει βλεμματα...

τωρα για να απλωσουμε χαρτοπετσετες..δεν το βλεπω ευκολο τουλαχιστον οι δικες μου δεν απλωνονται αν κ δεν εχω σκοπο να φερω τουλαχιστον αυτη τη φορα βαλιτσα..

επισης κοριτσια πεστε μου τη θεματολογια  των χαρτοπετσετων που προτιματε να φερω...

ωραια λοιπον

7 ντιμιταιμ

xristoygenniatikh thematologia kai retro

και αγγελάκια και τριαντάφυλλα! όσο για τον χώρο θα το ψαξω και εγώ και θα τα ξαναπούμε.τελικά λέμε

για τήν άλλη κυριακή απόγευμα?

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης