ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ  ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΠΩς ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ  ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΤΙΩΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ3.5-4 ΕΥΡΩ , ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΗ . ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΛΛΕΣ ΚΤΛ , ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ.?

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ?

Προβολές: 6232

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Ιωαννα καλησπέρα, εγω πήγα από εκεί , όπως εχω ξαναπεί δεν εχει την τεραστια ποικιλία , και εγω βρηκα μικρα ξυλινα κουτακια (για μπιζουτιέρα μικρή) ειχε ξυλινα κουτιά για κρασί, και ξυλινες κουτάλες, από οτι μου ειπε η κοπελα εκεί φερνουν κατά καιρούς διαφορα σχέδια και μεγέθη , αν μπορείς το καλυτερο ειναι να πας απο κοντά και να δεις.
Καλησπέρα και πάλι, για την λιανικη ισχύει ακριβως ότι λέμε πιο πάνω , εχει πολλά πράγματα για το σπίτι η αληθεια είναι βεβαια οχι όλα πρωτης ποιότητας ειναι τετάστιος χώρος και θέλει αρκετή ώρα για ψάξιμο, ελπίζω να σε βοηθησα καλή συνέχεια!

κορίτσια εγώ παρήγγειλα απο τα είδη συσκευασίας ΝΑΚΟΣ μερικά κουτιά Αν μπείτε στήν ιστοσελίδα

nackospack gr στον κατάλογο πού είναι για κουτιά και τσάντες έχει στη σελίδα 230 πολύ ωραία κουτιά ξύλινα και σε πολύ συμφέρουσες τιμές απλά χρειάζεται εμπορικό ΑΦΜ.Εμένα με εξυπηρέτησε μία φίλη!

Οταν θα τα παραλάβω απο βδομάδα θα σας πώ εντυπώσεις.Καλό βράδυ!

Κορίτσια, καλησπέρα.Λογω του κόστους των αντικειμένων για decoupage,εψαξα για εναλλακτικές λύσεις.Τελικά .βρήκα καποιον και θα μου κατασκευάσει τρίπτυχα διαστάσεων 28 χ 17 εκ στην τιμή των 5,00 ευρώ ,τα μεγαλύτερα στην τιμή των 7,00 ευρώ .Έπίσης του ζήτησα να μου κάνει κουτιά διαφόρων μεγεθών και ξύλα κοπής .Μολις τα πάρω θα τα φωτογραφίσω για να τα δείτε και αν ενδιαφέρεστε  μπορώ να σας τα προωθήσω.

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΚΕΨΗ.....ΜΕ ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΘΕΩΡΩ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ,ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΜΑΣ...ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΟ,ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΕΣΗ ΕΠΙΛΟΓΩΝ.....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ είπε:

κορίτσια εγώ παρήγγειλα απο τα είδη συσκευασίας ΝΑΚΟΣ μερικά κουτιά Αν μπείτε στήν ιστοσελίδα

nackospack gr στον κατάλογο πού είναι για κουτιά και τσάντες έχει στη σελίδα 230 πολύ ωραία κουτιά ξύλινα και σε πολύ συμφέρουσες τιμές απλά χρειάζεται εμπορικό ΑΦΜ.Εμένα με εξυπηρέτησε μία φίλη!

Οταν θα τα παραλάβω απο βδομάδα θα σας πώ εντυπώσεις.Καλό βράδυ!

Υ.Γ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑΚΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ,ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΤΟΥ...ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ....

Καλησπέρα σε όλα τα επίτιμα μέλη του Βάλε Φαντασία ,

έχοντας αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα με εσάς αποφάσισα να πάω να μιλήσω σε αυτά τα μαγαζιά να μου κάνουν τιμές χονδρικής αλλά ...όμως η έκπτωση που μου έκαναν ήταν της τάξης του 10% :( δηλαδή τίποτα...ήθελα να κάνω μαζικές παραγγελίες κουτιών για του Αγίου Βαλεντίνου αλλά κοστολογικά δεν έβγαινε η τιμή τέτοια ώστε να μπορώ να ανταγωνιστώ τα έτοιμα κουτιά απο κίνα κλπ...

Είμαστε Έλληνες και δεν στηρίζουμε ο ένας τον άλλον πλέον γιατί δεν μας συμφέρει οικονομικά..ή γιατί δεν βάζουμε λίγο νερό στο κρασί μας...

Οπότε πείσμωσα και είπα δεν είναι δυνατόν να ζητάνε τόσα χρήματα ανά κουτί με κινέζικο κόντρα πλακέ που ξεφλουδίζει...! κιόλας!

ΚΑΙ ΕΔΡΑΣΑ ...ΕΚΑΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΣΑΣ Κ ΓΙΑΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΕΝΑ ΤΕΑΜ  τους ΑRTKEY (ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ),μιας και είμαι διακοσμήτρια ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΤΙΑ  ΚΑΙ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΑ ΤΙΣ ΕΞηΣ ΤΙΜΕΣ..ανα διασταση..

1. 22*14,1 ύψος 9,8   = 2,5 ευρω συν το φπα

2. 15*9,5  ύψος   7     =2     ευρω συν το φπα

3. 10*10   ύψος   4,5  =1,5 ευρω συν το φπα

4.9,5*6,5  ύψος   4,5  =0,9 ευρω συν το φπα

5.42,5*30 ύψος 30     = 7 ευρω συν το φπα

6.42,5*30 ύψος 13  cm   =6 ευρω συν το φπα

(ΕΧΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ειναι ακριβό ΚΑΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ...)οσο πιο μεγαλη παραγγελια κανετε τοσο πιο καλη τιμη μπορει να γινει...εμεις βρισκομαστε θεσσαλονικη .Οπότε η παραλαβη εδω εν ολιγεις θα ειναι δωρεαν αλλα εαν ειστε σε αλλες περιοχες καλο θα ηταν να μαζευοσασταν απο καθε περιοχη και ποσα κουτια θα θελατε και να γινοταν μαζικη παραγγελια ετσι ωστε το κοστος τις μεταφορας να ειναι μικρό και ισως να υπαρξει καλυτερη τιμη. Μπορούν να γίνουν και άλλες διαστάσεις εαν το θέλετε απλά θα γίνει αυτο κατόπιν συνενόησης :) ελπίζω να σας βοηθήσει αυτο σαν αρχή της προσπάθειας μας για να μπορείτε να κάνετε πιο οικονομικές τιμές στις μεταπωλήσεις σας..και υποσχόμαι οτι επειδή είναι αρχή ακόμα ...ότι όσο πιο πολύ θα περνάει ο καιρός θα βρώ και άλλους τρόπους για να μπορέσουν να δωθούν πιο φθηνά.Λοιπον για να δείτε τις φωτογραφίες απο τα κουτιά καντε με add sto facebook Ioanna Dimou.Θα τα αναρτήσω την Δευτέρα.το email mou einai iwanna.dimou@gmail.com και το τηλεφωνο μου 6930951157.

Βγάλε τις φωτογραφίες στο facebook να τις δούμε.

ευχαριστούμε για την προσπάθεια σου.

εγω ευχαριστω :)

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ χιλια συγγνωμη που δεν αναρτηθηκαν ακομη απλα υπηρξε μια ατυχια.ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΣ ΜΙΑ :) ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ :)

Ισως μπορέσω να σε βοηθησω αλλά όχι ακόμα χρειάζομαι λίγο χρόνο.Οταν μαθω σίγουρα θα σου στείλω μηνυμα.

καλό θα ήταν Ιωάννα μου να μας πεις και τιμές για λαμπαδόκουτα μια και αρχίσαμε τα πασχαλινά μας έργα

κοριτσια σημερα επισκεφτηκα την ιωαννα κ ειδα καποια δειγματα απο τα ξυλινα της οι τιμες σε σχεση με το μεγεθος ειναι πολυ καλες κ η ιωαννα πολυ συμπαθητικη..
και επισης τα ξυλινα τα κανει ελληνιδα ξυλουργος..κ οχι εισαγωμενα
την εβαλα να κανει κ σελιδοδεικτες..
θα φερει δειγματα στη συναντηση να τα δουμε απο κοντα

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης