ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ  ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΠΩς ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ  ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΥΤΙΩΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ3.5-4 ΕΥΡΩ , ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΗ . ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ, ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΛΛΕΣ ΚΤΛ , ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ.?

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ?

Προβολές: 5194

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ 1/3 ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. 

και που να δεις στο μεξικο....0.30 λεπτα ενα ξυλικο κασπω ......ασε πικρα..εδω δυσκολο..ισως κατι απο βουλγαρια...

Σε ευχαριστω για την πληροφορία. Εσυ εχεις αγοράσει ποτε λιανική απο εκει?

Αν ναι υπαρχει καποιος ιστος στον οποιο μπαίνεις?

Και με τους δασμούς τι γίνεται?

Ισως απο Βουλγαρία, που είναι και στην ευρωπαίκή ενωση και μάλλον δεν έχει δασμους. Αλλα πως το ψάχνεις?

ΚΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ είπε:

ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ 1/3 ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. 

εγω εχω ψωνισει απο ανδριανουπολη οταν την επισκεφτηκα..εχει ενα μαγαζι διπλα απο την κλειστη αγορα με υλικα για χομπυ κ ντεκουπαζ...

και οντως πηρα πολλα ξυλινα πολυ φτηνα και πολυ πρωτοτυπα..οπως κεφαλη γυναικεια ξυλινη για ντεκουπαζ..[σε αυτο που κρεμας κοσμηματα]

δεν εχουν ομως σαιτ και δεν μιλουν καθολου αγγλικα... με τα υλικα ζοριστηκα πολυ να συνεννοηθω..

απο βουλγαρια μεχρι σαντανσκι που το εψαξα δεν βρηκα μαγαζι για χομπυ παρα ενα βιβλιοπωλειο με πολυ καλα και φτηνα πινελα... ουτε καν ακρυλικα...

αλλα θα ρωτησω τις βουλγαρες που ανταλλασουμε χαρτοπετσετες και κανουν ντεκουπαζ αν εχουν κανενα σαιτ...αν και νομιζω πως μπαινουν στο e bay..δεν μιλουν πολλα αγγλικα..αν συννενοηθουμε και αν μου πουν..

πχ στο μεξικο εχει πολλα μαγαζια με ντεκουπαζ στο δρομο των χαρτικων αλλα οταν ρωτησα την μεξικανα που ανταλλασουμε χαρτοπετσετες κ κανει ντεκουπαζ....δεν ηξερε....τι να πω..ανθρωπινες συμπεριφορες...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ Η ΣΟΦΙΑ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ, ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ SIDE, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ (ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ, ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ. ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ, ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ, ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΥΧ ΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΑΝ ΠΑΩ ΠΡΟΣ ΤΟΥΡΚΙΑ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ EBAY ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ SCRAPBOOKING ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΟΥΤΙΑ.

ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

ΠΑΝΤΩΣ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΟΡΦΕΣ ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ . ΑΠΛΑ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΑ. ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟΥΣ ΜΕΝΟΥΝ ΚΕΝΤΡΟ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ.

οι της θεσσαλονικεις βρισκουμε καποια φτηνα υλικα στο tiger αριστοτελους κ εγνατια [χθες πηρα 1ε τσιγκινο κασπω μεσαιου μεγεθους] κ στο butler μητροπολεως με αριστοτελους, στο κεντρο...

επισης οι γνωστοι καθρεπτες για ντεκουπαζ του ικεα ειναι πιο φτηνοι στο λεροι μαριν...

κ λαμπαδοκουτα το diniourgise.gr  τα δινει 1.5ε..ξυλινα.

κ μην υποτιματε τα ευρωμαγαζα..στο κεντρο της αθηνας..πισω κ διπλα απο το νοτος γκαλλερι εχει ενα ευρωμαγαζο που εχει..με 1 ευρω ασππα αθλητικα καπελα για ντεκουπαζ ,κασπω κ αν θυμαμαι καλα κ ξυλινες βουρτσες με ιδια τιμη...αντε κοριτσια ψαξτε λιγο..

εδω θεσνικη το υπογειο της αριστοτελους..[ευρωμαγαζο]..εχει κατα καιρους διαφορα οπως κερια πορσελανινα κυπελα, δοχεια μπαχαρικων..λευκα...

καθώς χάζευα στο blog, έπεσα πάνω σε αυτό το θέμα...κορίτσια..έκανα μια μικρή αναζήτηση στο google που μας λύνει τα χέρια ...και εντόπισα ένα βουλγάρικο site...οι κλειδοθήκες είναι στην μισή τιμή  :), στα υπόλοιπα δεν είδα τεράστια διαφορά, αλλά εχει και κάποια σχέδια τα οποία δεν τα έχουν στα δικά μας είδη hobby (για τα online αναφέρομαι)...ρίξτε μια ματιά http://www.ideahobby.bg/category/106/edinichni.html

ααα ξέχασα να αναφέρω για όσες δεν γνωρίζουν ότι το βουλγάρικο νόμισμα είναι το λέβα, αν δείτε να λέει 10 λέβα, είναι περίπου 5 ευρώ 

κοριτσια επικοινωνησα με την ιδιοκτητρια μιλα αγγλικα.μου ειπε οτι στελνει κ ελλαδα.

κανεις παραγγελια κ σου λεει πληροφορια για τα μεταφορικα κ πληρωνεις με γουεστ γιουνιορ η ιζι πει...

το θεμα ειναι την εμπιστευεσαι?

περα απο το οικονομικο..

πολυ ευχάριστο αυτό,το ότι αποστέλει στην Ελλάδα, αλλά το θέμα είναι πόσο θα στοιχίζουν κ τα μεταφορικά, στην Ελλάδα τα 3 κιλά τα πληρώνουμε 7 ευρώ..προχτές ελάβα ένα πακετάκι με ειδη hobby, και ρε κορίτσια πληρωσα 7 ευρώ μεταφορικά, αν είναι δυνατόν, μόνο η Αφροδίτη έχει τελικά  την ποιο οικονομική αποστολή, τέσπα ξέφυγα απο το θέμα. Το θέμα είναι ότι γίνεται πληρωμή με west union,αν και δεν την έχω χρησιμοποιήσει, θα προτιμούσα με paypal όπου μπορείς να κάνεις καταγγελεία στον πωλητη, για κατεστραμενο υλικό, για προιοντα που δεν τα έχεις παραλάβει ποτέ..κ.τ.λ στις μεθόδους ΄πληρωμής που ζητά το κατάστημα, γνωρίζετε αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα?....Σοφία, έχεις απόλυτο δίκιο να είσαι επιφυλακτική, όπως άλλωστε είμαστε και οι περισσότερες...θα μπορούσαμε να δοκιμάσουμε, με μια μικρή παραγγελεία των 10ευρώ για να δούμε την αξιοπιστία του καταστήματος... άλλα και παλι με επιφύλαξη, με  paypal, θα είχα κάνει ήδη την παραγγελεία μου :)

ξαναμιλησα με αυτην κ επειδη εγω πηγαινω συχνα Σαντανσκι μου πε οτι  μπορω να το παραλαβω απο κει απο το γραφειο κουριερ που εχουν κ να πληρωσω με αντικαταβολη...

οσο για το pay pal δεν το εμπιστευομαι ειχα προβλημα παλια δεν δικαιωθηκα..κ ευτυχως με δικαιωσε η τραπεζα κυπρου με την οποια ειχα πληρωσει....

τωρα παλι απευθυνθηκα στο pay pal μια που δεν μου ηρθε δεμα   απο γερμανια κ δεν απαντουν ενω εχουν παρει τα λεφτα...δεν ξερω δυσκολα πια..εγιναν ολα

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης