Καλημέρα κορίτσια και Χριστός ανέστη.

Κομοτηναίες ετοιμαστείτε!!!!!.

Από Δευτέρα 23-4-2012 και για 5 περίπου μερούλες θα βρίσκομαι στα μέρη σας. Ρυθμίστε λοιπόν τις δουλίτσες σας και κανονίστε αυτές τις φοβερές,δημιουργικές και γεμάτες ενέργεια, συναντήσεις.

Ενημερώστε με έγκαιρα τι θα θέλατε να δημιουργήσουμε παρεούλα, ούτως ώστε να φέρω τα κατάλληλα υλικά και τι από υλικό σας λείπει και μπορώ να το αγοράσω από Αθήνα και να σας το φέρω.

Καλή αντάμωση λοιπόν κορίτσια.

Προβολές: 214

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Δεν έχω προτιμήσεις για το τι να φτιάξουμε ,αρκεί που θα έρθεις!

Ενημέρωσέ με ωστόσο για να προμηθευτώ έγκαιρα υλικά!

Α,τελικά έχω προτιμήσεις:όχι πλέξιμο ή κέντημα please!

Και η Παρασκευή κοντά είναι,ελπίζω μόνο να μην είναι ανησυχητικός ο λόγος  της αργοπορίας .

Ας πει και καμιά άλλη κοπέλα τι θέλει εγώ ψήνομαι και για τα δύο και πιο πολύ για one stroke!

Όταν έχεις χρόνο για καφεδάκι και αν οργανώσετε και κάτι άλλο ενημέρωσέ  με! 

Σοφία, σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, χαρά μας που ήρθες, σε περιμένουμε πάλι με μεγάλη χαρά για να γίνει μια συνάντηση παραθαλλάσια αυτή τη φορά.  Σε  κάθε συνάντηση μαζί σου μαθαίνουμε και κάτι καινούργιο.  Έχεις χαιρετισμούς και φιλιά απο τα κορίτσια.

Συνημμένα:

Σοφία μου,εννοείται ότι χαρήκαμε πολύ που σε είδαμε και εμπλουτίσαμε τις γνώσεις μας χάρη στην προθυμία σου να μας δείξεις και να μας εξηγήσεις νέα πράγματα!Χάρηκα πολύ που γνώρισα τη Νϊκη και την Έφη (αν και άμα δει τις φωτογραφίες θα σας "σκοτώσει"!!!). Η Νατάσα είναι χρυσοχέρα,είτε στην κουζίνα (με τις πίτες τις πεντανόστιμες που μας έφτιαξε) ,είτε στη διακόσμηση (έχει κάνει το σπίτι έργο τέχνης), είτε στα Σεμινάρια (τα λουλούδια της ήταν τέλεια κι ας μην τα έψησε ακόμα!).Οι φωτογραφίες μαρτυρούν πόσο ωραία περάσαμε και λυπάμαι που έφυγα νωρίς!

Πράγματι η παρέα μας ήταν πολύ ευχάριστη.Σοφία μου να είσαι καλά για τα ωραία πράγματα που μας δειχνεις κάθε φορά.Χάρηκα και γω που γνώρισα την γλυκεια Δέσποινα.Φαντάζομαι την Έφη μόλις δει τις φωτογραφίες τι έχει να πει.Φιλιά σε περιμένουμε με καινούργιες ιδέες.

Παρακαλώ κάντε μια εξόρμηση και στη Θεσσαλονίκη μας , και εμεις κοριτσάκια του decoupage στο Βάλε Φαντασία είμαστε (αλήθεια κάποια στιγμη για να δούμε πόσες είμαστε?)

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης