ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ  ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΠΩς ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ  ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΤΙΩΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ3.5-4 ΕΥΡΩ , ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΗ . ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΛΛΕΣ ΚΤΛ , ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ.?

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ?

Προβολές: 6232

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

να ρωτησω κι εγω κατι για αυτη την agc?? στο site λεει μονο χονδρικη.. υπαρχει περιπτωση να δωσουν λιανικη?? ξερετε?

Θα προσπαθήσω μια από αυτές τις ημέρες να τηλεφωνήσω για να διευκρινησω ποσότητα και αν δίνουν μόνο χονδρική και θα σας πω.

Εγώ λιανική πήγα και πήρα. Απλά πρέπει ότι είναι κάτω από 1 euro να αγοράσεις 6 τμχ και ότι είναι πάνω από 2 euro να αγοράσεις 2 τμχ (στον ιδιο κωδικό).

Έλια είπε:

να ρωτησω κι εγω κατι για αυτη την agc?? στο site λεει μονο χονδρικη.. υπαρχει περιπτωση να δωσουν λιανικη?? ξερετε?

a!!ωραια!! γιατι στο site το γραφει 100 φορες ''μονο χονδρικη'' !! αν παντως καποια φιλη αγορασει παλι λιανικη ας μας το επιβεβαιωσει μην τρεχουμε αδικα!!!

Καλησπέρα,

Το 240 τμχ είναι για επαγγελματίες για χονδρική. Άσε που το συγκεκριμένο έχει έλλειψη. Εγώ πήρα τα άλλα ξύλινα κουτιά που είχε (που είναι 3 μαζί, το ένα μέσα στο άλλο) από 2 τμχ σε κάθε είδος. Α και οι τιμές δεν είναι με το φπα. Και μην φανταστείς ότι είναι τεράστια τα μεγέθη, γιατί στη φωτό τα δείχνουν πιο μεγάλα, αλλά όπως και αν έχει είναι πολύ πιο φθηνά από άλλα μαγαζιά. Και σε συμφέρει πιο πολύ να πας από εκεί να τα πάρεις για να μην πληρώσεις μεταφορικά.

bikiav είπε:

καλημέρα, Μαργαρίτα μπηκα στο site, ναι όντως είναι πολυ οικονομικά, έχει μπαουλάκι με 0,60, αλλά στο κιβώτιο έχει 240 τεμ...δηλαδή στοιχίζει 144 ευρώ σαν σύνολο αλλά είναι και παρα παρα πολλά τα κομμάτια.. Μαργαρίτα που πήγες απο εκει, είχες την δυνατότητα, να αγοράσεις π.χ. 10 κομμάτια?

κοριτσια για βαλτε το λιγκ να το βρισκουμε....

Καλησπέρα σε όλες. Λοιπόν σήμερα κατάφερα να πάω στην εταιρεία AGC στο Ρέντη.

Η χαρά της Κίνας. !! Παρόλα αυτά βρήκα κάποια πολύ ενδιαφέροντα προιόντα σε πολύ καλές τιμές.

Σετ 3 δίσκων 5 ευρώ.

Μια φανταστική μπιζουτιέρα με εσωτερικά σερταρακια μεγάλου μεγέθους 5 ευρω.

Σετ 3 κουτιών με γυαλί 4,20. Χωρίς ΦΠΑ

Ποιότητα αρκετά καλή.

Εγώ αγόρασα με τιμολόγιο αλλά μπορείτε να αγοράσετε και με απόδειξη απλα χρειάζεται να αγοράσετε δύο κομμάτια ανα προιόν.

Θα τους στείλω φωτό με κουτιά που θέλουμε μήπως κάνουν και εισαγωγές με αυτά. Φανήκαν πρόθυμοι.

Ελπίζω να βοήθησα. Νομίζω ότι αξίζει μία επίσκεψη.

αυτα που λες οτι πηρες υπαρχουν στο σαιτ τους..κ αν ναι με τι κωδικους..γιατι εγω δεν τα βρηκα...

ευχαριστω

δεν ειμαστε ολες αθηναιες...

καλημέρα φιλενάδα,εγώ στο συγκεκριμένο μαγαζί βρίσκω τα πάντα και τις τιμές τις θεωρώ πολύ καλές ,για να πετύχεις καλύτερες τιμές πρέπει να παραγκήλεις χονδρική και να αγοράσεις μεγάλες ποσότητες οπότε στοκάρεις πράματα που δεν θα χρησιμοποιήσεις ποτέ........αν πάλι πας σε μαραγκό θα πληρώσεις πολύ περισσότερα .......μπορείς να δεις και σε στοκάδικα όμως η ποιότητα είναι λίγο χάλια ......εγώ τουλάχιστον δεν έχω βρεί κάτι φτηνότερο,απ' την άλλη αξίζει αν δεν κάνεις ποσότητες να δουλεύεις σε αναξιόπιστα αντικείμενα; ελπίζω να σε βοήθησα. 

Κορίτσια καλημέρα, εχθές πήγα στην agc και πήρα κάποια κουτιά σε μικρο μεγεθος δυστυχώς δεν είχε αρκετή ποικιλία δεν είχε παραλάβει από ότι μου είπε η κοπέλα, πάντως είναι αρκετά φθηνα απλά ότι είναι κάτω του 1 ευρω πρέπει να αγοράσεις 6 τεμάχια ότι είναι πάνω από 2 ευρω δύο τεμάχια και μπορεις να και με απόδειξη δεν ειναι απαραίτητο να κοψεις τιμολόγιο. Από ποιότητα πάντως δεν είναι και η καλύτερη αλλα για κάποιον που είναι αρχάριος όπως εγω μια χάρά είναι για εξάσκηση. Αυτά είχα να σας πω , καλή συνέχεια!

Καλησπέρα. Εχω βρει αρκετά ξύλινα αντικείμενα σε "χαμηλή" τιμή στο ΝΑΚΟΣ Είδη συσκευασίας, στην Καλλιθέα. Μόνο που θέλει ΑΦΜ από επιχείρηση, σύλλογο, σωματείο κλπ.

Το site του είναι www.nakospack.gr/flip/Main.php?MagID=2&MagNo=6

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης