Κοριτσάκια γεια σας,

σας εχω χασει και ηθελα να σας ρωτησω ποτε περίπου προγραμματίζετε την επόμενη δημιουργικη συναντησουλα μας.:)

Φιλιά

Λεττα

Προβολές: 302

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σου Σοφία  μου ,

χαρηκα πολυ που ειδα μηνυματακι σου :). Εγω προσωπικα ειχα αναφέρει την προηγούμενη φορα οτι ενθουσιαστηκα παρα πολυ με την τεχνικη του μωσαικου με τα αυγά την οποια αναφερε η Κωσταντίνα και θα με ενδιέφερε παρα πολυ να προσπαθήσω να την κάνω.

Αλλα οπως εγραψες ας ακουσουμε και τα αλλα κοριτσια τι εχουν να προτείνουν.:)  

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγώ πάντως είμαι διατεθιμένη να σας το δείξω αν θέλετε. Πείτε μου πότε θέλετε να το κανονίσουμε. Φιλιά σε όλες!

Κωσταντίνα !

εγω ερχομαι τρεχοντας!!!!!!!! :Ρ :Ρ

χι χι χι χι χι !!!

Λέττα μου μην ξεκινήσεις από τώρα να τρέχεις γιατί θα λαχανιάσεις :ΡΡΡΡ. Ας το κανονίσουν τα κορίτσια όπως ξέρουν εκείνες καλά και βλέπουμε...Σίγουρα θα μας ενημερώσουν. Αλλωστε και για αυτό να μην είναι πάντα κάτι ενδιαφέρον θα υπάρχει γα να συναντιόμαστε!

Βεβαιότατα !!! Εγω οτι και να κανονίσουν τα κορίτσια θα ερθω και εκει τρέχοντας!! :)  :Ρ :Ρ

Konstantina Kosmopoulou είπε:

Λέττα μου μην ξεκινήσεις από τώρα να τρέχεις γιατί θα λαχανιάσεις :ΡΡΡΡ. Ας το κανονίσουν τα κορίτσια όπως ξέρουν εκείνες καλά και βλέπουμε...Σίγουρα θα μας ενημερώσουν. Αλλωστε και για αυτό να μην είναι πάντα κάτι ενδιαφέρον θα υπάρχει γα να συναντιόμαστε!

Κοριτσιαααα ....είμαι και εγώ εδώ.Κανονίστε κανένα καφεδάκι.......και όσο για τα τσόφλια; ...είμαι μέσα.Φιλάκια.....

Γεια σας και από μένα κορίτσια!!!!  Και εγώ μέσα είμαι,καιρό έχουμε να βρεθούμε και σας πεθύμησα...

Μάλλον το κλείσαμε το τσόφλι... Βράστε αβγά λοιπόν και κοπιάστε! Λέω μάλιστα να φτιάξω κάτι νόστιμο με τα αβγά που θα βράσω για τη παρέα!

Επί τι ευκαιρία ποια θα μας το δείξει? Εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ...

Όσον αφορά το πότε, αναμείνατε. Θα  μιλήσω με τη Σοφία και θα σας πούμε.

Ε εγω λεω να φερω τσιπουρακι για να κανει παρεα στο μεζεδακι της Ελευθερίας.

Ωραια ιδέα !!!!! χα χα χα . Θα δημιουργουμε με τα τσοφλια και θα τρωμε αυγά!!!! χα χα χα

Ομως καποιος πρεπει να μας πει και τα υπολοιπα υλικα. πχ πανω σε τι επιφάνεια τα κολλάμε? σε ξύλινη τάβλα? και τι κολα πρεπει να φερουμε γιαυτα? Ατλακολ? ντεκουπαζ? ζελε?

Απο οτι βλεπω σε τσιμπουσι θα καταληξη το τσοφλι.!

Και εγω μεσα!!! Τοσον καιρο ειμαι εδω και περιμενω πως και πως μια συναντηση, τις διαβαζα παλια που ημον στο χωριο και εσκαγα απο τη ζηλια μου. και τωρα που ειμαι εδω να μη γινει καμια; τσ τσ τσ....

Αντε κοριτσια...  στη βρασι κολαει το σιδερο!!!

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης