ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ  ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΠΩς ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ  ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΤΙΩΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ3.5-4 ΕΥΡΩ , ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΗ . ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΛΛΕΣ ΚΤΛ , ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ.?

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ?

Προβολές: 6351

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ωραια, επομένως περιμενουμε να μας πεις τις εντυπωσεις σου, οταν παραλαβεις τα υλικά σου... κοριτσια θα ήθελα να  σας πω  πως πανω στον ενθουσιασμό μου,ανέφερα ότι οι κλειδοθήκες ειναι στην μισή τιμή,  τωρα που καθισα και τα ειδα πιο αναλυτικά με τις διαστασεις και τα σχεδια, δεν εχουν διαφορά στην τιμή ....

Καλησπέρα και από μένα. Εμένα δεν μου έχει τύχει να έχω πρόβλημα οπότε δεν ξέρω να σας πω για paypal, πάντως σε γενικές γραμμές αν μια παραγγελία είναι μεγάλη κάποια site δίνουν δωρεάν μεταφορικά. Ίσως θα ήταν χρήσιμο να ρωτούσαμε και αν ισχύει να κάναμε μια ομαδική παραγγελία.

κοριτσια εμενα τα ξυλινα δεν μου φανηκαν φτηνα μονο τα χαρτια εκτυπωσης και καποια χαρτια ντεκουπαζ λιγο πιο φτηνα και τα πρες παπιε...

απο υλικα την πεταρτ εχει που εχει κ εδω ο χελιδονης... 

μεγαλη διαφορα δεν ειδα σχεδον σε τιποτα μονο στα χαρτια..κ τετοια παρρηγειλα

λοιπον εγω πηρα τελικα δεμα απο το βουλγαρικο σαιτ με αντικαταβολη και το παρελαβα απο βουλγαρια..ολα ενταξει και μου κανε και δωρακια ..[της ειπα οτι την βρηκα απο σαιτ για ντεκουπαζ και οτι θα ενημερωσω ..τα κοριτσια..]

εγω δεν πηρα ξυλινα μονο χαρτια δικης της εκτυπωσης [ηταν πιο φτηνα] δεν τα δοκιμασα ακομα για να ξερω αν βγαινουν τα χρωματα.. και καποια πρες παπιε..

πληρωσα μονο 3.5ε μεταφορικα αλλα οπως ειπα τα πηρα απο γραφειο κουριερ της βουλγαριας οταν πηγα...τωρα δεν ξερω ποσο ζητα για ελλαδα

τα στελνει με την εταιρεια econt κουριερ που υπαρχει και στην ελλαδα..

μου εκανε εντυπωση οτι στο γραφειο πρωτα  οι πελατες ανοιγαν τα δεματα ελεγχαν αν ηταν ολα σωστα και μετα πληρωναν την αντικαταβολη..εδω δεν το χω δει..

χθες παλι πηρα κατι απο γερμανια..και παλι ελειπαν πραγματα και ευτυχως το παραδεχτηκαν και θα βαλουν τα λεφτα πισω..στην καρτα [και οχι ολα].. αλλιως ομως..αντε αποδειξε το...[βεβαια απειλησα κ με pay pal αν και αυτο στο παρελθον με εχει απογοητευσει]..

επισης παρατηρησα οτι η βουλγαρα κανει συσκευασια με παρα πολλα χαρτονια...και πολυ μεγαλη σε σχεση με το τι παιρνεις..αυτο νομιζω ανεβαζει το βαρος αρα κ το κοστος...και επισης σε μενα παλιοτερα χρησιμοποιηθηκε σαν αποδεικτικο στοιχειο της εταιρειας οτι ολα σταλθηκαν σωστα [δες βαρος δεματος ειπαν] ενω ηταν γεματο χαρτονια και οχι προιοντα..

αυτα παρατηρησα και εχω να σας πω

η αποφαση δικη σας...

κορίτσια καλημέρα. Θέλω απλά να σας πω ότι το μαγαζί ΔΙΑΦΑΝΟ ( εμείς στην Γλυφάδα έχουμε ένα) έχει ξυλινες κορνίζες , καλής ποιότητας , με 7 ευρώ το μεσαίο μέγεθος. Πήρα μια να την φτιάξω και θα την αναρτήσω να την δείτε. Επειδή είναι ξύλο , μπορεί να βαφτεί , να πατιναριστεί κτλ.

Εχει και κάποιες φθηνότερες που ίσως κάνουν και αυτές. Πάντως είναι καλύτερης ποιοτητας από αυτές που αγοράζουμε στα μαγαζιά με είδη ντεκουπάζ.

καλησπερα απο λαρισα.Μπες στο armoshobbies.gr kαι θα βρεις ο,τι δεν φανταζεσαι απο ξυλινα αντικειμενα

καλημέρα κορίτσια! Δέσποινα το Link που έστειλες δεν δουλεύει.

καλημέρα Δεσποινα μήπως εννοείς www.hobbyarmos.gr

λοιπον εγω μπηκα σε αυτο ειδα δεσποινα κ τα εργα σου....μπραβο πολυ ωραια..

κοριτσια νομιζω οτι εχει ακριβα μεταφορικα... και με καρτα..χρεωνει 9ε σε οποιοδηποτε μερος της ελλαδας.. αλλα δεν μιλα για βαρος....

αν υπολογισεις  τα μεταφορικα... σε καποια ξυλινα που τα χει πιο φτηνα... ισως βγαινει ιδια τιμη απο αλλα μαγαζια..που δεν χρεωνουν μεταφορικα πανω απο ενα ποσο...

επισης λεει οτι δεν εγγυατε αν σπασουν για αυτο κατα την παραλαβη να τα ανοιγουμε...

εσεις ξερετε κανεναν κουριερ που θα περιμενει να ανοιξεις το κιβωτιο για να τα ελεγξεις οτι ειναι σωστα..

δεν ξερω αυτο με τα μεταφορικα και την ασφαλεια με προβληματισε...

λοιπον μιλησα με την κυρια που εχει το καταστημα..πολυ ευγενικη..μου ανεφερε οτι με καταθεση ειναι περιπου τα 5 κιλα 4.50ε... με κουριερ και δεν χρειαζεται φαξ να στειλεις αρκει ενα τηλεφ για να ενημερωθει...

νομιζω οτι αυτος ειναι ο πιο φτηνος τροπος αποστολης...

και μου ειπε οτι αν εχουν σπασει αναλαμβανει την αντικατασταση τους....κατι που δεν ηταν σαφες στο σαιτ...

Καλημερα,

Υπαρχει μια εταιρεια που λεγεται agc και κανει εισαγωγες απο Κινα. Αν μπεις στο ιντερνετ θα το δεις. Εγω πηγα και πηρα απο εκει (ειναι στου Ρεντη) ξυλινα μπαουλακια και δισκους.Μπορουν να στα στειλουν και με courier. Ειναι πολυ πιο φθηνα απο τους αλλους. Ελπιζω να σε βοηθησα.

καλημέρα, Μαργαρίτα μπηκα στο site, ναι όντως είναι πολυ οικονομικά, έχει μπαουλάκι με 0,60, αλλά στο κιβώτιο έχει 240 τεμ...δηλαδή στοιχίζει 144 ευρώ σαν σύνολο αλλά είναι και παρα παρα πολλά τα κομμάτια.. Μαργαρίτα που πήγες απο εκει, είχες την δυνατότητα, να αγοράσεις π.χ. 10 κομμάτια?

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης