Λοιπόν για πείτε, τι θα θέλατε να κάνουμε? Εγώ πάντως έχω στο μυαλό μου πολλές ιδέες αλλά θα προτιμούσα να ακούσω πρώτα τις δικές σας ιδέες για το τι συνάντηση θα θέλατε να κάνουμε! Πάντως για βόλτα ψηφίζω θάλασσα!

Προβολές: 228

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΛΤΑ. ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΒΟΛΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑ,

ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ  ΞΑΘΑ,ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ, ΠΟΡΟ.

ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΡΠΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ, ΙΤΕΑ, ΓΑΛΑΞΙΔΙ?

ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ.

Αν θέλετε θάλασσα, ελάτε Λευκάδα που έχουμε και ωραίες!!! Όσο για το decoupage, όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες...

Γεια σας κορίτσακια,

βασικα το μερος της μονοημερης πιστευω οτι πρεπει να αποφασιστει με βαση το αν θα υπαρχει συμμετοχη απο κοπέλες εκεινης την περιοχης που θα παμε για να τις συναντήσουμε. 

Προς τον Νοτο προτείνω το κεντρικο Ναυπλιο. Καταπληκτικος προορισμος, κεντρικο μερος, 1 ωρα και 45 απο την Αθηνα και με πολυ ωραια παραλια τον Καραθώνα δίπλα στην Πολη του Ναυπλίου.

Τωρα εαν θελετε να ανεβαίναμε προς τα επανω για να κατεβούν κοπέλες τοτε λογικα προς Βολο (εκει δεν ξερω παραλια θα πρεπει να προτεινει καποια αλλη κοπέλα). Εαν ξεκινησουμε πολυ πρωί  ανετα μπορουμε να παμε και να συναντήσουμε κοπέλες οπου θα κανονισουν και αυτες να κατεβουν απο πανω. Πρωτα μπανακι και μετα φαγητο σε ψαροταβερνα.

Αρχικα νομιζω οτι πρεπει να δηλωσουν συμμετοχη οσες κοπέλες ενδιαφερονται και αντιστοιχα θα φανει το μερος οπου πρεπει να αποφασίσουμε. Μετα πρεπει να οριστει ημερομηνια για να δουμε εαν τελικα θα μπορουμε να παρουμε μερος (γιατι δυστυχως καλοκαιρακι ειναι και εννοειτε οτι εχουμε συνεχεια γαμους και βαφτισεις οπου πρεπει να παρεβρεθούμε!!!!!!!;)   )

Αυτα απο εμενα. Παντως εαν δεν εχω καμια υποχρεωση οικογενειακη οπου και να αποφασίσετε εγω κοριτσακια ερχομαι με χαρα. ;)

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια, αν και "λίγο" υπερβολικά. Μου λύθηκαν πολλές απορίες και ανυπομονώ να εφαρμόσω τις νέες μου γνώσεις. Χάρηκα πολύ με αυτή τη συνάντηση, όχι μόνο για τις καταπληκτικές οδηγίες αλλά και γιατί γνώρισα έναν υπέροχο άνθρωπο και συνειδητοποίησα ότι η εικόνα που είχα για το site ισχύει και με το παραπάνω. Είναι όμορφο τις δύσκολες αυτές μέρες να γνωρίζεις καλούς ανθρώπους. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά. Και πάλι ευχαριστώ!

Υ.Γ. Συγχαρητήρια για το πτυχίο!!!

Καλημέρα!

Έχω αρκετές μέρες να μπω στο site και δεν έμαθα για το σεμινάριο στα Χανιά, μήπως θα μπορούσα να έχω κάποιες πληροφορίες? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Γεια σας βρε κορίτσια! Μου λείψατε! Πράγματι είχα κατέβει μια εβδομάδα στο Πάνορμο για δουλεία, και έκλεψα και το ΣΚ και πήγα Χανιά. Δεν κάναμε συνάντηση όμως διότι ο χώρος που θέλαμε να βρεθούμε δεν είχε ετοιμαστεί ακόμα γι'αυτό και δεν είδατε κάποια ανακοίνωση. Όταν κατέβω όμως τον Αύγουστο ελπίζω να κάνουμε κάτι! 

Κατά τα άλλα, θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τα κορίτσια που πήγαν στο OBi που δεν μπόρεσα να έρθω για βοήθεια και υποστήριξη αλλά σας υπόσχομαι ότι στο επόμενο bazzar που θα κάνουμε εμείς σαν "Βάλε Φαντασία" θα είμαστε τέλεια προετοιμασμένες.]

Κλείνοντας να σας ευχηθώ καλό καλοκαίρι αν και ελπίζω να προλάβουμε να βρεθούμε από κοντά πριν τη κάνουμε για διακοπές!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης